26. 3. svátek má Emanuel




Policie hledá do svých řad nové kolegy!

5. dubna 2018   (08:22)

Policie České republiky nabízí práci v přímém výkonu služby, a to na obvodních odděleních nebo na dopravním inspektorátu. Jedná se o velmi zajímavé, rozhodně ne stereotypní zaměstnání.



Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. V listopadu 2017 došlo k dalšímu navýšení platu policistů a od ledna 2018 by měl být vyplácen novým policistům náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

Policie České republiky nabízí práci v přímém výkonu služby, a to na obvodních odděleních nebo na dopravním inspektorátu. Jedná se o velmi zajímavé, rozhodně ne stereotypní zaměstnání. Důležité je umění jednat a také se umět rozhodovat, především jde o práci s lidmi.

Policistu si sami během dvanácti měsíců vyškolí. Na škole již pobírá základní plat téměř 22 tisíc korun hrubého, navíc má hrazen pobyt a stravu. Probíhá zde výuka zajímavých předmětů jako je kriminalistika, psychologie, právo, střelecká příprava aj. Po skončení základní odborné přípravy přechází nový policista do 3. platové třídy a má téměř 27 tisíce korun hrubého bez osobního příplatku.

Nabízejí - šest týdnů dovolené, kariérní postup (po odsloužených letech např. kriminální služba, operační střediska, Útvar rychlého nasazení), možnost dalšího vzdělání, bezúročné půjčky, příspěvky na pojištění, ozdravné pobyty, již po šesti letech služby nárok na odchodné, po 15 letech služby dokonce doživotní výsluhový příspěvek.

Základní podmínky: české občanství, věk nad 18 let, střední vzdělání s maturitou, bezúhonnost doložená opisem Rejstříku trestů, zdravotní, fyzická a osobnostní způsobilost (psychologické vyšetření) je zkoumána v průběhu přijímacího řízení ve víkendovém náborovém kempu.
Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Policie České republiky
autor: esa








Další články

Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Na základě informace Ředitelství silnic a dálnic ČR bude od 1. dubna 2026 až do 31. … AKTUÁLNĚ Benzin i nafta stále zdražují. Nejlevněji doplníte nádrž stále u Silmetu Benzin i nafta stále zdražují. Nejlevněji doplníte nádrž stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 39,90 Kč do 42,50 … AKTUÁLNĚ Developerský projekt v Žežické: 144 bytů, příspěvek 8,4 milionu. Kdo za projektem stojí? Developerský projekt v Žežické: 144 bytů, příspěvek 8,4 milionu. Kdo za projektem stojí? V Žežické má vyrůst 144 nových bytů a jde o jeden z největších bytových projektů, … POLITIKA Starosta omluven, jednání vedl místostarosta Karpíšek. Kdo čekal ostré střety, ten se nedočkal — přesto jeden bod dokázal zastupitele rychle vrátit na zem Starosta omluven, jednání vedl místostarosta Karpíšek. Kdo čekal ostré střety, ten se nedočkal — přesto jeden bod dokázal zastupitele rychle vrátit na zem Čtyřicáté zasedání Zastupitelstva města Příbrami proběhlo ve středu 25. března 2026. … POLITIKA Brdy už hasiče nezastaví. Nová čtyřkolka jim šetří čas i síly Brdy už hasiče nezastaví. Nová čtyřkolka jim šetří čas i síly Příbramští profesionální hasiči mají nového parťáka do terénu. Do jejich výbavy nově … AKTUÁLNĚ HOTOVO! Příbram to dokázala. Infarktový obrat, drama v prodloužení a postup do semifinále je doma! HOTOVO! Příbram to dokázala. Infarktový obrat, drama v prodloužení a postup do semifinále je doma! Baník to dokázal! Příbram v třetím čtvrtfinále předvedla obrovskou vůli, když ani … SPORT Sezónu v záchranné stanici Hrachov otevřou sovy: Přijďte 5. dubna podpořit zvířecí pacienty Sezónu v záchranné stanici Hrachov otevřou sovy: Přijďte 5. dubna podpořit zvířecí pacienty Přivítejte jaro v přírodě a nahlédněte do zákulisí záchrany živočichů. V sobotu 5. … Zastupitelstvo města Příbram: sledujte s námi online. Zastupitelstvo města Příbram: sledujte s námi online. Ve středu 25. března od 16:00 se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka 121 … ON-LINE PŘENOS Hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku po nárazu do stromu Hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku po nárazu do stromu Ve středu 25. března asi hodinu před polednem vyjížděly všechny složky integrovaného … AKTUALIZOVÁNO
Středočeské památky zahájí novou sezonu, návštěvníci si připlatí na vstupném Středočeské památky zahájí novou sezonu, návštěvníci si připlatí na vstupném Středočeské památky ve správě Národního památkového ústavu (NPÚ) vstoupí do nové … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz