15. 5. svátek má Žofie




Poslední uzavírkou, která trápí Příbramáky, je most přes Litavku

FOTOGALERIE
27. listopadu 2014   (09:03)
Další 4 fotografie v galeriiPoslední uzavírkou, která trápí Příbramáky, je most přes Litavku
foto: pribram.cz

Stavba by měla být dokončena nejpozději 20. prosince tohoto roku.



Už jen několik týdnů budou muset Příbramáci, kteří vyjíždějí směrem na Lazec a Kozičín využívat objízdné trasy. Výstavba nového mostu přes Litavku už se blíží do svého závěru. Jak je z fotek patrné, těleso mostu už je takřka hotové a zbývá dodělat poslední páce. V okolí Litavky směrem k zahrádkářské kolonii vyrostlo i několik betonových bariér.

Most bude širší, většinu nákladů pokryje dotace

Cena nového mostu je přibližně 10 milionů korun, přibližně 85 procent z nákladů je financováno Evropskou unií, zbytek platí Středočeský kraj.

„Most je navržený na normové uspořádání platné pro obce. Bude širší a bude tam jednostranný chodník o šířce 1,5 metrů. To znamená, že tam občané budou moci bez problému projít, což dřív nešlo. Celá silnice se trochu zvedne kvůli zkapacitnění průtoku. Na straně bude během stavby navíc provizorní lávka pro pěší,“ řekl portálu pribram.cz projektant mostu Martin Řehulka.

Fotogalerie

Poslední uzavírkou, která trápí Příbramáky, je most přes Litavku (1) Poslední uzavírkou, která trápí Příbramáky, je most přes Litavku (2) Poslední uzavírkou, která trápí Příbramáky, je most přes Litavku (3) Poslední uzavírkou, která trápí Příbramáky, je most přes Litavku (4)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Tipy na víkend: Připomínka ukončení druhé světové války, společné výlety do přírody a celá řada divadelních představení Tipy na víkend: Připomínka ukončení druhé světové války, společné výlety do přírody a celá řada divadelních představení Tento víkend nabídne opravdu pestrý program! Můžete si připomenout ukončení druhé … NEPŘEHLÉDNĚTE Tajné schůzky, odposlechy a podezření z manipulací. Policie dva roky sledovala vedení příbramské nemocnice Tajné schůzky, odposlechy a podezření z manipulací. Policie dva roky sledovala vedení příbramské nemocnice Manažeři příbramské nemocnice čelí vážnému podezření z ovlivňování veřejných zakázek … AKTUÁLNĚ Do Česka míří studený a deštivý víkend. Na Moravě může napršet až 40 milimetrů Do Česka míří studený a deštivý víkend. Na Moravě může napršet až 40 milimetrů Česko čeká výrazně chladnější a na mnoha místech také deštivý víkend. Počasí ovlivní … POČASÍ FK Příbram zve regionální kluby na poslední domácí utkání sezóny. Děti mají vstup zdarma FK Příbram zve regionální kluby na poslední domácí utkání sezóny. Děti mají vstup zdarma FK Příbram připravil pro fotbalové kluby z celého regionu speciální nabídku na … SPORT Fandi Česku v Kulturním domě v Příbrami Fandi Česku v Kulturním domě v Příbrami Kulturní dům Příbram zve všechny, kdo chtějí fandit českému týmu na Mistrovství světa … SPORT Nafta v Příbrami zlevnila, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu Nafta v Příbrami zlevnila, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,59 Kč do 43,90 Kč … DOPRAVA Lidé poznají Bahna jinak. Bývalá tanková střelnice odhalí vzácnou přírodu Brd Lidé poznají Bahna jinak. Bývalá tanková střelnice odhalí vzácnou přírodu Brd Milovníci přírody, Brd i nevšedních zážitků mají jedinečnou příležitost nahlédnout do … ZAJÍMAVOSTI Zámek Hořovice jako ideální tip na výlet za historií i odpočinkem Zámek Hořovice jako ideální tip na výlet za historií i odpočinkem Hledáte nenáročný výlet, kde se spojí historie, krásné interiéry i procházka v parku? … TIP NA VÝLET Legendární pochod Praha–Prčice je zpět. Tisíce lidí znovu obují toulavé boty Legendární pochod Praha–Prčice je zpět. Tisíce lidí znovu obují toulavé boty Už v sobotu 16. května odstartuje 59. ročník jednoho z nejslavnějších turistických … AKTUÁLNĚ
V ulici pod nemocnicí byl hlášen únik plynu V ulici pod nemocnicí byl hlášen únik plynu Ve čtvrtek 14. května ráno mířily hasičské vozy do ulice Gen. R. Tesaříka v … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz