2. 4. svátek má Erika




Policisté zadrželi muže, který se vloupal do aquaparku. Nechtěl jsem nic ukrást, jen mi byla zima a chtěl jsem se zahřát, řekl

NEPŘEHLÉDNĚTE
7. února 2023   (07:40)
Policisté zadrželi muže, který se vloupal do aquaparku. Nechtěl jsem nic ukrást, jen mi byla zima a chtěl jsem se zahřát, řekl
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Zahřátí, při němž poničil majetek ve výši 45 tisíc korun, ho může stát až dva roky ztráty svobody.


Policisté již vědí, kdo se nad ránem 27. ledna 2023 vloupal do příbramského aquaparku. Šestý den po vloupání zadrželi a předvedli na služebnu 35letého muže z Příbrami, ještě coby podezřelého, k němuž směřovaly důkazy a indicie zjištěné šetřením. Sám muž se policistům k činu také doznal. Ti mu následně ve zkráceném přípravném trestním řízení sdělili podezření z trestných činů krádež a poškození cizí věci, vše spáchané ve stadiu pokusu.

Událost se stala po čtvrté hodině ráno. Muž, který se do objektu vloupal, vykopl dveře, přes které se dostal do vestibulu aquaparku, a poté se stal terčem jeho zájmu automat na nápoje a potraviny. Ten poškodil, ale žádné zboží se mu z něho nepodařilo odcizit. Pak ještě poškodil další dveře, které vedly do vstupní haly bazénu. Ani zde se mu nepodařilo nic odcizit a následně utekl. A důvod, proč se do objektu vloupal? Nechtěl nic ukrást, ani poškodit. Uvnitř se chtěl pouze zahřát, neboť mu byla zima.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Velikonoce pod dohledem policie: řidiči na Příbramsku chybují, kontroly přitvrdí Velikonoce pod dohledem policie: řidiči na Příbramsku chybují, kontroly přitvrdí Policisté na Příbramsku se před velikonočními svátky zaměřili na kontrolu řidičů – a … AKTUÁLNĚ Semifinále 2. ligy: Příbram padla v nájezdech. Vyrovnaný duel s Prostějovem rozhodla až loterie Semifinále 2. ligy: Příbram padla v nájezdech. Vyrovnaný duel s Prostějovem rozhodla až loterie Semifinále mezi Příbramí a Prostějovem začalo dramatem, které se lámalo až v … SPORT Drama v Dobrošovicích: Řidič autobusu zkolaboval za volantem a srovnal se zemí kapličku Drama v Dobrošovicích: Řidič autobusu zkolaboval za volantem a srovnal se zemí kapličku Vážná dopravní nehoda ochromila ve středu odpoledne provoz v obci Dobrošovice na … AKTUALIZOVÁNO Chcete jaro plné zpěvu? Pak pomozte ptákům. Dnes je jejich mezinárodní den Chcete jaro plné zpěvu? Pak pomozte ptákům. Dnes je jejich mezinárodní den Každý rok na 1. dubna připadá Mezinárodní den ptactva. Možná to zní jako apríl, ale … ZAJÍMAVOSTI Velikonoce omezí provoz lékárny ONP, pacienti mohou využít náhradní provozy Velikonoce omezí provoz lékárny ONP, pacienti mohou využít náhradní provozy Lékárna ONP bude během velikonočních svátků uzavřena. Nemocnice zároveň informuje o … MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu Na ledě rozhodují góly, ale v zákulisí často rozhoduje zdraví. A právě tam stojí … ROZHOVOR V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala rekonstrukce historického chodníku kolem kostela svatého … AKTUÁLNĚ Příbram slaví úspěch v boxu a kickboxu, osm vítězství z víkendu Příbram slaví úspěch v boxu a kickboxu, osm vítězství z víkendu Příbramský tým bojovníků z Rasken Gymu pokračuje v úspěšném tažení. O víkendu 28. … SPORT Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci se v posledních týdnech stále častěji objevují v okrajových částech Příbrami … AKTUÁLNĚ
Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Příbram čeká dopravně velmi nepříjemný duben. Od 1. dubna se kvůli výměně vodovodu a … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz