26. 5. svátek má Filip

Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu

18. února 2019   (12:38)
Dalších 14 fotografií v galeriiPořádný rockový nářez vás čeká v sobotu

Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert


Následující sobotu zaduní Společenským centrem v Rožmitále pod Třemšínem opět pořádná dávka rockové muziky. Od 20 hodin se zde bude konat již několikátý charitativní koncert, jehož výtěžek má pomoci dalším v řadě, kteří to opravdu potřebují. Tak jako se zde hrálo pro Matěje z Rožmitálu, Vojtíška a nebo Matyáška z Dobříšska, nese se tentokrát úvodní myšlenka pod názvem "ROCKEŘI PRO DOMINIKA". Na co se můžete těšit? Pořádnou porci muziky pro vás budou mít kapely GENTIANA, MAD RIDE a THE METUZALÉM.

Je to až neuvěřitelné, ale při každém z těchto koncertů se vybrala částka převyšující 20.000 korun, které mnohdy i s věcnými dary sponzorů vždy putovaly tam, kde mohly pomoci. Hlavním iniciátorem a organizátorem těchto koncertů je bubeník Saša z kapely The Metuzalém, stejně jako těch předchozích. 

Přijďte se pobavit, užít si ten správný rockový nářez a přitom pomůžete dobré věci. Tentokrát hrajeme pro Dominika Hamáka z Březnice.


KDY: 23. února - sobota od 20 hodin
KDE: Společenské centrum Rožmitál pod Třemšínem
KDO: GENTIANA, MAD RIDE a THE METUZALÉM

Následující sobotu zaduní Společenským centrem …
O pětiletém Dominikovi vyprávěla jeho maminka Martina. Největším šokem pro ni bylo, když jí doktor oznámil, že se vydal pro výsledky do nemocnice a zavolal do FN Motol. Vyzval je k tomu, aby se okamžitě sbalili a buď se do nemocnice dopravili sami, nebo že pošle sanitku. Poté se dozvěděli už jen vše nepříjemné –  kolečko pro ně dosud nepředstavitelných vyšetření a diagnóza – AKUTNÍ LYMFOBLASTICKÁ LEUKÉMIE.

Panu doktorovi mohou jen děkovat za to, že udělal všechna vyšetření a zareagoval rychle. Díky němu přivezli Domíka do Motola v dobrém zdravotním stavu a start do léčby měl proto jednodušší. Od té doby s Domčou byli hospitalizováni už i na JIP, protože chytil bakterie, díky kterým měl velké komplikace a má již druhý centrální žilní katetr. Vše ale dobře dopadlo a momentálně dojíždí na léčbu ambulantně.
Momentálně probíhá fáze, kdy se čeká, zda bude Domík potřebovat transplantaci kostní dřeně či nikoliv. Všichni věří v dobré konce a nevzdávají se!

V poslední době jsme o iniciativách kapel psali v článcích:
Narozeniny kapely Soukromey pozemek naplnily Bunggrr k prasknutí
Rockeři vybrali na Matyáška přes 20.000 Kč
Rockeři zahrají pro Matyáška 29.dubna v Rožmitále pod Třemšínem
Rockeři otevřeli svá srdce i peněženky

O pětiletém Dominikovi vyprávěla jeho maminka …

Fotogalerie

Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu () Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (1) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (2) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (3) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (4) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (5) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (6) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (7) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (8) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (9) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (10) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (11) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (12) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (13)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce 1.FK Příbram – FK Dukla Praha 3:2 (1:1) V sobotu 25. května přivítala v posledním pátém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce Duklu. 25. května 2019   (21:00) Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Od 1. června budete mít šanci rozhodnout, který projekt zvítězí 25. května 2019   (17:08) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé 25. května 2019   (13:36) Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16) Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Slavnostní liturgie bude zakončena mariánským průvodem a uctíváním u Korunovačního oltáře. 25. května 2019   (06:46) Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz