12. 4. svátek má Julius

Portál pribram.cz dnes přivítal dvoumiliontého návštěvníka

30. října 2017   (09:04)
Portál pribram.cz dnes přivítal dvoumiliontého návštěvníka

Měsíc říjen bude nejnavštěvovanější v historii portálu pribram.cz. Jen za včerejší nás navštívilo 19 179 čtenářů.



Čtenář s pořadovým číslem dva miliony dnes po osmé hodině ranní navštívil náš zpravodajský portál.

Návštěvníci portálu nejčastěji vyhledávají informace z kulturní oblasti a sportu. Velmi oblíbenou sekcí je „Dopravní zpravodajství pribram.cz“, kde vyhledáváte aktuální informace o dopravní situaci v celém okrese 24 hodin denně. Třetí nejnavštěvovanější částí portálu jsou "informace z regionů"

Od prvního ledna letošního roku pracujeme na tři směny. Přinášíme vám tak informace 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Podle údajů Google Analytics čtenáři celkem zhlédli na pribram.cz za letošní rok 4 246 003 stránek, což je dvakrát víc než za stejné období v loňském roce. Celková náštěvnost portálu za loňský rok byla 1 517 908 přístupů. V letošním roce jsme prozatím na čísle 2 000 000 návštěv. Za letošní rok očekáváme rekordní čísla.
Od 1. října nás navštívilo k dnešnímu dni 246 128 čtenářů a shlédlo celkem 471 712 stránek.


"Jsme rádi, že čtenáři ocenili úsilí našeho týmů o co nejlepší obsah zpravodajství"

V příštím roce budeme společně s vámi slavit 10 let od založení pribram.cz. Chystáme tak velkou společenskou akci, na které nebude chybět spousta známých osobností. Pro ty nejmenší bude celá oslava zakončena slavnostním ohňostrojem.
INZEROVAT NA PRIBRAM.CZ SE VYPLATÍ!
Jsme účinným a spolehlivým partnerem pro všechny firmy, které potřebují, aby se o nich vědělo.

S naší návštěvností každý den překonáváme o velký řád ostatní místní portály, ale také regionální tištěná periodika. Žádný jiný bezplatný titul nemá stejnou sledovanost. Místní tištěná periodika obvykle vychází jako týdeníky nebo měsíčníky, takže nemohou oslovit čtenáře několikrát denně jako pribram.cz a nemohou pružně reagovat na aktuální zprávy, ani na potřeby inzerentů. Tiskoviny, které dostanete zdarma do schránek, obvykle skončí zakrátko v domácím koši, v horším případě skončí v popelnici dokonce ještě dřív než je do schránek ani nikdo nedoručí. A za to inzerenti platí. Díky vysoké sledovanosti je u nás cena inzerce v přepočtu na 1 čtenáře jedna z nejnižších na regionálním trhu.

U nás má každý jistotu, že se dozví v nejkratším možném čase všechny podstatné události z našeho regionu. Pomáháme řidičům, aby zbytečně nestáli v kolonách, informujeme o plánovaných akcích ve městě a okolí, přinášíme shrnutí událostí, které proběhly, okamžitě po jejich skončení. Jsme tam, kde jste vy, ale i tam, kde zrovna nejste, abyste se vše potřebné od nás dozvěděli. Stále, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ve dne i ve 3 ráno. Povzbuzením k další činnosti je nám zvyšující se počet návštěv a kladné ohlasy čtenářů i inzerentů.

Jsme tu pro všechny firmy, které potřebují, aby se o nich vědělo. Dokážeme zareagovat v řádu hodin. Ráno nám sdělíte, že potřebujete uveřejnit inzerát a už za pár hodin ho mohou vidět tisícovky lidí přesně v regionu, který potřebujete oslovit a přesně po určenou dobu jakou potřebujete – proč inzerovat zbytečně po skončení akce. Pokud potřebujete operativně změnit reklamu, je to zase možné v řádu jednotek hodin, ne za týden, ne za měsíc.

Díky online statistikám přesně vyhodnocujeme jak je reklama účinná, den po dni. Zkrátka jsme tu pro Vás – pro čtenáře i pro inzerenty - maximálně operativní a efektivní.
Pokud přemýšlíte kam svou reklamu umístit pro nejvyšší možný účinek, pak nám napište na obchod@pribram.cz a rádi pro vás obratem připravíme individuální návrh inzerce přesně na míru vašim potřebám.

Děkujeme za přízeň všem čtenářům i inzerentům, protože bez jednoho či druhého by tu tento portál nemohl existovat.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Zlaté ruce mizí. Proč se vytrácejí řemeslo i chuť u něj vydržet? Zlaté ruce mizí. Proč se vytrácejí řemeslo i chuť u něj vydržet? Ještě před pár desítkami let bylo běžné, že lidé uměli pracovat rukama – opravit si … LIFESTYLE Kde v Příbrami dělají nejlepší snídaně? Spouštíme velkou snídaňovou anketu! Kde v Příbrami dělají nejlepší snídaně? Spouštíme velkou snídaňovou anketu! Příbramští, připravte se. Tentokrát jde o snídaně — a to je disciplína, na kterou má … ANKETA Brdy ožívají: první kroky k návratu divoké přírody Brdy ožívají: první kroky k návratu divoké přírody Louky, které zarůstaly, mokřady, které mizely, i voda, která z krajiny pomalu … Řidič audi se vyhýbal zvěři a skončil mimo silnici Řidič audi se vyhýbal zvěři a skončil mimo silnici V neděli kolem jedné hodiny ranní vyjížděli záchranáři k dopravní nehodě osobního vozu … DOPRAVA Ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún: Naší prioritou je bezpečné prostředí a individuální přístup Ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún: Naší prioritou je bezpečné prostředí a individuální přístup Základní škola pod Svatou Horou patří k nejstarším vzdělávacím institucím v Příbrami, … ROZHOVOR Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory Historický zámek v Hluboši, kde trávil léta prezident Tomáš Garrigue Masaryk, čeká … ZAJÍMAVOSTI Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst Celostátní akce Speed Marathon, během níž policie po dobu 24 hodin kontroluje … DOPRAVA Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Tento víkend patří v Příbrami turistice, historii i společenskému dění. V sobotu 11. a … AKTUÁLNĚ Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na bezpečnost u přechodů pro chodce, a to … AKTUÁLNĚ
Zimní sezóna na nové D4: sypače najezdily téměř 40 tisíc kilometrů Zimní sezóna na nové D4: sypače najezdily téměř 40 tisíc kilometrů Zimní údržba nové dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem byla pro tým Via Salis Operations … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz