12. 4. svátek má Julius

Prázdniny na silnicích: Vážná zranění během několika dní

FOTOGALERIE
23. července 2014   (12:35)
Další 3 fotografie v galeriiPrázdniny na silnicích: Vážná zranění během několika dní
foto: pribram.cz

U několika nehod musel zasahovat i vrtulník záchranné služby.



Posledních šest dní na příbramských silnicích se odehrálo několik vážných nehod, při kterých došlo k poranění osob. Ve čtyřech případech se jedná dokonce o vážná poranění. Zatím poslední vážná nehoda se stala včera odpoledne na hájecké křižovatce, kde žena při přejíždění křižovatky nedala přednost v jízdě felicii a těžce zranila jeho řidiče a lehce spolujezdce. Na místě zasahovala letecká záchranná služba.

Vrtulník musel přilétnout i k nehodě, která se stala 17. července v katastru obce Obory. Z dosud neznámých příčin zde devětadvacetiletá řidička narazila do vzrostlého stromu. Z poničeného vozidla ji museli vyprostit hasiči pomocí speciální techniky. Žena byla s těžkým zraněním transportována do nemocnice v Praze.

Řidič nedal přednost, motorka najela na předmět

Další nehoda se stala v sobotu na silnici I/18 u obce Dubno. Mladá motorkářka najela na předmět na okraji vozovky a sjela do příkopu. "Dopravní karambol skončil jejím lehkým zraněním a škodou ve výši 52 tisíc korun. Další těžké zranění utrpěl 53letý cyklista, který v pátek odpoledne vjel v Příbrami v Žežické ulici do stromu," upozornila tisková mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Poslední z nehod se odehrály 21. července před polednem u obce Pečice. Cizince zde nedal přednost v jízdě a spolu se svým spolujezdcem vyvázli s lehkým zraněním. Spolujezdkyně z druhého vozu byla do nemocnice převezena s těžkým zraněním. Ten samý den došlo k další nehodě, tentokrát u obce Dlouhá Lhota na silnici I/4 před sjezdem na Příbram. Sedmadvacetiletá řidička dostala na mokré vozovce smyk a narazila do svodidel a skončila přetočená na střeše. S lehkým zraněním byla převezena do příbramské nemocnice.

Fotogalerie

Prázdniny na silnicích: Vážná zranění během několika dní (1) Prázdniny na silnicích: Vážná zranění během několika dní (2) Prázdniny na silnicích: Vážná zranění během několika dní (3)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Dobříšští školáci překvapili republiku. 2. ZŠ postupuje do finále FAČR Dobříšští školáci překvapili republiku. 2. ZŠ postupuje do finále FAČR Žáci 2. ZŠ Dobříš si vybojovali postup do republikového finále Poháru FAČR ve fotbalu … ŠKOLSTVÍ Zlaté ruce mizí. Proč se vytrácejí řemeslo i chuť u něj vydržet? Zlaté ruce mizí. Proč se vytrácejí řemeslo i chuť u něj vydržet? Ještě před pár desítkami let bylo běžné, že lidé uměli pracovat rukama – opravit si … LIFESTYLE Kde v Příbrami dělají nejlepší snídaně? Spouštíme velkou snídaňovou anketu! Kde v Příbrami dělají nejlepší snídaně? Spouštíme velkou snídaňovou anketu! Příbramští, připravte se. Tentokrát jde o snídaně — a to je disciplína, na kterou má … ANKETA Brdy ožívají: první kroky k návratu divoké přírody Brdy ožívají: první kroky k návratu divoké přírody Louky, které zarůstaly, mokřady, které mizely, i voda, která z krajiny pomalu … Řidič audi se vyhýbal zvěři a skončil mimo silnici Řidič audi se vyhýbal zvěři a skončil mimo silnici V neděli kolem jedné hodiny ranní vyjížděli záchranáři k dopravní nehodě osobního vozu … DOPRAVA Ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún: Naší prioritou je bezpečné prostředí a individuální přístup Ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún: Naší prioritou je bezpečné prostředí a individuální přístup Základní škola pod Svatou Horou patří k nejstarším vzdělávacím institucím v Příbrami, … ROZHOVOR Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory Historický zámek v Hluboši, kde trávil léta prezident Tomáš Garrigue Masaryk, čeká … ZAJÍMAVOSTI Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst Celostátní akce Speed Marathon, během níž policie po dobu 24 hodin kontroluje … DOPRAVA Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Tento víkend patří v Příbrami turistice, historii i společenskému dění. V sobotu 11. a … AKTUÁLNĚ
Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na bezpečnost u přechodů pro chodce, a to … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz