18. 7. svátek má Drahomíra

Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu

18. února 2019   (12:38)
Dalších 14 fotografií v galeriiPořádný rockový nářez vás čeká v sobotu

Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert


Následující sobotu zaduní Společenským centrem v Rožmitále pod Třemšínem opět pořádná dávka rockové muziky. Od 20 hodin se zde bude konat již několikátý charitativní koncert, jehož výtěžek má pomoci dalším v řadě, kteří to opravdu potřebují. Tak jako se zde hrálo pro Matěje z Rožmitálu, Vojtíška a nebo Matyáška z Dobříšska, nese se tentokrát úvodní myšlenka pod názvem "ROCKEŘI PRO DOMINIKA". Na co se můžete těšit? Pořádnou porci muziky pro vás budou mít kapely GENTIANA, MAD RIDE a THE METUZALÉM.

Je to až neuvěřitelné, ale při každém z těchto koncertů se vybrala částka převyšující 20.000 korun, které mnohdy i s věcnými dary sponzorů vždy putovaly tam, kde mohly pomoci. Hlavním iniciátorem a organizátorem těchto koncertů je bubeník Saša z kapely The Metuzalém, stejně jako těch předchozích. 

Přijďte se pobavit, užít si ten správný rockový nářez a přitom pomůžete dobré věci. Tentokrát hrajeme pro Dominika Hamáka z Březnice.


KDY: 23. února - sobota od 20 hodin
KDE: Společenské centrum Rožmitál pod Třemšínem
KDO: GENTIANA, MAD RIDE a THE METUZALÉM

Následující sobotu zaduní Společenským centrem …
O pětiletém Dominikovi vyprávěla jeho maminka Martina. Největším šokem pro ni bylo, když jí doktor oznámil, že se vydal pro výsledky do nemocnice a zavolal do FN Motol. Vyzval je k tomu, aby se okamžitě sbalili a buď se do nemocnice dopravili sami, nebo že pošle sanitku. Poté se dozvěděli už jen vše nepříjemné –  kolečko pro ně dosud nepředstavitelných vyšetření a diagnóza – AKUTNÍ LYMFOBLASTICKÁ LEUKÉMIE.

Panu doktorovi mohou jen děkovat za to, že udělal všechna vyšetření a zareagoval rychle. Díky němu přivezli Domíka do Motola v dobrém zdravotním stavu a start do léčby měl proto jednodušší. Od té doby s Domčou byli hospitalizováni už i na JIP, protože chytil bakterie, díky kterým měl velké komplikace a má již druhý centrální žilní katetr. Vše ale dobře dopadlo a momentálně dojíždí na léčbu ambulantně.
Momentálně probíhá fáze, kdy se čeká, zda bude Domík potřebovat transplantaci kostní dřeně či nikoliv. Všichni věří v dobré konce a nevzdávají se!

V poslední době jsme o iniciativách kapel psali v článcích:
Narozeniny kapely Soukromey pozemek naplnily Bunggrr k prasknutí
Rockeři vybrali na Matyáška přes 20.000 Kč
Rockeři zahrají pro Matyáška 29.dubna v Rožmitále pod Třemšínem
Rockeři otevřeli svá srdce i peněženky

O pětiletém Dominikovi vyprávěla jeho maminka …

Fotogalerie

Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu () Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (1) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (2) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (3) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (4) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (5) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (6) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (7) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (8) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (9) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (10) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (11) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (12) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (13)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Výtvarník bydlí v Podlesí u Příbrami, v minulých dnech oslavil 70. narozeniny 17. července 2019   (18:52) Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz