28. 10. je státní svátek
Porod v Příbrami byla vlastně náhoda, říká herečka Lenka Zahradnická

Nepřehlédněte
29. června 2020   (06:18)
Porod v Příbrami byla vlastně náhoda, říká herečka Lenka Zahradnická
foto: pribram.cz

Lenka Zahradnická nám v rozhovoru prozradila, proč si vybrala pro narození dcery příbramskou nemocnici, ale i to, jakým směrem se bude vyvíjet její následující herecké období.


Herečka Lenka Zahradnická, známá ze seriálů Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 i Modrý kód, porodila začátkem června druhorozenou holčičku. Její dcera přišla na svět během bouřlivého večera a dostala jméno Jovanka. V rozhovoru nám prozradila, proč si vybrala pro narození dcery příbramskou nemocnici, ale i to, jakým směrem se bude vyvíjet hereččino následující období.  

Rozhodla jste se, že své druhorozené dítě porodíte v Příbrami. Co Vás k tomu vedlo?
Svým způsobem velkou roli sehrála náhoda. V porodnici, kde jsem měla rodit zrovna probíhal každoroční úklid a malování porodních sálů. Trvá to týden a když to na vás v tu dobu přijde, musíte prostě jinam. Já chtěla někam, kde budu mít pocit bezpečí, a to mi příbramská porodnice dala na 100 %.
Dostala jste doporučení od své herecké kolegyně Andrey Růžičkové?
Ano, jsme blízké kamarádky a na její doporučení jsem se tam vydala. Setkala jsem se s MUDr. Danou Chudáčkovou a měla jsem jasno. Už nikdy nechci rodit jinde:-). 
Jak jste byla spokojena s péčí ve zdejší nemocnici?
Nedovedu si představit, co by se mělo zlepšit nebo změnit. Za mě 100 %. Profesionalita, pochopení, soukromí, přístup…, zkrátka tam všichni milují svou práci a je to cítit. Klobouk dolů.

Byla jste někdy předtím v Příbrami?
Ano, hostovala jsem v příbramském divadle v inscenaci Velký Gatsby. 
Uvidí Vás diváci v některém seriálu nebo filmu? 
Uvidí mě v Ulici a určitě zase něco budou opakovat:-). Teď mám nejdůležitější roli dvojmatky a ostatní jde stranou. 
Jak jste prožívala koronavirové období?
Chvíli jsem byla v zvláštní panice, pak jsem jednoduše přestala sledovat zprávy i internet a přišla obrovská úleva. Trávila jsem tři měsíce čas s rodinou na chalupě a bylo to nádherné období. Hodně mi to dalo. 
 
Budete ženou na mateřské nebo se pustíte do natáčení?
Vše s rozvahou, a tak nějak podle pocitu. Nechci nic uspěchat, ale na druhou stranu nejsem úplně typ být zavřená jen s dětmi doma. Uvidíme. Prioritou je spokojená a šťastná rodina. 
 
Máte nějakou vysněnou roli, ve které byste si ráda zahrála?
Vzhledem k tomu, že teď kojím, asi na nic světoborného nepřijdu:-).

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Petr Pevan Vaniš z Počepic patří k nejúspěšnějším a nejznámějším kulturistům naší … Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Sklady se otevřou každé první pondělí v měsíci mezi 9.00 a 17.00. V dalších týdnech … Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Víkendové koncerty odehrají v klubu Junior Ventolin, Gaia Mesiah a Megaphone, v … Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Benzin je o 8,47 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Den vzniku Československa, 28. října 1918, je nejvýznamnějším svátkem České republiky. … Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím … 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem O nádherný závěr se postarala Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Jakuba … Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Plast může vzplanout a oheň se pak na hřbitově rozšíří třeba na okrasné dřeviny a může … Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Zítra to bude přesně rok, kdy byl v rámci covidových opatření vydán zákaz nočního …
Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Cerha byl také autorem mnoha scénických hudeb pro Divadlo v Příbrami.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz