20. 5. svátek má Zbyšek

Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu

18. února 2019   (12:38)
Dalších 14 fotografií v galeriiPořádný rockový nářez vás čeká v sobotu

Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert


Následující sobotu zaduní Společenským centrem v Rožmitále pod Třemšínem opět pořádná dávka rockové muziky. Od 20 hodin se zde bude konat již několikátý charitativní koncert, jehož výtěžek má pomoci dalším v řadě, kteří to opravdu potřebují. Tak jako se zde hrálo pro Matěje z Rožmitálu, Vojtíška a nebo Matyáška z Dobříšska, nese se tentokrát úvodní myšlenka pod názvem "ROCKEŘI PRO DOMINIKA". Na co se můžete těšit? Pořádnou porci muziky pro vás budou mít kapely GENTIANA, MAD RIDE a THE METUZALÉM.

Je to až neuvěřitelné, ale při každém z těchto koncertů se vybrala částka převyšující 20.000 korun, které mnohdy i s věcnými dary sponzorů vždy putovaly tam, kde mohly pomoci. Hlavním iniciátorem a organizátorem těchto koncertů je bubeník Saša z kapely The Metuzalém, stejně jako těch předchozích. 

Přijďte se pobavit, užít si ten správný rockový nářez a přitom pomůžete dobré věci. Tentokrát hrajeme pro Dominika Hamáka z Březnice.


KDY: 23. února - sobota od 20 hodin
KDE: Společenské centrum Rožmitál pod Třemšínem
KDO: GENTIANA, MAD RIDE a THE METUZALÉM

Následující sobotu zaduní Společenským centrem …
O pětiletém Dominikovi vyprávěla jeho maminka Martina. Největším šokem pro ni bylo, když jí doktor oznámil, že se vydal pro výsledky do nemocnice a zavolal do FN Motol. Vyzval je k tomu, aby se okamžitě sbalili a buď se do nemocnice dopravili sami, nebo že pošle sanitku. Poté se dozvěděli už jen vše nepříjemné –  kolečko pro ně dosud nepředstavitelných vyšetření a diagnóza – AKUTNÍ LYMFOBLASTICKÁ LEUKÉMIE.

Panu doktorovi mohou jen děkovat za to, že udělal všechna vyšetření a zareagoval rychle. Díky němu přivezli Domíka do Motola v dobrém zdravotním stavu a start do léčby měl proto jednodušší. Od té doby s Domčou byli hospitalizováni už i na JIP, protože chytil bakterie, díky kterým měl velké komplikace a má již druhý centrální žilní katetr. Vše ale dobře dopadlo a momentálně dojíždí na léčbu ambulantně.
Momentálně probíhá fáze, kdy se čeká, zda bude Domík potřebovat transplantaci kostní dřeně či nikoliv. Všichni věří v dobré konce a nevzdávají se!

V poslední době jsme o iniciativách kapel psali v článcích:
Narozeniny kapely Soukromey pozemek naplnily Bunggrr k prasknutí
Rockeři vybrali na Matyáška přes 20.000 Kč
Rockeři zahrají pro Matyáška 29.dubna v Rožmitále pod Třemšínem
Rockeři otevřeli svá srdce i peněženky

O pětiletém Dominikovi vyprávěla jeho maminka …

Fotogalerie

Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu () Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (1) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (2) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (3) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (4) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (5) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (6) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (7) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (8) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (9) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (10) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (11) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (12) Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu (13)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai U nehody aktuálně zasahují složky IZS. 20. května 2019   (12:43) Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Ačkoli kabinky vypadají zvenku podobně jako například nové toalety, mají zcela jiný účel 20. května 2019   (11:10) Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Levý jízdní pruh je uzavřen 20. května 2019   (09:11) Dětský den pro nedočkavce Dětský den pro nedočkavce Na Drkolnově bude šrumec. Přijedou hasiči a koníci ze žežické stáje 20. května 2019   (08:25) Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Lidé se usmívali a neřešili. Nebyl to happening, ale HAPPYning. 20. května 2019   (06:06) Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35) Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! U vážné dopravní nehody zasahují složky IZS 19. května 2019   (15:17) AKTUALIZOVÁNO V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí Děti i dospělí si dosyta užili pouťových atrakcí i velký výběr lahůdek na tradičních dobříšských Májovkách. 19. května 2019   (12:36) Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Je to historicky osmá nejvyšší účast. Dle pořadatelů k tomu přispělo pěkné počasí a zřejmě i stoupající chuť lidí chodit ven. 19. května 2019   (08:55) „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz