7. 12. svátek má Ambrož

Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska

25. října 2021   (13:29)
Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska
foto: HZS Středočeského kraje

Dívka byla s vážnými poraněními letecky přepravena do nemocnice.Těžkým zraněním skončil pád teprve patnáctileté dívky ze skály u obce Malá Víska. Událost byla nahlášena na tísňovou linku středočeské záchranky dnes dopoledne. Na místo vyjely záchranné složky, vzlétl i vrtulník. Příčinu pádu šetří kriminalisté.
K události došlo před půl jedenáctou. Příbramští hasiči na místo kvůli špatně přístupnému terénu dopravili i čtyřkolku. Podle mluvčí záchranky Petry Homolové utrpěla dívka těžká poranění. „Konkrétně se jednalo o vážné poranění dolních končetin a pánve,“ řekla pribram.cz Homolová s tím, že byla pacientka s napojením na umělou plicní ventilaci letecky přepravena do Fakultní nemocnice v Motole.
Případem ze zabývají kriminalisté. „Zjišťujeme okolnosti pádu, ale vzhledem k věku nezletilé osoby nebude policie poskytovat žádné další informace,“ doplnila policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
Případem ze zabývají kriminalisté. „Zjišťujeme …
foto: HZS Středočeského krajezdroj: pribram.cz
autor: Tomáš PečenkaDalší články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok. Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz