Policisté kontrolovali řidiče, výsledky nejsou příliš dobré
15. října 2014 (09:12)
Od středy do pátku probíhala nejen na Příbramsku dopravní akce zaměřená na nákladní vozidla. Dva dny byly „náklaďáky“ kontrolovány na silnici R/4 v katastru obce Drásov a poslední den v Rožmitále pod Třemšínem. Celkem prošlo silniční kontrolou devět kamionů, z toho u čtyř byl zjištěn problém technického rázu. Dva motoristé zaplatili na místě 2,5 tisíce korun pokuty a další dva řidiči byli oznámeni ke správnímu řízení.
Během víkendu probíhala preventivní akce zaměřená i na řidiče osobních vozidel. Při ní bylo chyceno celkem 16 řidičů pod vlivem alkoholu nebo drog. V počtu naměřených promile je rekormanem 52letá žena, které se na displeji objevila hodnota 2,64 promile. Řidička byla zastavena v sobotu odpoledne v obci Bohutín.
Během víkendu probíhala preventivní akce zaměřená i na řidiče osobních vozidel. Při ní bylo chyceno celkem 16 řidičů pod vlivem alkoholu nebo drog. V počtu naměřených promile je rekormanem 52letá žena, které se na displeji objevila hodnota 2,64 promile. Řidička byla zastavena v sobotu odpoledne v obci Bohutín.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: red, MJ
Další články
„Tohle nikdo nečekal.“ Michal Dlouhý v Příbrami oznámil 2. řadu Zločinů Velké Prahy
Festival Sherlock v Příbrami přinesl zásadní novinku. Historik, scenárista a odborný …
KULTURA
Nehoda blokuje provoz nad Rožmitálem, několik zraněných
Ve čtvrtek odpoledne se na silnici č. 119 nad Rožmitálem u Voltuše srazily dva osobní …
AKTUALIZOVÁNO
Investice snů se změnila v noční můru. Internetový trik stál ženu statisíce
Internetové podvody jsou stále sofistikovanější a jejich scénáře se neustále opakují …
KRIMI
D4 u Dobříše čeká kompletní oprava mostů. Cesta do práce nebo do škol se v uzavírce citelně prodlouží
Na dálnici D4 u Dobříše se chystá zásadní stavební zásah. Ředitelství silnic a dálnic …
DOPRAVA
Nálezy granátů při rekonstrukcích silnic jsou běžné i na Příbramsku
Stavební firmy musí na stavbách, kde lze takové nálezy očekávat, postupovat obezřetně …
PR
Myslíte si, že máte fyzičku? Policie vám to změří stopkami
Máte pocit, že byste zvládli honičku na zloděje? Nebo si jen chcete dokázat, že těch …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Mistr světa a trenér HC Baník Příbram Radek Bělohlav: Ovládli jsme základní část. Teď potřebujeme diváky
Radek Bělohlav. Mistr světa z roku 1996, trojnásobný mistr extraligy, legenda Sparty a …
ROZHOVOR
Rožmitálský čáp po roce opět přistál na komíně
Rožmitál pod Třemšínem se po roce znovu dočkal svého posla jara. Čáp bílý se na komíně …
ZAJÍMAVOSTI
Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky
Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky. Oprava zahrnovala i …
ZDRAVOTNICTVÍ
Řidičce se udělalo nevolno a u benzínky narazila do kamionu
Přibližně hodinu po poledni ve středu 4. března zasahovali hasiči a záchranáři u …
DOPRAVA





