24. 1. svátek má Milena

Policisté vydali oficiální vyjádření k smrti mladého muže v Café baru na Drkolnově

3. května 2018   (14:10)
Policisté vydali oficiální vyjádření k smrti mladého muže v Café baru na Drkolnově
foto: c. Zdeněk Chalupa - tiskový mluvčí PČR

Příčina tragického úmrtí mladého muže již několik dní vzbuzuje diskuze a dohady. Podařilo se nám získat oficiální prohlášení vyšetřovatelů této nešťastné události, které vám nyní přinášíme



Okolnosti celé události vyšetřují středočeští kriminalisté z krajského ředitelství policie. Podle výsledků provedených úkonů a vyhodnocení zjištěných skutečností k úmrtí mladého muže mělo dojít při vzájemné potyčce mezi známými muži ve věku 21 a 27 let, při které po úderu rukou jednadvacetiletý muž upadl a bezprostředně na místě zemřel. Samotné úmrtí mladíka je s největší pravděpodobností následkem úderu rukou nebo pádu po tomto úderu. V rámci prověřování nebylo potvrzeno, že by při incidentu došlo k použití zbraně. K objasnění příčiny smrti byla nařízena soudní pitva.

Na základě vyhodnocení výsledků z provedených úkonů v trestním řízení policejní vyšetřovatel zahájil trestní stíhání sedmadvacetiletého muže pro přečin výtržnictví a zločin ublížení na zdraví s následkem smrti, za což mu v případě prokázání viny a následném odsouzení hrozí až desetiletý trest odnětí svobody. Trestní stíhání obviněného je vedeno na svobodě, neboť nebyly shledány zákonné důvody vazby.

S ohledem na skutečnost, že uvedený případ je ve fázi samého počátku trestního řízení, nelze v tuto chvíli uvolnit další bližší informace.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Zdeněk Chalupa - tiskový mluvčí PČR
autor: mip








Další články

Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté v pátek večer zadrželi muže, který je podezřelý, že poškodil sekyrou výlohu … Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu a s ní i otázka, co si obléct, aby večer proběhl bez … Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Celková kriminalita v České republice v roce 2025 opět klesla, zároveň se ale výrazně … Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Zastupitelé na lednovém jednání projednají návrh na odpis nedobytné pohledávky ve výši … Politika Péče o zachování brdské krajiny vyšla loni na skoro osm milionů korun Péče o zachování brdské krajiny vyšla loni na skoro osm milionů korun Ani v roce 2025 nezůstala Chráněná krajinná oblast Brdy bez pozornosti. Péče o zdejší … Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Počet sociálních pohřbů v některých větších městech Středočeského kraje v posledních … Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Průzkumná štola pro tunel Kamenná Vrata na budoucí středočeské D3 — v úseku mezi … AKTUÁLNĚ Masopust: Nejbarevnější česká tradice, která přežila staletí Masopust: Nejbarevnější česká tradice, která přežila staletí Tři králové symbolicky uzavřeli vánoční čas a začalo období, kdy se svět obrací vzhůru … Masopust /VIDEO/ Obránci zvířat protestovali před prodejnou COOP proti prodeji vajec z klecových chovů /VIDEO/ Obránci zvířat protestovali před prodejnou COOP proti prodeji vajec z klecových chovů Organizace OBRAZ – obránci zvířat uspořádala v pátek 23. ledna ráno protestní akci … FOTO
Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráž natankujete stále na čerpačkách OMV a MOL Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráž natankujete stále na čerpačkách OMV a MOL Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 30,90 Kč do 33,90 … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz