Policisté pátrají po muži, který vytáhl tonoucí holčičku na koupališti v Jincích
Nepřehlédněte
28. července 2020 (14:47)
foto: sxc
Dívka po vytažení z vody nejevila známky života. Operátorka tísňové linky 155 zahájila telefonicky asistovanou neodkladnou resuscitaci.
V neděli 19. července v 15:04 přijali příbramští policisté oznámení o tonutí malého dítěte v přírodním koupališti v Ohrazenické ulici v Jincích. Provedeným šetřením následně kriminalisté zjistili, že nezletilou osobu vytáhl a započal u ní s první pomocí neznámý muž.
Mělo se jednat o muže ve věku mezi 40 a 45 lety, střední postavy a tmavých vlasů. Na sobě měl tmavé plavky. Na koupališti byl zřejmě se svou rodinou, která měla deky rozložené po levé straně od vstupu na koupaliště.
Příslušníci policie žádají veřejnost o pomoc při pátrání po důležitém svědkovi dané události. Kdo by poznal osobu na fotografiích, ať se ozve přes bezplatnou linku 158 nebo může zavolat na telefonní číslo 724 128 090.
O události jsme informovali v článku Do Jinec spěchal vrtulník pro tonoucí holčičku, po dlouhé resuscitaci se ji podařilo zachránit
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka
Další články
Brdy pod kontrolou: Policisté řeší stovky přestupků ročně
Ve středočeské části Chráněné krajinné oblasti Brdy zajišťují už deset let veřejný …
Rožmitálští hasiči mají novou výstroj. Město uspělo se dvěma dotacemi
Město Rožmitál pod Třemšínem úspěšně získalo dvě dotace na podporu jednotky sboru …
Děti v restauracích: klid pro hosty, nebo diskriminace?
Některé restaurace v Česku i zahraničí zakazují vstup dětem. Zastánci vítají klidnou …
ANKETA
Rozpočtové provizorium se dotkne i financování sociálních služeb. Kraj už obdržel stovky žádostí o dotace
Středočeský kraj obdržel pro letošní rok bezmála šest set žádostí o dotace na …
Městská policie vybavila všechna vozidla defibrilátory. Strážníci mohou zasáhnout ještě před příjezdem záchranářů
Strážníci Městské policie Příbram mají nově ve všech služebních vozidlech k dispozici …
Pod ostružinovou strání se začal psát příběh brdského lesa
Po dusivých vedrech konečně přišla úleva a příroda si mohla zhluboka oddechnout. Věděl …
Příroda
Děti na sociálních sítích: Co skutečně říká zákon a jakou roli hrají rodiče
Máte doma dítě mladší 15 let? A věděli jste, že téměř 80 % dětí v tomto věku už …
Osobák skončil pod traktorem
V pátek 16. ledna přibližně v půl desáté dopoledne zasahovaly složky integrovaného …
Ples města Březnice: slavnostní večer plný hudby, tance a elegance
Kulturní dům v Březnici ožije v sobotu 17. ledna slavnostní atmosférou tradičního …
Jak bezpečně jezdit, když se na silnici střídá voda, led a sníh
Zimní silnice umí překvapit hlavně tam, kde se během pár metrů střídá voda, led a …







