2. 8. svátek má Gustav
Zpravodajství   »  

Právě vaše děťátko může být miminkem měsíce pribram.cz

19. října 2017   (12:22)
Právě vaše děťátko může být miminkem měsíce pribram.cz

Máte doma to nejsladší, nejroztomilejší a nejbáječnější prtě? Vyfoťte ho a vyhrajte hodnotný balíček. První kolo soutěže se blíží ke konci.



Určitě už víte, že portál pribram.cz vyhlásil soutěž o nějkrásnější miminko měsíce. Ještě jste o tom neslyšeli? Nevadí, je čas to napravit. Soutěž se rozběhla v polovině září a protože do konce měsíce zbývalo jen 14 dní, spojili jsme září s říjnem. Do soutěže se tak mohou přihlásit maminky (samozřejmě i tatínkové), kterým se narodil drobeček během září nebo října.

Stačí, když vaši malou lásku vyfotíte a pomocí jednoduchého přihlašovacího formuláře přihlásíte snímek do soutěže. Potom už záleží jen na tom, kolik hlasů dostanete. Hlasování probíhá vždy celý následující měsíc.

A protože se blíží konec října, blíží se také konec prvního kola. Máte už jen pár dní na to, přihlásit vašeho drobečka do soutěže. Těšíme se na všechny snímky princezen a lumpíků. Víteze vyhlásíme na začátku prosince.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: ZP








Další články

Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš pokračuje v modernizaci městských sportovišť. Díky společnému úsilí desítek … AKTUÁLNĚ Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Mobilní telefon se stal neodmyslitelnou součástí každodenního života. Mnoho lidí po … ZAJÍMAVOSTI Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Milovníci přírody, cyklistiky i Brd se mohou těšit na výjimečný letní výlet. Muzeum … PŘÍRODA Senát smetl návrh na jasnější péči o umírající. Lékaři dál řeší nejtěžší situace bez zákonné opory Senát smetl návrh na jasnější péči o umírající. Lékaři dál řeší nejtěžší situace bez zákonné opory Senát zastavil návrh, který měl lékařům ulehčit rozhodování v péči o umírající. Novela … ZDRAVOTNICTVÍ Mazutová výtopna na Rynečku čeká na nový osud. Město zvažuje demolici i bytovou výstavbu Mazutová výtopna na Rynečku čeká na nový osud. Město zvažuje demolici i bytovou výstavbu Bývalá mazutová výtopna na Rynečku je jedním z největších brownfieldů v Příbrami. … NEPŘEHLÉDNĚTE Dvojitý šok v Oktagonu. Pudilová i její partner Fleury padli — láska drží, klec ne. Dvojitý šok v Oktagonu. Pudilová i její partner Fleury padli — láska drží, klec ne. Tvrdý večer pro zamilovanou dvojici z MMA světa. Příbramská Lucie Pudilová nastoupila … SPORT Banán v kávě? Nový trend z Koreje dobývá kavárny. Ochutnali byste ho? Banán v kávě? Nový trend z Koreje dobývá kavárny. Ochutnali byste ho? Zapomeňte na cukr nebo karamelový sirup. Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje … ZAJÍMAVOSTI Obří sumec z Orlíku má nový domov, v akváriu u zámku obdivují 160centimetrového dravce Obří sumec z Orlíku má nový domov, v akváriu u zámku obdivují 160centimetrového dravce Sladkovodní expozice nedaleko zámku Orlík nad Vltavou láká na novou atrakci v podobě … AKTUÁLNĚ V červenci zemřel na středočeských silnicích jeden člověk, loni jedenáct V červenci zemřel na středočeských silnicích jeden člověk, loni jedenáct V červenci zemřel při dopravních nehodách na silnicích ve Středočeském kraji jeden … DOPRAVA
Nejdražší chyba při prodeji domu? Uděláte ji dřív, než zveřejníte první inzerát Nejdražší chyba při prodeji domu? Uděláte ji dřív, než zveřejníte první inzerát Co nám říkají klienti... „Podíval jsem se na podobné domy na internetu a cenu jsem … PR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz