28. 4. svátek má Vlastislav




Pražská integrovaná doprava během svátků omezí provoz

23. prosince 2022   (10:22)
Pražská integrovaná doprava během svátků omezí provoz
foto: Pražská integrovaná doprava

Příměstské autobusové linky pojedou na Štědrý den podle sobotních jízdních řádů s upraveným večerním režimem.


Cestující v Pražské integrované dopravě (PID) čeká během vánočních a novoročních svátků a prázdnin omezení provozu. Na Štědrý den bude PID jezdit podle sobotních jízdních řádů. Tento režim bude v metru přibližně do 18.00, poté se interval spojů prodlouží na dvacet minut až do půlnoci. Denní provoz tramvají, autobusů i přívozů bude ukončen asi v 18.00. Následně vyjedou noční spoje, které na trasách zůstanou do sedmé ranní následujícího dne.

Provoz vlaků bude ukončen mezi 18.00 a 20.00, na vybraných páteřních linkách S skončí až ve 22.00. Zrušen je půlnoční rozjezd vlaků z Prahy. Podle sobotních jízdních řádů s upraveným večerním provozem pojedou i příměstské autobusové linky, o úpravách informují časové poznámky v jízdních řádech.
Od 25. do 26. prosince 2022 a 1. ledna 2023 bude PID v provozu podle nedělních jízdních řádů. V pracovních dnech 27. až 30. prosince 2022 a 2. ledna 2023 musí cestující v pražské MHD a na vybraných příměstských linkách počítat s prázdninovými jízdními řády, vlakové spoje dodrží jízdní řády pro běžný pracovní den (s příp. drobnými omezeními). Sobotní jízdní řády v upraveném večerním režimu budou platit také během Silvestra.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Kde letos vzplanou čarodějnice? Velký přehled akcí na Příbramsku i proč se slaví Kde letos vzplanou čarodějnice? Velký přehled akcí na Příbramsku i proč se slaví Příbramsko se i letos chystá na jednu z nejoblíbenějších jarních tradic – pálení … AKTUÁLNĚ Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Věděl jsi, že právě teď možná děláš něco, co vlastně dělat nechceš? Ne proto, že bys … LIFESTYLE Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu … SPORT Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v … AKTUÁLNĚ První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? … SOUTĚŽ Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro … POLITIKA Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se … Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA
Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz