28. 5. svátek má Vilém




Po zamračeném a chladném víkendu se vrací teplé počasí

15. července 2019   (08:59)
Po zamračeném a chladném víkendu se vrací teplé počasí

O víkendu se teploty vyšplhají na 32 °C



Zatímco o uplynulém víkendu připomínalo počasí spíše podzimní období, meteorologové slibují návrat léta s tropickými teplotami, které vyšplhají na krásných 32 °C. Ještě dnes bude maximálně 25 °C, další dny se bude pozvolna oteplovat. O víkendu bude dokonce počasí na koupání.

Dnes bude převážně polojasno, během dne při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo bouřky. Rtuť v teploměru vyšplhá na 21 až 25 °C. Vát bude proměnlivý, během dne mírný severní až severovýchodní vítr 2 až 5 m/s.

Zítra meteorologové očekávají polojasno, ráno ojediněle mlhy. Přes den až oblačno , nejvyšší denní teploty 20 až 24 °C, během dne přechodně mírný severozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Středeční počasí bude podobné úternímu. Polojasno až oblačno, nejvyšší denní teploty 21 až 25 °C. Slabý proměnlivý nebo severozápadní vítr do 4 m/s.

Ve čtvrtek počítejte přes den s polojasnou až oblačnou oblohou, během dne ojediněle přeháňky nebo bouřky. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s.

V pátek bude polojasno, zejména v odpoledních a večerních hodinách přechodně až oblačno a místy přeháňky nebo bouřky. Nejvyšší denní teploty 26 až 30 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s v bouřkách přechodně zesílí.

O víkendu se ohřejeme, polojasno, zejména v odpoledních a večerních hodinách přechodně až oblačno a přeháňky nebo bouřky. Nejvyšší denní teploty 27 až 32 °C.



Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top








Další články

První týdny otcovství mění mužům mozek. Vědci popsali, co se děje v hlavách čerstvých tátů První týdny otcovství mění mužům mozek. Vědci popsali, co se děje v hlavách čerstvých tátů Vědci dlouho věděli, že mateřství zásadně mění ženský mozek. Ale co otcové? Nová … LIFESTYLE Kozárovická 20 láká na nové trasy i krásy a přírodu kolem Orlické přehrady Kozárovická 20 láká na nové trasy i krásy a přírodu kolem Orlické přehrady Již 14. ročník oblíbeného pochodu Kozárovická 20 se uskuteční už tuto sobotu 30. … TIP NA VÝLET Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin zdražil, nafta mírně zlevnila Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin zdražil, nafta mírně zlevnila Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 41,90 Kč do 44,10 Kč … DOPRAVA Z Příbrami až na evropský šampionát. Mladé stepařky z Oxygenu chtějí v Belgii zazářit Z Příbrami až na evropský šampionát. Mladé stepařky z Oxygenu chtějí v Belgii zazářit Velký sportovní úspěch slaví Oxygen Příbram. Kadetský a juniorský tým závodního step … SPORT Hasiči z Březových Hor mají moderní cisternu za téměř 12 milionů Hasiči z Březových Hor mají moderní cisternu za téměř 12 milionů Jednotka SDH Příbram – Březové Hory má od tohoto týdne k dispozici novou moderní … ZAJÍMAVOSTI Příbram jde po černých skládkách. Kamery odhalí viníky, pokuty budou bolet Příbram jde po černých skládkách. Kamery odhalí viníky, pokuty budou bolet Příbram se chystá tvrdě zakročit proti černým skládkám, které se v posledních měsících … AKTUÁLNĚ Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Co kdyby stáří nebylo o zpomalování, ale o nové energii, pohybu a setkávání? Právě na … ZAJÍMAVOSTI Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Koncert je určen všem bez rozdílu a není na něj třeba žádná vstupenka. Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Případ jízdy závodního monopostu v barvách Ferrari po dálnici D4, který v uplynulých … AKTUÁLNĚ
Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Nejen Česká republika, ale především západní Evropa zažívá mimořádnou a v mnoha … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz