Policisté pokračují v pátrání po seniorce, která se ztratila o Vánocích
11. ledna 2022 (13:24)
foto: Policie ČR
Žena odešla v sobotu 25. prosince v Nalžovicích na Příbramsku na procházku fotit svá oblíbená místa a doposud se nevrátila domů.
Policistům se stále nepodařilo vypátrat čtyřiasedmdesátiletou ženu, která v sobotu 25. prosince odešla v Nalžovicích na Příbramsku na procházku fotit svá oblíbená místa a doposud se nevrátila domů. Po ženě pátrali mimo jiné vrtulník, psovod nebo potápěči. Seniorka užívá léky na diabetes a tlak, bez jejich pravidelného užívání by mohla být ohrožená na životě.
Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové se zatím nepodařilo ženu vypátrat. Během dnešního dne v okolí Nalžovic a Dobříše probíhá pátrání za pomoci vrtulníku s termovizí. „Žádáme občany, kteří mají jakékoliv informace o tom, kde by se pohřešovaná mohla nacházet, aby se ozvali na linku 158,“ řekla pribram.cz Suchánková.
Pohřešovaná čtyřiasedmdesátiletá Olga Krátká je vysoká mezi 160 a 170 centimetry, střední postavy, má krátké šedivé vlasy a šedé oči. Seniorka by měla mít na sobě dlouhou černou bundu či kabát a černou čepici. Žena chodí přihrbená a pomalu. Mobilní telefon ani žádné osobní věci u sebe nemá, vše ponechala doma.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Zastupitelstvo ve středu řeší individuální dotace i prodej městských pozemků. Jednání můžete sledovat online
Příbramské zastupitelstvo se ve středu 17. června znovu sejde v jednacím sále na …
ON-LINE PŘENOS
Meteorologové vydali výstrahu před vysokými teplotami
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vydal výstrahu před vysokými a velmi vysokými …
AKTUÁLNĚ
Rekonstrukce ulice Na Leštině bude dokončena v červnu a otevře se dopravě
V Příbrami se blíží do finále rozsáhlá rekonstrukce ulice Na Leštině. Radnice slibuje …
AKTUÁLNĚ
Příbramský Rasken Gym mezi elitou českého boxu. Po dvou a půl letech slaví historický úspěch
Poslední, 12. kolo Národní ligy boxu v pražském Radotíně přineslo Rasken Gymu skvělé …
SPORT
Dovolené jsou lákadlem pro zloděje, chraňte si svůj domov před vloupáním
Léto je obdobím dovolených, výletů a pobytů na chatách. Právě v této době však bývají …
KRIMI
Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost
Desítky hasičů, záchranářů, strážníků a zdravotníků se v úterý 16. června zapojily do …
AKTUÁLNĚ
Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky
V Dubně se chystá závod, který láme ego i svaly. Hasiči tu poběží, tahají, šplhají a …
AKTUÁLNĚ
Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji
Kriminalisté zadrželi tři muže a jednu ženu, kteří podle nich v Praze a později ve …
KRIMI
Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín
Golfové jamky, hudba, drinky a noční obloha — tak bude vypadat pátek 19. června v …
KULTURA
Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky
Česko čeká o víkendu vlna velmi vysokých teplot. V sobotu i v neděli budou teploty na …
AKTUÁLNĚ




