19. 4. svátek má Rostislav

Policie stíhá muže, který v Písku falšoval zdravotní zprávy zaměstnankyň

31. ledna 2022   (12:10)
Policie stíhá muže, který v Písku falšoval zdravotní zprávy zaměstnankyň
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka

Kvůli podezření na šíření nakažlivé nemoci v době nouzového stavu mu hrozí až osmileté vězení.


Policie stíhá pětačtyřicetiletého muže, který podle ní falšoval zdravotní zprávy svých zahraničních zaměstnankyň. Dvě z nich měly loni pozitivní test na koronavirus, muž však tvrdil, že jsou zdravé a nechal je pracovat. Jejich falšované zdravotní zprávy předložil na odboru cizinecké policie v Písku. Kvůli podezření na šíření nakažlivé nemoci v době nouzového stavu mu hrozí až osmileté vězení. Policie o případu informovala na webu.

"Sám muž byl také nakažen v době, kdy jednal s kolegy na služebně v Písku, čímž je mohl ohrozit na zdraví. Jednání se dopustil nejméně ve dvou případech," řekl jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura. Dodal, že nelze vyloučit, že muž takto postupoval ve více případech.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / ČTK
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Divadlo zase bude patřit dětem. Největší rodinný festival na 50 000 m² Divadlo zase bude patřit dětem. Největší rodinný festival na 50 000 m² Jednou za rok se Příbram promění v obří dětské království. Festival Divadlo patří … KULTURA Ubytovny Stavus v Příbrami: sliby o seniorské budoucnosti versus noční požáry Ubytovny Stavus v Příbrami: sliby o seniorské budoucnosti versus noční požáry Ulice Pod Čertovým pahorkem v Příbrami dlouhá léta patří k nejproblematičtějším … AKTUALIZOVÁNO Rekordman na koloběžce: Na Sedlčansku narazil do zdi se skoro třemi promile Rekordman na koloběžce: Na Sedlčansku narazil do zdi se skoro třemi promile Zatímco se řidiči na dálnici D4 přou o legálnost formule, na Sedlčansku se odehrálo … DOPRAVA NOČNÍ DRAMA V KOZÁROVICÍCH: Anonym nahlásil bombu na diskotéce, policie evakuovala na 500 lidí! NOČNÍ DRAMA V KOZÁROVICÍCH: Anonym nahlásil bombu na diskotéce, policie evakuovala na 500 lidí! Sobotní noc v Kozárovicích se změnila v noční můru. Krátce po deváté hodině večer … AKTUALIZOVÁNO Conteho patička šokovala Spartu! Příbram slaví povinné vítězství Conteho patička šokovala Spartu! Příbram slaví povinné vítězství FK Příbram ve 24. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY potvrdila proti poslednímu celku tabulky … VIDEO LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem přiveze silný příběh knihy Blízcí LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem přiveze silný příběh knihy Blízcí Dobříš se v pondělí 20. dubna stane dějištěm oblíbeného divadelního projektu … NEPŘEHLÉDNĚTE Čtyři klíšťata po jedné procházce. U Nového rybníku v Příbrami jich podle lidí výrazně přibylo Čtyři klíšťata po jedné procházce. U Nového rybníku v Příbrami jich podle lidí výrazně přibylo Lidé, kteří chodí kolem Nového rybníku na procházky, si v posledních týdnech všímají … PŘÍRODA Příbram řeší kočičí krizi: zastupitelé budou rozhodovat o více než 1,3 milionu na péči o toulavé kočky Příbram řeší kočičí krizi: zastupitelé budou rozhodovat o více než 1,3 milionu na péči o toulavé kočky Toulavé kočky nejsou jen roztomilý obrázek z internetu. Město Příbram se v dubnu … ZVÍŘATA Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Jak vypadá škola, která učí angličtinu už od první třídy, používá Smartbooks, má … ROZHOVOR
Bitva o „vlastní“ dálnici: Ferrari na D4 nebylo klukovinou, ale vzkazem státu Bitva o „vlastní“ dálnici: Ferrari na D4 nebylo klukovinou, ale vzkazem státu Zatímco sociální sítě baví videa červeného monopostu Ferrari na D4, v zákulisí zuří … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz