7. 12. svátek má Ambrož

Poslední prázdninový víkend je tu. Nebuďte smutní a pořádně si ho užijte

30. srpna 2019   (18:30)
Poslední prázdninový víkend je tu. Nebuďte smutní a pořádně si ho užijte

A bude kde, v Příbrami a okolí se koná hned několik zajímavých akcí.Prázdniny zase utekly jako voda a od pondělí se děti vrací do škol a mnoha dospělým začíná standardní pracovní režim. Mnoho lidí se už vrátilo z dovolených, od vody nebo ze svých chalup, aby se před tím trochu „aklimatizovali“. Ale i v Příbrami a nejbližším okolí si můžete užít. Jsme tu opět s pravidelným přehledem toho nejzajímavějšího, co se bude konat.
 
Letní počasí bude přímo lákat k posezení někde v přírodě. A co na Nováku a co to spojit s jídlem? Pak neváhejte a dorazte na akci Piknik na Nováku, který se bude konat v sobotu od 10 do 20 hodin. Více informací o akci se dozvíte v samostatném článku.
 
Podobná akce se koní v Mníšku pod Brdy, od 8 do 13 zde budou farmářské trhy, které vás svojí nabídkou také určitě nezklamou.
 
Po vydatné snídani si nechte trochu slehnout a vydejte se do Višňové. Od 14 hodin startuje nultý ročník běžeckého překážkového závodu Chalupářský tereňák. Ve stejnou dobu dobrovolní hasiči na Kardavci pořádají dětský den ve znamení loučení s prázdninami.
 
Ani večer se nudit nemusíte. Od 19:30 startuje fotbalové utkání, ve kterém domácí Příbram na svém stadionu přivítá Viktorii Plzeň. V 19 startuje také Hradozámecká noc na zámku v Březnici, která nabídne několik mini inscenací.
 
Pokud se v sobotu budete chtít před sluníčkem spíše schovat, navrhujeme kino, kde od 16 hodin půjde animovaný film Angry Birds ve filmu 2 a od 19 hodin Spider-man: Daleko od domova, a to ve 3D. V neděli opět v 16 hodin repríza Angry Birds 2 ve filmu a v 19 hudební komedie Yesterday.
 
A poslední prázdninová akce se koná v neděli 1. září od 16 do 18 hodin. V rámci Příbramského kulturního léta vystoupí na náměstí TGM Příbramský Big Band.
 
Nebuďte ale smutní, i v září je toho dost, na co se můžete těšit.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red
autor: red

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz