1. 4. svátek má Hugo




Policie při Krampus show neřešila žádné protiprávní jednání

2. prosince 2016   (17:38)
Policie při Krampus show neřešila žádné protiprávní jednání
foto: pribram.cz

Před začátkem akce došlo i k prohledání okolí pyrotechnikem se speciálně vycvičeným psem.



Přibližně 15 tisíc lidí navštívilo podle hrubých odhadů policie včerejší akci Krampus Show. I proto na veřejný pořádek a bezpečnost a plynulost provozu dohlíželo kolem dvou set lidí. Policie během akce neřešila žádné protiprávní jednání.

Jednou z mála nepříjemností byla menší dopravní nehoda, ke které došlo na kruhovém objezdu v Evropské ulici, kde se srazila čtyřkolka s osobním vozem. Tato událost tak ještě zkomplikovala hustou dopravu.

„Před započetím celé akce byla zajištěna bezpečnost daného prostoru, ve kterém událost následně probíhala. Místo prověřil i pyrotechnik, který měl speciálně vycvičeného psa na vyhledávání výbušnin. Během večera jsme měli nahlášeny dvě ztracené děti, ty se však během pár minut našly a také jsme převáželi na protialkoholní záchytnou stanici dva opilé, agresivní muže,“ okomentovala policejní mluvčí Monika Schindlová.

Příbramští policisté tak ve včerejší večer řešili pouze dvě poškození vozidel, ke kterým ale nedošlo v souvislosti s výše uvedenou show. V prvním případě šlo o osobní neshody, které vygradovaly k rozbití okénka u auta pěstí. Pachatele na místě zadrželi strážníci městské policie. Ve druhém případě je také známý pachatel, automobil poničil muž, který byl pod vlivem alkoholu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PČR
autor: MJ








Další články

Velikonoce omezí provoz lékárny ONP, pacienti mohou využít náhradní provozy Velikonoce omezí provoz lékárny ONP, pacienti mohou využít náhradní provozy Lékárna ONP bude během velikonočních svátků uzavřena. Nemocnice zároveň informuje o … MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu Na ledě rozhodují góly, ale v zákulisí často rozhoduje zdraví. A právě tam stojí … ROZHOVOR V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala rekonstrukce historického chodníku kolem kostela svatého … AKTUÁLNĚ Příbram slaví úspěch v boxu a kickboxu, osm vítězství z víkendu Příbram slaví úspěch v boxu a kickboxu, osm vítězství z víkendu Příbramský tým bojovníků z Rasken Gymu pokračuje v úspěšném tažení. O víkendu 28. … SPORT Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci se v posledních týdnech stále častěji objevují v okrajových částech Příbrami … AKTUÁLNĚ Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Příbram čeká dopravně velmi nepříjemný duben. Od 1. dubna se kvůli výměně vodovodu a … DOPRAVA V křižovatce na Skalce se střetly dva osobáky V křižovatce na Skalce se střetly dva osobáky Na silnici I/18 u obce Drásov se v úterý 31. března po 15. hodině srazily dva osobní … DOPRAVA Příbram zapojí vězně do údržby města. Do ulic vyjdou už letos Příbram zapojí vězně do údržby města. Do ulic vyjdou už letos Město Příbram navazuje spolupráci s příbramskou věznicí a letos poprvé zapojí vězně do … AKTUÁLNĚ MUDr. Bartášek: Laparoskopie a robotická chirurgie mění pravidla hry MUDr. Bartášek: Laparoskopie a robotická chirurgie mění pravidla hry Moderní medicína jde neustále kupředu a chirurgické zákroky dnes už zdaleka … ROZHOVOR
Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel V úterý dopoledne se stala nehoda také na silnici I/18 v Příbrami. AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz