24. 4. svátek má Jiří

Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla

3. prosince 2018   (06:08)
Dalších 53 fotografií v galeriiPolonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla

V neděli 2. prosince přivítala v sedmnáctém kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu soupeře z Ostravy. Příbram se musela obejít bez vykartovaného Karla Soldáta.


Inkasovaný zbytečný „šatňák“
Domácí FK začal dobře a podnikal svižné útočné výpady na brankáře Laštůvku, jako ve 22. minutě, kdy Honza Rezek přízemním centrem z rohu našel tečujícího Antonína Fantiše, který jen těsně minul vzdálenější levou tyč. O minutku později vyzkoušel brankářské kvality Laštůvky z přímého kopu Roman Květ. Ve 26. minutě prolétl přes dva hráče do šestnáctky Emmanuel Antwi a přihrávkou pod sebe vybídl ke střele Radka Voltra, která prudce mířila mezi tři tyče, ale byla bohužel zblokována hradbou těl.

Po půlhodině hry se dožadovali hráči a celý kotel ostravských fanoušků, kteří slušně zaplnili tribunu 2003 za brankou, odpískání penalty, ale píšťalka rozhodčího Berky zůstala němá. Jenže i tak nakonec hostující Baník vstřelil vedoucí branku, a to bohužel těsně před koncem prvního poločasu. Balon se dostal po rozehraném rohu na krátko k Hrubému a ten si ho navedl ke střele a poslal ho přímo k přední tyči – 0:1. Veškerá dosavadní snaha tak byla fuč a místo vedoucí branky přibyla starost v podobě inkasované.

“Začali jsme dobře, jasně jsme je přehrávali. Bohužel se z toho nevytěžila vedoucí branka, která by nám hodně pomohla. Už by jsme to udrželi, místo toho dostaneme branku do šatny,“  zhodnotil první smolný poločas Martin Nový.  
 

Inkasovaný zbytečný „šatňák“
Domácí FK začal …
Tutovky se nedaly a tak definitiva přišla v 90. minutě
Trenér Josef Csaplár reagoval střídáním na nepříznivý výsledek a do druhého poločasu poslal na hřiště Ibrahima Keitu. A právě Ibrahim se uvolnil na levé straně a našel výbornou přihrávkou na zadní tyči zakončujícího Honzu Rezka, který ale ve vyložené šanci vyrovnávající branku nevsítil. Potom neměl srovnaná mířidla Antonín Fantiš a pálil nad horní roh branky. Posílit ofenzivu a zvýšit tak ještě snahu na co nejrychlejší vyrovnání, s tím vším přišel na plac Ruslan Mingazov a na druhé straně vkročil na trávník Milan Baroš. V 80. minutě nebezpečně vystřelil Fleišman, brankář Ondra Kočí ale zasahovat nakonec nemusel.

Čím více ubíhal čas, tím více se z nebe snášel vydatný a studený déšť. Některým hostujícím fanouškům, i když se pohybovala teplota kolem nuly, bylo zřejmě horko a vysvlékli se do půl těla. A ještě více je rozpálil v 90. minutě Holzer, který utíkal sám na brankáře Ondru Kočího, ten ho ještě vychytal, ale balon se bohužel odrazil k dorážejícímu Stáňovi – 0:2. Honza Rezek ještě orazítkoval tyč, ale toho už se odcházející fanoušci pomalu ani nevšimli.

„Ve druhém poločase si hosté nevytvořili prakticky nic. I když jsme udělali nějaké chyby, tak jsme drželi balon celou dobu pod kontrolou, akorát jsme neproměnili šance. Dvě nebo tři byly opravdu velké, které jsme nedokázali dát a na konci už to bylo otevřené a z brejku nám dali druhou branku,“ dodal smutně Jaroslav Tregler.

Další zápas se hraje v pátek 7. prosince od 18 hodin. Příbram zavítá na hřiště Dukly Praha.
 

Tutovky se nedaly a tak definitiva přišla …
Branky: 39. R. Hrubý (Jirásek), 90. Stáňa
 
Karty: 85. Jánoš (OVA)
 
1.FK Příbram: Kočí – Nový, Kodr, Tregler, Antwi – Jan Rezek, Květ (61. Mingazov), Hlúpik (46. Keita), Průcha – Voltr (75. Pejša), Fantiš (C).
Náhradníci: Švenger – Nitrianský, Keita, Skácel, Katidis, Pejša, Mingazov.
 
FC Baník Ostrava: Laštůvka – Mešaninov, Šindelář (55. Procházka), Stronati, Fleišman – Jirásek (77. Stáňa), Jánoš, R. Hrubý (C), Holzer – O. Šašinka (74. Baroš), J. Šašinka.
Náhradníci: Budinský – Baroš, P. Breda, Kaloč, Pazdera, Procházka, Stáňa.
 
Rozhodčí: Ondřej Berka. Asistenti: Valter Boček, Miloš Vitner. Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Ginzel
 
Diváci: 1638
 

Branky: 39. R. Hrubý (Jirásek), 90. …

Fotogalerie

Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla () Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (1) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (2) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (3) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (4) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (5) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (6) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (7) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (8) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (9) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (10) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (11) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (12) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (13) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (14) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (15) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (16) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (17) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (18) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (19) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (20) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (21) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (22) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (23) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (24) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (25) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (26) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (27) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (28) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (29) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (30) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (31) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (32) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (33) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (34) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (35) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (36) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (37) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (38) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (39) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (40) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (41) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (42) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (43) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (44) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (45) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (46) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (47) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (48) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (49) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (50) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (51) Polonahým fanouškům Baníku v Příbrami zima nebyla (52)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: daš, video: fkpribram.czDalší články

Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49) U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS V areálu budou s nebezpečnými situacemi a jejich řešením seznamováni především školáci, sloužit bude ale i pro cvičení profesionálů. 24. dubna 2019   (10:10) V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky Mají pomoci přírodě v době klimatických změn 24. dubna 2019   (08:17) Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Společnost musela vysvětlit podezřele nízkou nabídku a další formality. 24. dubna 2019   (06:06) Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Silnice I/18 byla uzavřena 23. dubna 2019   (18:56) AKTUÁLNĚ Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Na místě operuje 11 jednotek hasičů. 23. dubna 2019   (16:43) AKTUÁLNĚ Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Hasiči budou opět prezentovat svou techniku veřejnosti. 23. dubna 2019   (15:36) Do druhého ročníku participativního rozpočtu bylo podáno 26 návrhů Do druhého ročníku participativního rozpočtu bylo podáno 26 návrhů Město i v letošním roce prostřednictvím participativního rozpočtu umožňuje veřejnosti rozhodovat o investování milionu korun z městského rozpočtu. Do projektu je přihlášeno 26 návrhů. 23. dubna 2019   (13:00)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz