20. 5. svátek má Zbyšek




Policisté pátrali na dálnici D4 po kamionu v protisměru

6. ledna 2020   (11:19)
Policisté pátrali na dálnici D4 po kamionu v protisměru
foto: pribram.cz

Do pátrání byl nasazen i policejní vrtulník.



Tísňová linka Policie ČR přijala v noci na pondělí několik oznámení, že na dálnici D4 jede kamion v protisměru. Pohybovat se měl na 10. kilometru směrem na Prahu, ale v jízdní dráze na Příbram. Oznámení byla přijata po půl jedné ráno.

Operační důstojník na místo ihned vyslal nejbližší policejní hlídky, vzlétl i vrtulník. Během pátrací akce však vozidlo v protisměru nebylo nalezeno.

Na dálnicích již bylo rozmístěno sedmdesát dopravních značek, které řidiče upozorňují na to, že najíždějí na dálnici v protisměru. Značky jsou u šestašedesáti dálničních sjezdů, které vytipovala policie. Reagovala tak na množící se případy nájezdů vozidel do protisměru.

V říjnu loňského roku policisté řešili případ auta v protisměru, více v článku: Záběry z palubní kamery: Senior (83) se řítil po dálnici v protisměru

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

V Příbrami se střetl muž na koloběžce s osobákem V Příbrami se střetl muž na koloběžce s osobákem Záchranka i policie vyjížděli v úterý před večerem k nehodě v Brodské ulici v … AKTUÁLNĚ Zachráněná rysice ze Šumavy najde nový domov v Brdech Zachráněná rysice ze Šumavy najde nový domov v Brdech Osiřelé rysí mládě ze Šumavy bude vypuštěno do CHKO Brdy. BLESKOVÁ ZPRÁVA Ve věznici v Příbrami běželo 112 odsouzených. Závod podpořil myšlenku druhé šance Ve věznici v Příbrami běželo 112 odsouzených. Závod podpořil myšlenku druhé šance Ve Věznici Příbram v neděli 17. května běhali vězni pro podporu dobré věci. Hlavní … NEPŘEHLÉDNĚTE Zlatá Tereza! Bodnárová vybojovala první triumf na European Open ve španělské La Nucii Zlatá Tereza! Bodnárová vybojovala první triumf na European Open ve španělské La Nucii Judistka Tereza Bodnárová, rodačka z Příbrami, dosáhla na svůj dosud největší … SPORT Do Česka se plíží léto. Po přeháňkách dorazí o víkendu až 25 stupňů Do Česka se plíží léto. Po přeháňkách dorazí o víkendu až 25 stupňů Po chladnějších a proměnlivých dnech se počasí v Česku začne postupně měnit. Už během … POČASÍ Po pádu auta z mostu zemřel jeho řidič Po pádu auta z mostu zemřel jeho řidič Při havárii osobního auta na D4 u Staré Huti zemřel v noci na úterý jeho řidič. AKTUALIZOVÁNO Pražský okruh čeká největší zásah za roky. ŘSD bourá mosty, začíná cesta k 3+3 pruhům Pražský okruh čeká největší zásah za roky. ŘSD bourá mosty, začíná cesta k 3+3 pruhům Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) v pondělí 18. května zahájilo práce, které jsou … DOPRAVA Majitelé sousedního pozemku reagují na spor se Zooparkem Majitelé sousedního pozemku reagují na spor se Zooparkem Dotčené osoby využily právo na odpověď podle § 10 tiskového zákona. Text zveřejňujeme … Devět pošt Partner končí dočasně provoz. Česká pošta řeší schodek u provozovatele, služby převezmou náhradní pobočky Devět pošt Partner končí dočasně provoz. Česká pošta řeší schodek u provozovatele, služby převezmou náhradní pobočky Česká pošta dočasně uzavřela devět poboček Pošta Partner. Důvodem je finanční schodek … AKTUÁLNĚ
Před Brdskou 25 někdo otáčel značení tratě. Pořadatelé mluví o nepochopitelném jednání Před Brdskou 25 někdo otáčel značení tratě. Pořadatelé mluví o nepochopitelném jednání Nedělní závod Brdská 25, který je součástí Brdského poháru, letos provázely nepříjemné … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz