vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   23. 9. 2020
Bohutín 3
Březnice 11
Chotilsko 1
Čím 3
Dobříš 28
Dolní Hbity 2
Drásov 1
Drevníky 1
Háje 6
Hluboš 3
Jablonná 2
Jince 3
Kamýk nad Vlt. 7
Klučenice 1
Kosova Hora 2
Lazsko 1
Lešetice 1
Lhota u Příbramě 1
Malá Hraštice 2
Milín 3
Mokrovraty 2
Narysov 2
Nechvalice 6
Nečín 4
Nedrahovice 2
Nová Ves pod Pleší 3
Nový Knín 4
Obecnice 5
Ohrazenice 3
Pečice 2
Podlesí 2
Příbram 147
Příčovy 5
Rosovice 2
Rožmitál p. Tř. 13
Rybníky 2
Sedlčany 14
Sedlec-Prčice 5
Smolotely 2
Stará Huť 8
Štětkovice 1
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Třebsko 1
Trhové Dušníky 2
Višňová 1
Vranovice 1
Vysoký Chlumec 1
Zbenice 1
Zduchovice 1

Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše?

7. června 2020   (17:28)

Policisté odhalili zloděje, kteří kradli na území hlavního města Prahy a také ve středních Čechách. Při zátahu u nich našli mnoho kradených věcí. Nyní policisté zveřejnili seznam nalezených předmětů.


„Kriminalisté druhého policejního obvodu pracovali od počátku července minulého roku na odhalení skupiny osob, která páchala rozsáhlou trestnou činnost majetkového charakteru, především na území metropole a Středočeského kraje,“ uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.
 

V průběhu několika měsíců kriminalisté jejich trestnou činnost postupně zadokumentovali a počátkem května pak jejich řádění ukončila zásahová jednotka.
 
 Ta si pro čtyři hlavní aktéry „došla“ v časných ranních hodinách do jednoho domu v Pechlátově ulici v Praze 5. V souvislosti se zákrokem bylo následně předvedeno i dalších sedm osob k podání vysvětlení. Kriminalisté v průběhu domovní prohlídky zajistili rozsáhlou „sbírku“ odcizených věcí, které pocházely z vloupání do domů, bytů, sklepů, kanceláří a živnostenských provozoven, a které podezřelí již nestihli zpeněžit. Kriminalisté řadu majitelů zajištěných věcí kontaktovali, nicméně další odcizené předměty na své majitele stále čekají.
„Pokud znáte majitele či na záznamech poznáváte svůj majetek, kontaktujte linku tísňového volání 158,“ řekl Rybanský.
 

Zadržení jsou podezřelí ze spáchání trestných činů krádež, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a porušování domovní svobody. „Vzhledem k výši spáchané škody, která dosáhla bezmála dvou milionů korun, jim hrozí až osmiletý trest odnětí svobody,“ dodal Rybanský
 

Fotogalerie

Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? () Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (1) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (2) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (3) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (4) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (5) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (6) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (7) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (8) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (9) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (10) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (11) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (12) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (13) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (14) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (15) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (16) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (17) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (18) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (19) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (20) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (21) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (22) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (23) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (24) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (25) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (26) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (27) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (28) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (29) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (30) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (31) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (32) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (33) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (34) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (35) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (36) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (37) Policie hledá vlastníky kradených věcí, nejsou mezi nimi i vaše? (38)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
video a foto: PČR

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Víkendová studená fronta odstartuje v Příbrami topnou sezonu Víkendová studená fronta odstartuje v Příbrami topnou sezonu Bible čtivě a pro všechny. Překlad pro čtenáře 21. století představí jeho autor v Březnici Bible čtivě a pro všechny. Překlad pro čtenáře 21. století představí jeho autor v Březnici V bývalé jezuitské koleji v Březnici se dnes setkáte s teologem a překladatelem Alexandrem Flekem. Projektem moderního překladu Bible strávil s kolegy patnáct let. 24. září 2020   (08:15) Restaurace a bary mohou po 22:00 prodávat přes okénko Restaurace a bary mohou po 22:00 prodávat přes okénko Soubor novinek vrací do hry řadu opatření, která si Češi mohou pamatovat z jara. 24. září 2020   (06:33) Podívejte se na Příbram z výšky! Příležitost nabídne Den věží a rozhleden Podívejte se na Příbram z výšky! Příležitost nabídne Den věží a rozhleden Věže Hornického muzea a svatohorská zvonice budou 28. září zpřístupněny za symbolické vstupné. 24. září 2020   (06:04) Rožmitálská zásahová jednotka postoupila do finále ankety Dobrovolní hasiči roku 2020 Rožmitálská zásahová jednotka postoupila do finále ankety Dobrovolní hasiči roku 2020 Podpořte svým hlasem výjezdovou jednotku Rožmitálských dobrovolných hasičů, kteří se probojovali do finále 10. ročníku ankety. 23. září 2020   (19:57) Odpůrci těžby uranových hald na Příbramsku předali MŽP petici. Plánujeme další protestní akce, řekl Kareš Odpůrci těžby uranových hald na Příbramsku předali MŽP petici. Plánujeme další protestní akce, řekl Kareš Prymula vyhlásil další opatření proti covidu Prymula vyhlásil další opatření proti covidu V nemocnicích je podle Prymuly potřeba zapojit kapacity, které nejsou teď vyčleněny pro pacienty s covidem-19. Lůžka s ventilátory jsou téměř zaplněná. 23. září 2020   (13:54) Bistro na Nováku má za sebou více než uspokojivou sezonu Bistro na Nováku má za sebou více než uspokojivou sezonu Sportovní zařízení města Příbram (SZM), provozovatel SeZaM bistra, si letošní letní sezonu na Nováku chválí. K vysokým tržbám bistra přispěly jak tematické večery a další akce v areálu, tak i rozšíření nabídky o zdravá a čerstvá jídla. 23. září 2020   (11:22) Příbram investuje do rozšíření kamerového systému Příbram investuje do rozšíření kamerového systému Nové kamery přibudou v Březohorské, Čechovské, Šachetní a Průběžné ulici. 23. září 2020   (10:26)
Elektřina zlevní. ČEZ sníží cenu pro domácnosti o zhruba devět procent, lidé ušetří několik stovek korun Elektřina zlevní. ČEZ sníží cenu pro domácnosti o zhruba devět procent, lidé ušetří několik stovek korun Za každou megawatthodinu zákazníci podle firmy uspoří zhruba 230 korun 23. září 2020   (09:35) Nepřehlédněte
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz