vývoj COVID-19
26. 10. 2020
Bezděkov 2
Bohostice 2
Bohutín 28
Borotice 3
Bratkovice 4
Březnice 50
Buková u Pb 4
Čenkov 12
Chotilsko 2
Chraštice 4
Čím 1
Daleké Duš. 4
Dlouhá Lh. 1
Dobříš 235
Dolní Hbity 7
Drahlín 5
Drásov 7
Drhovy 1
Dublovice 22
Dubno 6
Háje 6
Hluboš 19
Hlubyně 1
Horčápsko 1
Hřiměždice 6
Hudčice 3
Hvožďany 7
Jablonná 10
Jesenice 2
Jince 37
Kamýk n. V. 18
Kňovice 1
Korkyně 2
Kosova H. 37
Kotenčice 5
Kozárovice 4
Krásná H. 41
Láz 3
Lazsko 5
Lešetice 2
Lhota u Pb 3
M. Hraštice 9
Milín 23
Modřovice 3
Mokrovraty 2
Nalžovice 33
Narysov 3
Nechvalice 5
Nečín 1
Nedrahovice 7
Nepomuk 1
Nová Ves p. P. 14
Nové Dvory 6
Nový Knín 44
Občov 3
Obecnice 13
Obořiště 21
Obory 4
Ohrazenice 5
Osečany 4
Ouběnice 1
Pečice 8
Petrovice 23
Pičín 12
Počaply 1
Počepice 6
Podlesí 13
Příbram 600
Příčovy 7
Prosen. L. 5
Radětice 2
Radíč 1
Rosovice 30
Rožmitál 77
Rybníky 2
Sádek 1
Sedlčany 229
Sedlec-Prč. 71
Sedlice 2
Smolotely 2
Solenice 3
Stará Huť 46
Starosed. H. 2
Suchodol 3
Svaté Pole 3
Svatý Jan 6
Tochovice 11
Třebsko 6
Trhové D. 7
V. Lečice 1
Věšín 9
Višňová 11
Volenice 3
Voznice 5
Vrančice 2
Vranovice 1
Vysoká u Pb. 1
Vysoký Ch. 10
Zalužany 6
Zbenice 5
Zduchovice 8
Porod v Příbrami byla vlastně náhoda, říká herečka Lenka Zahradnická

Nepřehlédněte
29. června 2020   (06:18)
Porod v Příbrami byla vlastně náhoda, říká herečka Lenka Zahradnická

Lenka Zahradnická nám v rozhovoru prozradila, proč si vybrala pro narození dcery příbramskou nemocnici, ale i to, jakým směrem se bude vyvíjet její následující herecké období.


Herečka Lenka Zahradnická, známá ze seriálů Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 i Modrý kód, porodila začátkem června druhorozenou holčičku. Její dcera přišla na svět během bouřlivého večera a dostala jméno Jovanka. V rozhovoru nám prozradila, proč si vybrala pro narození dcery příbramskou nemocnici, ale i to, jakým směrem se bude vyvíjet hereččino následující období.  

Rozhodla jste se, že své druhorozené dítě porodíte v Příbrami. Co Vás k tomu vedlo?
Svým způsobem velkou roli sehrála náhoda. V porodnici, kde jsem měla rodit zrovna probíhal každoroční úklid a malování porodních sálů. Trvá to týden a když to na vás v tu dobu přijde, musíte prostě jinam. Já chtěla někam, kde budu mít pocit bezpečí, a to mi příbramská porodnice dala na 100 %.
Dostala jste doporučení od své herecké kolegyně Andrey Růžičkové?
Ano, jsme blízké kamarádky a na její doporučení jsem se tam vydala. Setkala jsem se s MUDr. Danou Chudáčkovou a měla jsem jasno. Už nikdy nechci rodit jinde:-). 
Jak jste byla spokojena s péčí ve zdejší nemocnici?
Nedovedu si představit, co by se mělo zlepšit nebo změnit. Za mě 100 %. Profesionalita, pochopení, soukromí, přístup…, zkrátka tam všichni milují svou práci a je to cítit. Klobouk dolů.

Byla jste někdy předtím v Příbrami?
Ano, hostovala jsem v příbramském divadle v inscenaci Velký Gatsby. 
Uvidí Vás diváci v některém seriálu nebo filmu? 
Uvidí mě v Ulici a určitě zase něco budou opakovat:-). Teď mám nejdůležitější roli dvojmatky a ostatní jde stranou. 
Jak jste prožívala koronavirové období?
Chvíli jsem byla v zvláštní panice, pak jsem jednoduše přestala sledovat zprávy i internet a přišla obrovská úleva. Trávila jsem tři měsíce čas s rodinou na chalupě a bylo to nádherné období. Hodně mi to dalo. 
 
Budete ženou na mateřské nebo se pustíte do natáčení?
Vše s rozvahou, a tak nějak podle pocitu. Nechci nic uspěchat, ale na druhou stranu nejsem úplně typ být zavřená jen s dětmi doma. Uvidíme. Prioritou je spokojená a šťastná rodina. 
 
Máte nějakou vysněnou roli, ve které byste si ráda zahrála?
Vzhledem k tomu, že teď kojím, asi na nic světoborného nepřijdu:-).

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Lenka Zahradnická

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Vláda rozhodne o možném návratu žáků prvního stupně základních škol Vláda rozhodne o možném návratu žáků prvního stupně základních škol Vláda zakázala vycházení v noci, v neděli budou obchody zavřené Vláda zakázala vycházení v noci, v neděli budou obchody zavřené Muž spadl při česání ovoce ze stromu. Záchranáři přivolali vrtulník Muž spadl při česání ovoce ze stromu. Záchranáři přivolali vrtulník Pacientů s covidem ve středočeských nemocnicích přibývá, chybí personál Pacientů s covidem ve středočeských nemocnicích přibývá, chybí personál Příbramské nemocnici chybí již 67 pozitivně testovaných zdravotníků. 26. října 2020   (15:54) Na Příbramsku se nakazilo covidem již 3431 lidí. Aktuálně je 2181 nemocných Na Příbramsku se nakazilo covidem již 3431 lidí. Aktuálně je 2181 nemocných Ministerstvo zasaženým obchodníkům odloží splatnost DPH do konce roku Ministerstvo zasaženým obchodníkům odloží splatnost DPH do konce roku Splatnost DPH za třetí čtvrtletí a září, která je dnes, posune resort do konce roku. 26. října 2020   (11:25) Nejdelší část obchvatu Příbrami má pravomocné územní rozhodnutí Nejdelší část obchvatu Příbrami má pravomocné územní rozhodnutí Tisíce nových stromů se i s vaší pomocí vysadí v okolí Milešova a Nového Knína Tisíce nových stromů se i s vaší pomocí vysadí v okolí Milešova a Nového Knína I vy můžete českým lesům pomoci. Nadace dřevo pro život obnovuje zeleň a přispívá tak k podpoře životního prostředí. 26. října 2020   (08:52) Fotbalisté nezahálí, trénují a čekají na restart ligy Fotbalisté nezahálí, trénují a čekají na restart ligy Pandemie utlumila, co se dalo. Hráči 1. FK Příbram hrají alespoň simulované zápasy. 26. října 2020   (06:26)
Video: Pokud se nestane zázrak, s opatřeními přitvrdíme, řekl Babiš Video: Pokud se nestane zázrak, s opatřeními přitvrdíme, řekl Babiš
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz