18. 7. svátek má Drahomíra

Pop plus R&B, klasika spolu s elektronikou. Čeká vás hudební víkend bez omezení

10. listopadu 2021   (06:34)
Pop plus R&B, klasika spolu s elektronikou. Čeká vás hudební víkend bez omezení
foto: město Dobříš, Clarinet Factory

V klubu Junior se o nadcházejícím víkendu představí vycházející hvězda 7krát3 i naděje mladé hudební scény. Klasické nástroje naladí v Březnici Lobkowicz Trio, Clarinet Factory v Dobříši a Duo Bohémo ve Vysoké u Příbrami.


V pátek 12. listopadu přicválá do Příbrami jednorožec. Alespoň to slibuje komentář na Facebooku věnovaný koncertu v Junior klubu, kde se publiku představí interpret 7krát3. Jeho debutový singl Promiň, jenž se na kanálu YouTube objevil v květnu 2019, si vysloužil nominaci na cenu Anděl za videoklip roku. „Objev posledních měsíců, který by se dal žánrově charakterizovat například jako popové R&B, se ustájil v labelu BiggBoss,“ přidávají stránky další informace. Večerní program začíná ve 20.00.

Během nedělního odpoledne 14. listopadu bude klubové pódium patřit nadějným hudebníkům, jejichž výkony zhodnotí porota ve složení Ladislav Petráň, Karel Vršecký, Richard Jozefy a Jan Konvalinka. Přehlídka mladých kapel nabídne jména Evakuace, The Schunky nebo Kaktus Verde. Akce 3. rockování ZUŠ se koná od 13.00 do 19.00, vstupné je zdarma.
Na několik koncertů se mohou těšit také příznivci vážné hudby. V netradiční podobě ji interpretuje kvarteto Clarinet Factory, jehož poslední album Pipers z loňského roku se nevyhýbá ani elektronice. V Dobříši se s ansámblem potkáte v pátek 12. listopadu, kde zahraje od půl deváté večer ve společenském sále Kulturního domu.
V rámci cyklu Březnické hudební večery vystoupí v sobotu 13. listopadu soubor Lobkowicz Trio ve složení Jan Mráček (housle), Lukáš Klánský (klavír) a Ivan Vokáč (violoncello). Koncert se uskuteční od 19.00 v reprezentačním sále Městského úřadu Březnice. Dalším komorním koncertem pokračuje program Hudebního podzimu v Památníku Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami. Duo Bohémo neboli houslista Matouš Pěruška a violoncellistka Kristina Vocetková vyladí podzimní atmosféru 13. listopadu od 19.00.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Další články

Bez nich bychom nepřežili Bez nich bychom nepřežili V sobotu 18. července 2026 od 10 do 16 hodin nahlédnete v Ochranné stanici fauny v … PŘÍRODA Čekalíkovský rybník ožije hudbou. V centru Příbrami se chystá letní relax pod širým nebem Čekalíkovský rybník ožije hudbou. V centru Příbrami se chystá letní relax pod širým nebem Příjemná hudba, letní drinky, posezení u vody a pohodová atmosféra. To vše nabídne … KULTURA Pohonné hmoty v Příbrami: Cenové stropy končí v neděli, ceny už nyní letí nahoru Pohonné hmoty v Příbrami: Cenové stropy končí v neděli, ceny už nyní letí nahoru Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,50 Kč do 41,50 Kč … DOPRAVA Tipy na víkend: Pouť, oslavy založení města a Den řemesel Tipy na víkend: Pouť, oslavy založení města a Den řemesel Předposlední červencový víkend nabídne opravdu bohatý kulturní program. V Příbrami si … NEPŘEHLÉDNĚTE Betonová socha u Barrandovského mostu se dnes rozpadla. Posudky varovaly už roky Betonová socha u Barrandovského mostu se dnes rozpadla. Posudky varovaly už roky Betonová plastika Rovnováha, známá spíš pod přezdívkou Červ dobyvatel, se dnes … BLESKOVÁ ZPRÁVA Ceny mléka i másla padají dolů. Mléčný trh míří do krize Ceny mléka i másla padají dolů. Mléčný trh míří do krize Zaregistrovali jste jak šly dolů ceny mléka a mléčných výrobků? Evropský trh s mlékem … AKTUÁLNĚ Policie hledá svědky nebezpečné jízdy. Máte záběry černého Audi? Policie hledá svědky nebezpečné jízdy. Máte záběry černého Audi? Příbramští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování dopravní … AKTUALIZOVÁNO Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Mníšek pod Brdy se opět zahalí do sváteční atmosféry. Od pátku 17. do neděle 19. … Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Bývalý vápencový lom Alkazar mezi Berounem a Srbskem patří k nejzajímavějším místům v … TIP NA VÝLET
Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Léto v Příbrami letos ukazuje, že má fantazii i odvahu. Teploty, které se šplhají k … BLESKOVÁ ZPRÁVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz