20. 1. svátek má Ilona

Policisté o prázdninách zajišťují nejrůznější akce

30. července 2014   (17:38)
Policisté o prázdninách zajišťují nejrůznější akce

Policisté během letních prázdnin zajišťují veřejný pořádek při různých akcích s účastí většího počtu osob.


O uplynulém víkendu se konala hudební produkce – ELECTRONIC FESTIVAL v Dlouhé Lhotě, které se účastnilo přes šest set lidí a alternativní festival v Novém Kníně – OPEN SPACE PICNIC, kde bylo kolem tří tisíc návštěvníků. V souvislosti s tím proběhly dopravní kontroly. Policisté v sobotu nachytali dva opilé řidiče a jednoho, 27letého motoristu, pod vlivem cocainu. Ten navíc vjel do zákazu vjezdu. V neděli hlídky zastavily celkem 13 řidičů pod vlivem, ve většině případů alkoholu, dva usedli za volant po požití amfetaminu či marihuany. Nejvyšší naměřenou hodnotu alkoholu, a to 1,5 promile, měla v dopoledních hodinách 27letá žena, strážci zákona ji kontrolovali v Novém Kníně.

Fotbalové utkání proběhlo bez narušení veřejného pořádku

V sobotu se konalo v Příbrami rizikové fotbalové utkání mezi Příbramí a Plzní, na které přišlo téměř pět tisíc diváků, z toho sedm set fanoušků hostí. Na akci dohlíželo kolem 150 policistů, vše proběhlo v poklidu a bez narušení veřejného pořádku. Ve městě byla ve večerních hodinách zastavena při silniční kontrole 34letá motoristka, která měla pozitivní test na drogy. O nadcházejícím víkendu bude probíhat HIGH JUMPE v Hříměždicích, kde se předpokládá účast několika tisíc lidí. I tuto akci budou policisté zajišťovat tak, aby nebyl narušen veřejný pořádek a provoz na pozemních komunikacích.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red

autor: mmDalší články

Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Vybudování parkourového hřiště nic nebrání. Volejbalové hřiště komplikuje ochranné pásmo Příbramského potoka 20. ledna 2020   (06:20) Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Po dlouhých 18 letech od schválení územního plánu města Příbrami, kde byla trasa obchvatu zanesena a schválena, byl udělán důležitý krok pro jeho realizaci. 19. ledna 2020   (19:47) Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům V rámci rekonstrukce hlediště dojde k instalaci speciální zvukové smyčky pro nedoslýchavé 19. ledna 2020   (12:26) Blíží se konec platnosti dálničních známek Blíží se konec platnosti dálničních známek Platnost loňských dálničních známek k poslednímu lednovému dni končí. Od roku 2021 budou už jen elektronické 19. ledna 2020   (09:23) Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Spravovat ho budou Sportovní zařízení města ve spolupráci s Městským kulturním centrem. 19. ledna 2020   (06:56) Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Renovace hlubošského zámku, který byl v roce 1958 prohlášen za kulturní památku, se prodraží o 50 milionů korun 18. ledna 2020   (19:31) Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Každodenně se setkáváme s případy, kdy jsou povětšinou naši senioři zlákáni, oklamáni a okradeni takzvanými „šmejdy“. V Příbrami bude o této problematice přednášet Zbyněk Prousek. 18. ledna 2020   (17:16) Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Díky rychlému zásahu městských strážníků nestačil nic odcizit. 18. ledna 2020   (14:23) Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů V jedinečný svět fantazie a hry se Galerie Františka Drtikola promění v neděli 19. ledna při slavnostní vernisáži 18. ledna 2020   (13:10)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz