17. 3. svátek má Vlastimil




Posledním kláním v Chorvatsku byl etapový závod zařazený do druhé kategorie UCI

14. března 2017   (17:42)
Posledním kláním v Chorvatsku byl etapový závod zařazený do druhé kategorie UCI
foto: CK Příbram

Mezi závodníky z Příbrami se nejlépe umístil Martin Boubal na 27. příčce.



Vše začalo prologem v Umagu na 2km, kde odstupy mezi jednotlivými závodníky byly v řádu setin vteřiny a tak ztráta 8 vteřin nejlepšího z příbramských, tedy Martina Boubala, znamenala 47. místo z celkových 200 startujících.

První etapa se startrem v Poreči a cílem na kopci v Labinu měřila 161 km a provázelo jí i několik pádů. V posledním dlouhém stoupání se peloton nadělil a na pásce to znamenalo 15. místo pro Martina Boubala.

Druhá, nejdelší etapa 186 km z Vrsaru na vrchol Motovunu byla o poznání náročnější a peloton se rozdělil již při prvním průjezdu přes Motovun. V čelní skupině zůstal opět Boubal a ještě se mu snažil sekundovat Gruber, který ovšem vysoké tempo v dalším stoupání nevydržel. Martin Boubal si tak dojel pro 28. pozici.

Poslední etapa z Pazinu do Umagu se odehrávala od startu ve velmi vysokém tempu. Peloton zpomalil až po ujetí 11-ti členné skupiny, která byla dojeta až 10 km před cílem. Rozhodovalo se tak opět v hromadném a technickém dojezdu,, který nevyšel podle představ Janu Stöhrovi a dokončil etapu na 19. místě.

V celkovém pořadí se nejlépe umístil Martin Boubal na 27. příčce se ztrátou 1:27 na vítěze.
Přípravný kemp spojený se závody v Chorvatsku proběhl podle představ až na zdravotní komplikace Martina Hebíka. Další příprava týmu nyní směřuje k prvnímu závodu Českého poháru, který startuje 1.4. ve Velké Bíteši.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: CK Příbram
autor: CK








Další články

Ministerstvo varuje: Tisícům seniorů brzy přestanou platit občanky bez omezení Ministerstvo varuje: Tisícům seniorů brzy přestanou platit občanky bez omezení Ministerstvo vnitra informuje o končící platnosti občanských průkazů. To se týká lidí … NEPŘEHLÉDNĚTE Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami se vrací filmový festival Jeden svět, který přináší dokumentární snímky o … NEPŘEHLÉDNĚTE Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Vandalismus v Příbrami se projevuje od poničených košů a laviček až po ohnuté stožáry … FOTOGALERIE V Občově hořela autodílna, na místě zasahuje několik jednotek hasičů V Občově hořela autodílna, na místě zasahuje několik jednotek hasičů Několik hasičských jednotek zasahuje v Občově u požáru autodílny. AKTUÁLNĚ Známe 16 vítězů ankety. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Známe 16 vítězů ankety. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Velká čtenářská anketa na portálu pribram.cz, která hledá nejoblíbenější fotbalový … SPORT Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Okolí rožmitálského zámku má za sebou další výrazné zlepšení. Skupina místních … NEPŘEHLÉDNĚTE Velikonoční neděle v divadle: tvoření, pohádky a jarní kouzlo pro celou rodinu Velikonoční neděle v divadle: tvoření, pohádky a jarní kouzlo pro celou rodinu Divadlo A. Dvořáka v Příbrami zve v neděli 22. března od 10 do 17 hodin všechny malé i … KULTURA Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Když se na silnici něco pokazí, většina řidičů z Příbramska už ví, kam volat. DAPE … PR Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Rušnou noc zažili nejen hasiči kvůli nočnímu požáru na ubytovně, ale i kvůli hořícím … AKTUALIZOVÁNO
Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Krátce před jedenáctou hodinou večerní v neděli byl vyhlášen poplach kvůli požáru na … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz