14. 6. svátek má Roland

Podzim je tu, zábava nekončí

26. září 2019   (11:16)
Podzim je tu, zábava nekončí

V Příbrami a okolí se ani tento víkend nudit nemusíte



I když nás kalendář upozorňuje na to, že za okny je podzim a do Štědrého dne nezbývají ani tři měsíce, nemusí to nutně znamenat, že zůstanete doma zalezlí u kamen s čajem v ruce. Na Příbramsku se opět bude konat několik akcí, které stojí za návštěvu.

Tentokrát na náměstí TGM bude po celý víkend pouť. Aby ne, když si v sobotu připomínáme svatého Václava. Toho si v sobotu připomenou také na Svaté Hoře.

Hornické muzeum bude státní svátek také slavit po svém. Připravilo Den rozhleden a ve skanzenu Vysoký Chlumec přichystalo pochod za Jakubem Krčínem.

Akční typy mohou sobotu strávit sportem, a to Během města Příbram, který startuje dopoledne na Nováku. Pokud dáváte přednost kolu, v neděli můžete vyjet z Jesenice u Sedlčan na cross country vyjížďku.

S dětmi pak můžete vyrazit do lesoparku Litavka, kde bude od 10 hodin probíhat naučně zábavný rodinný den s vodou. V Dobříši se budou přepisovat rekordy s největší piknikovou dekou, na které poté proběhne piknik za doprovodu Pavla Callty.

Od 14 do 16 bude pak po oba víkendové dny připraveno veřejné bruslení. U ledu můžete ještě zůstat a v sobotu od 17 hodin v zafandit příbramským hokejistům, kteří poměří svoje síly s celkem z Českých Budějovic.

V neděli máme ještě jeden tip kousek od Dobříše. Na Památníku Karla Čapka se uskuteční voříškiáda, kam můžete přihlásit i vašeho mazlíčka.

Pokud byste přeci jen byli v teple, můžete zkusit divadlo nebo kino. Hrát se bude v sobotu Habaďůra a promítat Toy story 4 nebo Národní třída. V neděli pak můžete vyrazit do divadla na hranou Pohádku z pařezové chaloupky a do kina na českou komedii Román pro pokročilé.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: kap








Další články

Kam letos v Brdech? Nové Brdoviny přinášejí desítky tipů na výlety i zážitky Kam letos v Brdech? Nové Brdoviny přinášejí desítky tipů na výlety i zážitky Nové vydání turistických novin Brdoviny je od tohoto týdne zdarma k dispozici … NEPŘEHLÉDNĚTE Nečín bude hostit BMX závody i koncerty. Dorazí kapely, DJ i skákací hrad pro děti Nečín bude hostit BMX závody i koncerty. Dorazí kapely, DJ i skákací hrad pro děti Milovníci adrenalinových sportů, hudby a letní zábavy by si měli v kalendáři označit … NEPŘEHLÉDNĚTE Díky!FEST přidává novinky. Děti čeká vlastní zóna, návštěvníky velká tombola Díky!FEST přidává novinky. Děti čeká vlastní zóna, návštěvníky velká tombola Letošní ročník Díky!FESTu, který se uskuteční 19. června v příbramském letním kině, … Velký úspěch pro Příbram! Jednadvacetiletý zápasník z BC Příbram vybojoval titul mistra České republiky v MMA Velký úspěch pro Příbram! Jednadvacetiletý zápasník z BC Příbram vybojoval titul mistra České republiky v MMA Příbramský klub BC Příbram má nového mistra České republiky. Jednadvacetiletý zápasník … SPORT Příbram řeší bizarní problém: spodní prádlo spláchnuté ve veřejné toaletě vyřadilo WC z provozu. Příbram řeší bizarní problém: spodní prádlo spláchnuté ve veřejné toaletě vyřadilo WC z provozu. Jen pár hodin před začátkem Hornických slavností muselo město řešit nepříjemnou … Potkali jste zmiji nebo užovku? Potkali jste zmiji nebo užovku? Sezona je v plném proudu a když je příznivé počasí, vyráží do přírody stále více lidí. … POZNÁVÁME BRDY Březnici provoní kotlíky plné gulášů, chybět nebude hudba ani zábava Březnici provoní kotlíky plné gulášů, chybět nebude hudba ani zábava Milovníci gulášů, zbystřete! V sobotu 13. června se na Starém kluzišti v Březnici … NEPŘEHLÉDNĚTE Kdo může za drahé nemovitosti? A může za to vůbec někdo? Kdo může za drahé nemovitosti? A může za to vůbec někdo? Poslední dobou člověk slyší jednu větu skoro na každém kroku: „Ty ceny nemovitostí … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Tipy na víkend: Příbram zaplaví horníci z Čech i zahraničí Tipy na víkend: Příbram zaplaví horníci z Čech i zahraničí Na tento víkend připadá jedna z nejvýznamnějších akcí roku - 30. Setkání hornických … AKTUÁLNĚ
V Příbrami startují Hornické slavnosti. Páteční koncerty zdarma, večer malá hornická paráda V Příbrami startují Hornické slavnosti. Páteční koncerty zdarma, večer malá hornická paráda Příbram v pátek 12. června po deseti letech znovu přivítá Hornické slavnosti. Město … KULTURA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz