25. 5. svátek má Viola




Požár rodinného domu v obci Velká Lečice likvidovalo šest hasičských jednotek

20. dubna 2024   (09:22)
Požár rodinného domu v obci Velká Lečice likvidovalo šest hasičských jednotek
foto: HZS Středočeského kraje

Před příjezdem hasičů došlo k evakuaci tří lidí a dvou psů.


Dvě profesionální a čtyři dobrovolné jednotky hasičů zaměstnal v noci na dnešek požár rodinného domu v obci Velká Lečice. Podle jejich mluvčí Veroniky Švorcové Mocové byla škoda vyčíslena na 800 tisíc korun.

Oznámení o požáru přijali hasiči ve tři hodiny ráno. „Před našim příjezdem došlo k evakuaci tří lidí a dvou psů,“ řekla pribram.cz mluvčí.
Po příjezdu jednotek byl podle mluvčí celý dům silně zakouřený, hořelo v podkroví. „Požár jsme uhasili, vyšetřovatel vyčíslil škodu na majetku ve výši 800 tisíc korun, uchráněný majetek pak ve výši 7,2 milionu korun,“ dodala mluvčí s tím, že příčina vzniku požáru byla technická závada na přímotopu.
Podle mluvčího krajských záchranářů Marka Hylebranta si událost vyžádala jedno lehké zranění. „Na místě jsme ošetřili jednu osobu, převoz do nemocnice nebyl nutný,“ dodal pro pribram.cz mluvčí.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Půlstoletí od premiéry: „Na samotě u lesa“ slaví 50 let. Kultovní film má kořeny na Příbramsku Půlstoletí od premiéry: „Na samotě u lesa“ slaví 50 let. Kultovní film má kořeny na Příbramsku Rok 2026 přináší významné výročí jednoho z nejmilovanějších českých filmů. Komedie Na … ZAJÍMAVOSTI Chodec po střetu s autem v Brodské ulici odešel. Policie ho teď hledá Chodec po střetu s autem v Brodské ulici odešel. Policie ho teď hledá Příbramští dopravní policisté pátrají po chodci, který se stal účastníkem dopravní … AKTUÁLNĚ Obřadní síň v Ernestinu září novotou. Příbram dokončila kompletní rekonstrukci a chystá první obřady Obřadní síň v Ernestinu září novotou. Příbram dokončila kompletní rekonstrukci a chystá první obřady Historická budova Zámeček-Ernestinum má za sebou další výraznou proměnu. Obřadní síň, … Vážná nehoda cyklistky u Krásné Hory: Ženu s těžkým zraněním transportoval do nemocnice vrtulník Vážná nehoda cyklistky u Krásné Hory: Ženu s těžkým zraněním transportoval do nemocnice vrtulník Na silnici u Krásné Hory nad Vltavou došlo v neděli v podvečer k vážné dopravní nehodě … AKTUÁLNĚ Lucie Pudilová vyzvala šampionku Szabovou! Příbramská bojovnice míří na titulový zápas na Štvanici Lucie Pudilová vyzvala šampionku Szabovou! Příbramská bojovnice míří na titulový zápas na Štvanici Příbramská rodačka Lucie Pudilová si řekla o zápas, který může změnit její … SPORT Toxický kolega v práci? Jak si nastavit hranice a nenechat si zničit psychiku Toxický kolega v práci? Jak si nastavit hranice a nenechat si zničit psychiku Stačí jeden problematický člověk a atmosféra na pracovišti se může rychle změnit v … LIFESTYLE Organizace Díky!FESTu? Od smlouvy s kapelami po povolení pro vzlet dronu Organizace Díky!FESTu? Od smlouvy s kapelami po povolení pro vzlet dronu Hlavní hvězdou bude kapela Monkey Business. Portál pribram.cz je mediálním partnerem … ROZHOVOR Jesenice zažila simulaci katastrofy: 19 jednotek hasičů řešilo požár po výronu plynu Jesenice zažila simulaci katastrofy: 19 jednotek hasičů řešilo požár po výronu plynu Areál Podzemního zásobníku plynu Háje v Jesenici u Příbrami se stal dějištěm jednoho z … FOTOGALERIE Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Příbramští policisté se zaměřili při dopravní akci především na používání … NEPŘEHLÉDNĚTE
Hlavní cenu Czech Nature Photo 2026 získal příbramský fotograf Petr Bambousek Hlavní cenu Czech Nature Photo 2026 získal příbramský fotograf Petr Bambousek Prestižní soutěž Czech Nature Photo zná vítěze jubilejního desátého ročníku. … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz