17. 7. svátek má Martina

Policisté opět dokázali, že pomáhat a chránit je jejich posláním

14. února 2018   (15:25)
Policisté opět dokázali, že pomáhat a chránit je jejich posláním
foto: pribram.cz

Příbramští policisté pomohli zraněné ženě, když při hlídce zaslechli její volání o pomoc



Policisté prováděli koncem minulého týdne v dopoledních hodinách šetření v bytovém domě v Příbrami. Přitom zaslechli v jednom z bytů slabě naříkající ženský hlas. Následně se snažili zjistit, co se děje. Paní jím přes dveře odpověděla, že leží v chodbě na zemi a nemůže se hýbat. Poté příslušníci policie zajistili klíč od obydlí, který u sebe měla známá zraněné ženy. Po vstupu do bytu se snažili zjistit její zdravotní stav a přivolali záchrannou službu.

Jak se ukázalo, 82letá paní zde ležela už od předchozího večera, kdy upadla a nemohla se zvednout. I přes volání o pomoc, ji však nikdo neslyšel. Sanitka ji pak převezla do nemocnice k vyšetření.

O pomoci policistů jsme v minulosti psali například v článku: Pokusu o sebevraždu policisté zabránili

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MP








Další články

Čekalíkovský rybník ožije hudbou. V centru Příbrami se chystá letní relax pod širým nebem Čekalíkovský rybník ožije hudbou. V centru Příbrami se chystá letní relax pod širým nebem Příjemná hudba, letní drinky, posezení u vody a pohodová atmosféra. To vše nabídne … KULTURA Pohonné hmoty v Příbrami: Cenové stropy končí v neděli, ceny už nyní letí nahoru Pohonné hmoty v Příbrami: Cenové stropy končí v neděli, ceny už nyní letí nahoru Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,50 Kč do 41,50 Kč … DOPRAVA Tipy na víkend: Pouť, oslavy založení města a Den řemesel Tipy na víkend: Pouť, oslavy založení města a Den řemesel Předposlední červencový víkend nabídne opravdu bohatý kulturní program. V Příbrami si … NEPŘEHLÉDNĚTE Betonová socha u Barrandovského mostu se dnes rozpadla. Posudky varovaly už roky Betonová socha u Barrandovského mostu se dnes rozpadla. Posudky varovaly už roky Betonová plastika Rovnováha, známá spíš pod přezdívkou Červ dobyvatel, se dnes … BLESKOVÁ ZPRÁVA Ceny mléka i másla padají dolů. Mléčný trh míří do krize Ceny mléka i másla padají dolů. Mléčný trh míří do krize Zaregistrovali jste jak šly dolů ceny mléka a mléčných výrobků? Evropský trh s mlékem … AKTUÁLNĚ Policie hledá svědky nebezpečné jízdy. Máte záběry černého Audi? Policie hledá svědky nebezpečné jízdy. Máte záběry černého Audi? Příbramští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování dopravní … AKTUALIZOVÁNO Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Mníšek pod Brdy se opět zahalí do sváteční atmosféry. Od pátku 17. do neděle 19. … Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Bývalý vápencový lom Alkazar mezi Berounem a Srbskem patří k nejzajímavějším místům v … TIP NA VÝLET Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Léto v Příbrami letos ukazuje, že má fantazii i odvahu. Teploty, které se šplhají k … BLESKOVÁ ZPRÁVA
Příbramsko v zajetí nehod: Tři zničená auta během dopoledne, posádky zachránili andělé strážní Příbramsko v zajetí nehod: Tři zničená auta během dopoledne, posádky zachránili andělé strážní Příbramské složky integrovaného záchranného systému mají od samotného rána plné ruce … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz