22. 4. svátek má Evžénie




Po slunečné a teplé neděli nás čeká ochlazení a déšť

17. března 2019   (11:20)
Po slunečné a teplé neděli nás čeká ochlazení a déšť

Oteplí se až v druhé polovině příštího týdne



Dnes bude jasno až polojasno. Odpoledne od západu přibývání oblačnosti a večer v Čechách místy déšť nebo přeháňky, později v polohách nad 800 m sněžení. Nejvyšší teploty 15 až 19 °C.
Během dne k nám bude vrcholit příliv teplého vzduchu od jihozápadu. Odpoledne a večer začne přes naše území od západu přecházet studená fronta.
Meteorologové upozorňují, že od dnešního odpoledne do zítřejších brzkých ranních hodin můžeme očekávat silný západní vítr přechodně s nárazy až 70 km/h.

V pondělí bude zataženo až oblačno, na východě zpočátku polojasno. Místy déšť nebo přeháňky. Zpočátku oblačno až zataženo a na východě místy občasný déšť. Během dne přechod k proměnlivé oblačnosti a místy přeháňky, v polohách nad 600 m smíšené nebo sněhové. Později večer ubývání srážek a od západu i oblačnosti. Nejvyšší teploty 6 až 10 °C

V úterý meteorologové očekávají polojasno. Přes den přechodně oblačno a místy, zejména na severu a severovýchodě sněhové přeháňky, pod 400 m smíšené nebo dešťové.Nejnižší noční teploty +1 až -3 °C. Nejvyšší denní teploty 3 až 7 °C.

Středa má být jasná až polojasná. Zpočátku na severu a severovýchodě při zvětšené
oblačnosti ojediněle sněhové přeháňky. Nejnižší noční teploty -1 až -5 °C. Nejvyšší denní teploty 6 až 10 °C. Mírný severozápadní až severní vítr 2 až 5 m/s.

Ve čtvrtek se začne oteplovat. Bude polojasno, přechodně zvětšená oblačnost a na severu a severovýchodě ojediněle slabý déšť. Nejnižší noční teploty +2 až -2 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C. Mírný severozápadní 2 až 5 m/s.

Vyhlídka počasí od pátku do neděle:
Polojasno až jasno, jen přechodně oblačno. V závěru období přibývání oblačnosti a místy přeháňky, na horách srážky sněhové. Nejnižší nočníteploty +4 až -1 °C. Nejvyšší denní teploty 12 až 16 °C, v závěru období 8 až 12 °C.





Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top








Další články

Chceš na sobě uniformu? Policie tě prověří nanečisto – a bez milosti Chceš na sobě uniformu? Policie tě prověří nanečisto – a bez milosti Myslíš si, že máš na to stát se policistou? Teď si to můžeš vyzkoušet na vlastní kůži. … AKTUÁLNĚ Dnes zasedá zastupitelstvo: prodej školy kraji, milionové dotace i odpis dluhu volejbalového oddílu. Sledujte online Dnes zasedá zastupitelstvo: prodej školy kraji, milionové dotace i odpis dluhu volejbalového oddílu. Sledujte online Ve středu 22. dubna 2026 zasedne příbramské zastupitelstvo k dalšímu jednání. Jednání … ON-LINE PŘENOS Brdská lesní bitva opět přiláká milovníky koní i lesnického řemesla Brdská lesní bitva opět přiláká milovníky koní i lesnického řemesla Vojenské lesy a statky ČR připravují pro veřejnost oblíbenou akci Brdská lesní bitva. … Takhle se bojuje: dva víkendy, které ukázaly sílu i charakter Takhle se bojuje: dva víkendy, které ukázaly sílu i charakter Dva víkendy, 26 zápasů a 16 vítězství. Příbramský Rasken Gym má za sebou mimořádně … FOTOGALERIE Veterináři zpřísňují kontroly farmářských trhů. Co nejčastěji prodejci a výrobci porušují? Veterináři zpřísňují kontroly farmářských trhů. Co nejčastěji prodejci a výrobci porušují? S příchodem jara začíná v Česku sezona farmářských trhů a s ní i intenzivnější … NEPŘEHLÉDNĚTE HISTORICKÝ ÚSPĚCH SDH LÁZ: Dorostenky vybojovaly bronz na mistrovství republiky HISTORICKÝ ÚSPĚCH SDH LÁZ: Dorostenky vybojovaly bronz na mistrovství republiky Obrovský úspěch a okamžiky, na které se bude v Lázu ještě dlouho vzpomínat. Dorostenky … SPORT Dva lupiči okradli ženu v zastávce v Příbrami Dva lupiči okradli ženu v zastávce v Příbrami Kriminalisté se zabývají přepadením v Příbrami, které se stalo v úterý … AKTUÁLNĚ Středočeská města včetně Příbrami dostala nová kola pro děti. Pomohou s výukou bezpečné jízdy Středočeská města včetně Příbrami dostala nová kola pro děti. Pomohou s výukou bezpečné jízdy Středočeský kraj pokračuje v podpoře dopravní výchovy dětí. Letos rozdělil desítky … NEPŘEHLÉDNĚTE V Kozárovicích spadl muž ze žebříku V Kozárovicích spadl muž ze žebříku Vrtulník letecké záchranné služby přistál v úterý v Kozárovicích.
Další silniční kontroly odhalily desítky přestupků: špatný technický stav vozidel o řidiče pod vlivem alkoholu Další silniční kontroly odhalily desítky přestupků: špatný technický stav vozidel o řidiče pod vlivem alkoholu Policisté se na Příbramsku zaměřili na bezpečnost nejzranitelnějších účastníků … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz