7. 4. svátek má Hermína




Pravá zabijačka v Konírně na Panství Dlouhá Lhota v sobotu 22.1. jen za 390 Kč na osobu

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
20. ledna 2022   (09:31)
Pravá zabijačka v Konírně na Panství Dlouhá Lhota v sobotu 22.1. jen za 390 Kč na osobu

Že je v Dlouhé Lhotě zámek možná víte. Že je ale možno zajít tam i na večeři nebo využít zámeckého wellness či ubytování, už možná nevíte.


Zámek v Dlouhé Lhotě, ležící na půl cesty mezi Příbramí a Dobříší má bohatou historii sahající až do 14. století. Prošel řadou proměn a přežil i 40 let využívání socialistickým JZD. Pod současným majitelem však vyrostl zpět do své původní krásy a snaží se nenechat si tuto krásu jen pro sebe, ale podělit se o ní s širokou veřejností.

Současný zámek nese název Panství Dlouhá Lhota a disponuje vskutku nádhernými interiéry i exteriéry, včetně rozlehlého zámeckého parku. Hotel nabízí luxusní zámecké ubytování ve dvou budovách a to buď v samotném zámku nebo pro příznivce „moderny“ v objektu Konírna, který je situován na nádvoří. Nejen pro hosty, ale i pro veřejnost je k dispozici restaurace Konírna a vinárna ve sklepních prostorách, vyhřívaný krytý bazén 3,5 x 12 m s protiproudem a chrličem, vířivka na střešní terase, bylinková a finská sauna či turecká parní lázeň. Rezervace wellness ke zpříjemnění svého dne je možná i bez nutnosti ubytování.

My se dnes poněkud více zaměříme právě na restauraci Konírna, která se nachází u vstupu do areálu Panství a je tak komukoliv jednoduše přístupná.

Hotelová restaurace „Konírna“ vychází jednak z koncepce českého venkova a současně nepomíjí to „nej“ současné moderní gastronomie při použití pouze vysoce kvalitních surovin (nejen) místních farmářů. Menu je koncipováno pro milovníky nevšedních gastronomických zážitků, zejména večeří. Vedle toho však restaurace také nabízí polední menu a v letním období i speciality na grilu, které se připravují na venkovní terase s udírnou.

Pro tento rok naplánovali provozovatelé restaurace Konírna řadu tématických víkendových gastronomických zážitků. Tím prvním bude v sobotu 22.1. od 11 do 22 hodin téma, které právem patří na český venkov a tím je pravá česká zabijačka se všemi typickými produkty, které můžete přijít ochutnat.
Zámek v Dlouhé Lhotě, ležící na půl cesty mezi …
Vše se bude odehrávat na terase restaurace Konírna pod dohledem šéfkuchaře a jeho skvělého týmu. V nabídce budou jelítka, jitrnice, prejt, gulášek, černá polévka s kroupami a tři druhy tlačenky (světlá, krvavá a pečínková). V udírně se bude hřát bůček a klobásky. K tomu všemu se budou podávat vlastní koláče a výborné ovocné pálenky. Pro zahřátí bude k dispozici pořádný grog!

Veškeré výrobky bude možné zakoupit i s sebou. V restauraci Konírna obohatí večer svými tóny country kapela. Cena zabijačkového degustačního balíčku je 390 Kč na osobu.


Pokud byste vše chtěli pojmout třeba jako romantický víkend s drahou polovičkou a využili o tomto víkendu i ubytování na zámku, pak pro ubytované hosty bude tento degustační balíček zcela zdarma jako dárek k pobytu, během něhož můžete zdarma využít již dříve zmíněný krytý bazén s protiproudem a chrličem, vířivku na střešní terase, bylinkovou a finskou saunu nebo tureckou parní lázeň.

Provozovatelé restaurace Konírna plánují v tomto roce minimálně 1x do měsíce pořádat tématické gastronomické akce, takže se máme na co těšit.

Aktuality naleznete vždy na webu www.panstvi.cz

Tak nezapomeňte. V sobotu 22.1. přijďte na Panství Dlouhá Lhota ochutnat dobroty pravé české zabijačky!
Vše se bude odehrávat na terase restaurace …


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Policisté i tento týden budou sledovat rychlostní limity. Kde se s nimi můžete potkat? Policisté i tento týden budou sledovat rychlostní limity. Kde se s nimi můžete potkat? Policisté na Příbramsku v dubnu zesílí dohled nad bezpečností silničního provozu. … DOPRAVA Krutost ukrytá za zdmi tvrze. Pičín zve na přednášku o Kateřině Bechyňové Krutost ukrytá za zdmi tvrze. Pičín zve na přednášku o Kateřině Bechyňové Ve čtvrtek 9. dubna od 17 hodin se v sále restaurace v Pičíně uskuteční beseda s … HISTORIE Páté Bohutínské pstruhobraní se blíží. Rybářský závod nabídne soutěž, ryby i zábavu pro děti Páté Bohutínské pstruhobraní se blíží. Rybářský závod nabídne soutěž, ryby i zábavu pro děti Místní organizace Českého rybářského svazu Bohutín společně s obcí Bohutín připravuje … NEPŘEHLÉDNĚTE V Chrástu hoří skládka, hasiči berou vodu z Březnice V Chrástu hoří skládka, hasiči berou vodu z Březnice V úterý dopoledne se sjelo několik hasičských jednotek do Chrástu u Březnice. Hoří tam … VIDEO Vážná nehoda motorkáře si vyžádala pomoc letecké záchranné služby Vážná nehoda motorkáře si vyžádala pomoc letecké záchranné služby Nehoda motorkáře v úterý 7. dubna ráno u Hluboše zastavila provoz na silnici II/118. … AKTUÁLNĚ ŘSD zahajuje stavební sezonu. Příbram letos velké změny nečekají ŘSD zahajuje stavební sezonu. Příbram letos velké změny nečekají Ředitelství silnic a dálnic zahajuje v dubnu rozsáhlou stavební sezonu. V Česku se … DOPRAVA Baník žije! Příbram si po skvělém výkonu vynutila pátý zápas doma Baník žije! Příbram si po skvělém výkonu vynutila pátý zápas doma Dva noční ohňostroje pod okny hotelu v Prostějově měly Příbram rozhodit. Místo toho … SPORT Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Případ, který nejednou rozvířil dění na Příbramsku, má další pokračování. O jízdě … AKTUÁLNĚ Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Velikonoční víkend v Rožmitále pod Třemšínem doslova ožil vodáckou tradicí. V sobotu … FOTOGALERIE
Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Místa na letních táborech ve Středočeském kraji se postupně zaplňují, některé …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz