1. 8. svátek má Oskar

Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou

19. června 2018   (12:55)
Dalších 9 fotografií v galeriiPohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou
foto: Svatou Horou, Příbram

Od začátku ligy byla děvčata třikrát první a jednou druhá, nyní získala opět pohár nejcennější


Volejbalistky ze Základní školy pod Svatou Horou ovládly letošní republikové finále Sportovní ligy základních škol, které se konalo 1.6. v Karlových Varech. Získaly tak do svých rukou cennou trofej - Pohár ministra školství. Na druhém místě skončily hráčky z Gymnázia a SOŠ Chodov a boj o třetí místo volejbalistky ze ZŠ Prokopa Diviše ze Znojma. V chlapeckých týmech obsadili příbramští volejbalisté ze ZŠ Březové Hory místo druhé.

Jak je z této skvělé zprávy vidět, reprezentují příbramští studenti své město opravdu příkladně. Finále vysílala živě ČT a před několika dny přijal děvčata na radnici starosta města Ing. Jindřich Vařeka, aby jim blahopřál k úspěchu a za vzornou reprezentaci poděkoval.
Volejbalistky ze Základní školy pod Svatou …
foto: Svatou Horou, Příbram

foto: Svatou Horou, Příbram

Fotogalerie

Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou (1) Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou (2) Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou (3) Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou (4) Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou (5) Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou (6) Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou (7) Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou (8) Pohár ministra školství ve volejbalu vybojovaly dívky ze Základní školy pod Svatou Horou (9)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ZŠ Pod Svatou Horou
Příbram
autor: mip








Další články

Banán v kávě? Nový trend z Koreje dobývá kavárny. Ochutnali byste ho? Banán v kávě? Nový trend z Koreje dobývá kavárny. Ochutnali byste ho? Zapomeňte na cukr nebo karamelový sirup. Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje … ZAJÍMAVOSTI Obří sumec z Orlíku má nový domov, v akváriu u zámku obdivují 160centimetrového dravce Obří sumec z Orlíku má nový domov, v akváriu u zámku obdivují 160centimetrového dravce Sladkovodní expozice nedaleko zámku Orlík nad Vltavou láká na novou atrakci v podobě … AKTUÁLNĚ V červenci zemřel na středočeských silnicích jeden člověk, loni jedenáct V červenci zemřel na středočeských silnicích jeden člověk, loni jedenáct V červenci zemřel při dopravních nehodách na silnicích ve Středočeském kraji jeden … DOPRAVA Nejdražší chyba při prodeji domu? Uděláte ji dřív, než zveřejníte první inzerát Nejdražší chyba při prodeji domu? Uděláte ji dřív, než zveřejníte první inzerát Co nám říkají klienti... „Podíval jsem se na podobné domy na internetu a cenu jsem … PR Kvalitu vody v části přírodních koupališť v Česku zhoršily sinice Kvalitu vody v části přírodních koupališť v Česku zhoršily sinice S narůstajícími teplotami se v části přírodních koupališť v Česku zhoršila kvalita … AKTUÁLNĚ Zralé léto v Brdech voní vřesovým nektarem Zralé léto v Brdech voní vřesovým nektarem Když se léto přehoupne do své druhé poloviny, bývá les krásně barevný. Tedy pokud není … POZNÁVÁME BRDY Moderní technika zůstala "v garáži": Při požáru pole u Milína musel zasahovat nezmar Tatra 148 Moderní technika zůstala "v garáži": Při požáru pole u Milína musel zasahovat nezmar Tatra 148 K požáru strniště na poli u obce Milín vyjížděly dnes odpoledne profesionální i … AKTUALIZOVÁNO Češi mění pláže za hory. Nový trend „coolcation“ dobývá Evropu Češi mění pláže za hory. Nový trend „coolcation“ dobývá Evropu Zatímco ještě před několika lety byly hlavním cílem letních dovolených pláže u … LIFESTYLE Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin stagnuje, nafta někde podražila Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin stagnuje, nafta někde podražila Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 41,50 Kč do 42,90 Kč … AKTUÁLNĚ
Nebezpečí požárů je extrémní. Středočeský kraj zavádí přísné zákazy Nebezpečí požárů je extrémní. Středočeský kraj zavádí přísné zákazy Od páteční půlnoci bude platit na celém území Středočeského kraje období zvýšeného … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz