14. 8. svátek má Alan




Právě teď: Na Březových Horách byl pod listím nalezen mrtvý muž

AKTUALIZOVÁNO
1. března 2018   (19:25)
Právě teď: Na Březových Horách byl pod listím nalezen mrtvý muž
foto: pribram.cz

Tělo nalezeného muže nebylo dosud identifikováno, na místě pracuje tým kriminalistů



V těchto chvílích pracuje na Březových Horách poblíž Prokopské ulice skupina techniků a kriminalistů Policie ČR. Byl zde nalezen muž středního věku bez známek života, s největší pravděpodobností bezdomovec.

Tělo bylo nalezeno pod listím a několika igelitovými taškami. Je velmi pravděpodobné, že se jedná o následky posledních arktických dnů a muž zemřel vlivem nízkých teplot. V tuto chvíli nemáme bližší podrobnosti, určit příčinu smrti bude muset nařízená soudní pitva. Ta rozhodne, zda k smrti došlo následkem podchlazení, či z jiných příčin. Uvedenému případu se budeme nadále věnovat a po vyjádření Policie ČR vám přineseme další podrobnosti.

I přes pokročilou hodinu se nám podařilo sehnat vyjádření místostarostky Mgr. Ženíškové k této tragické události: „To, co se stalo, je samozřejmě velice smutné. A to zejména s ohledem na to, že město Příbram nabízí a poskytuje pomoc všem lidem bez domova, bez rozdílu. V některých jednotlivých případech nabízíme pomoc i opakovaně a to prostřednictvím terénních pracovníků Centra sociálních a zdravotních služeb města Příbram. I přes tuto snahu a péči však platí, že záleží jen a jen na těch dotyčných, zda naši pomoc přijmou. Je to o jejich svobodném rozhodnutí, nutit je nemůžeme. Velmi mě to mrzí.“

AKTUALIZOVÁNO:
Dle informací od tiskové mluvčí Policie ČR Příbram, por. Bc. Moniky Schindlové, DiS., byl nalezený mrtvý muž ztotožněn. Jedná se o šestapadesátiletého muže, bez stálého přístřeší. Cizí zavinění bylo v tuto chvíli vyloučeno, nařízená zdravotní pitva by měla potvrdit smrt následkem prochladnutí. Je to zřejmě již devátá obět mrazivých dnů na území ČR
V těchto chvílích pracuje na Březových Horách …
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: mip








Další články

Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Orlická přehrada zažívá největší pokles hladiny za poslední desítky let. V nádrži … FOTOGALERIE Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Dvě největší globální firmy vyrábějící léky na cukrovku a obezitu oznámily výsledky za … ZDRAVOTNICTVÍ Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Stačí nehoda na parkovišti, poškozená značka nebo svodidla a problém může být mnohem … Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Jen kousek od obce Svatý Jan pod Skalou se ukrývá místo, kde se snoubí průmyslová … TIP NA VÝLET Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Spartak šel do vedení už v úvodu a proti třetiligovému Písku se dokázal vrátit a … SPORT Letošní rok míří mezi nejsušší za posledních 65 let Letošní rok míří mezi nejsušší za posledních 65 let Česko dál vysychá. Letošní rok je zatím z hlediska srážek nejsušší od roku 1961 a … AKTUÁLNĚ SPOJENCI jdou do voleb. Lídryní je Markéta Škodová, cílem je Příbram bez bariér a bez rozdělování SPOJENCI jdou do voleb. Lídryní je Markéta Škodová, cílem je Příbram bez bariér a bez rozdělování Uskupení SPOJENCI Příbram podalo kandidátní listinu pro podzimní komunální volby. … VOLBY 2026 Mezinárodní den leváctví: Evoluční záhada, rychlejší mozek a každodenní boj s nůžkami Mezinárodní den leváctví: Evoluční záhada, rychlejší mozek a každodenní boj s nůžkami Mezinárodní den leváctví připadá na 13. srpna a připomíná desetinu lidí, kteří svět … ZAJÍMAVOSTI Kraj poskytne finance na projekt Sanitka splněných snů, který pomáhá těžce nemocným lidem Kraj poskytne finance na projekt Sanitka splněných snů, který pomáhá těžce nemocným lidem Umožnit těžce nemocným a umírajícím splnit mnohdy jedno z jejich posledních přání. To … AKTUÁLNĚ
Žně končí, výnosy klesly až o desítky procent. Chovatelům schází krmivo Žně končí, výnosy klesly až o desítky procent. Chovatelům schází krmivo Žně ve Středočeském kraji končí, výnosy meziročně klesly v důsledku sucha až o desítky … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz