14. 2. svátek má Valentýn

Po mrazivém víkendu se zase oteplí, v týdnu bude až devět stupňů

21. listopadu 2022   (08:37)
Po mrazivém víkendu se zase oteplí, v týdnu bude až devět stupňů
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Po většinu týdne bude zataženo až oblačno. Jen místy může být přechodně polojasno.


Po mrazivém víkendu se zase oteplí, v tomto týdnu bude přes den až devět stupňů Celsia. I přes noc budou až čtyři stupně nad nulou. Vyplývá to z týdenní předpovědi na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Bude ale většinou zataženo s deštěm. Ve vyšších polohách se může objevit i sníh nebo smíšené srážky.

Víkend přinesl mráz a sníh. Teploty klesly podle údajů ČHMÚ na horách až na minus 16 stupňů. "Celkově byly oba víkendové dny asi o pět stupňů Celsia chladnější než dlouhodobý normál," uvedli pracovníci ústavu na facebooku. Dnes se ráno objevila na některých místech kvůli mrznoucím srážkám ledovka. Ještě dnes bude pršet a může i sněžit, odpoledne a večer však budou od jihozápadu srážky ustávat a místy bude až polojasno.
V noci na úterý se mohou objevit namrzající mlhy. Noční teploty budou mezi plus jedním a minus třemi stupni. Přes den pak může být až sedm stupňů. Ve středu bude zřejmě přes noc mezi plus třemi a minus jedním stupněm a ve dne dva až šest stupňů.
Po zbytek týdne bude ještě tepleji. Noční teploty od čtvrtka až do začátku dalšího týdne budou většinou mezi nulou až plus čtyřmi stupni, jen při zmenšené oblačnosti mohou klesnout na minus dva stupně. Přes den bude ve čtvrtek a pátek mezi čtyřmi až osmi stupni a o víkendu čtyři až devět stupňů.

Po většinu týdne bude zataženo až oblačno. Jen místy může být přechodně polojasno. Na některých místech bude pršet či mrholit a na horách může také sněžit, nebo bude padat sníh s deštěm.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK/ČHMÚ
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Ševčinský důl na Březových Horách zaplní masky a veselí. Vstupné je za jednu korunu Ševčinský důl na Březových Horách zaplní masky a veselí. Vstupné je za jednu korunu Historické báňské objekty Ševčinského dolu na Březových Horách se v sobotu 14. února … Masopust Nenechte si ujít! Šest planet na jedné obloze a Příbram bude u toho Nenechte si ujít! Šest planet na jedné obloze a Příbram bude u toho Večer 28. února nabídne obloha vzácnou podívanou, která se jen tak neopakuje. Šest … Zajímavosti Napadení učitelky v Nečíni: policie vyšetřuje incident mezi žákem a dospělou osobou Napadení učitelky v Nečíni: policie vyšetřuje incident mezi žákem a dospělou osobou Na základní škole v Nečíni došlo v pátek 13. února k incidentu, při kterém měl žák … AKTUÁLNĚ Rožmitálští vedoucí se vzdělávali na krajském semináři rybářských kroužků Rožmitálští vedoucí se vzdělávali na krajském semináři rybářských kroužků Zástupci rybářského kroužku z Rožmitálu pod Třemšínem nechyběli na krajském semináři … Nepřehlédněte Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráze natankujete  na čerpacích stanicích značky OMV Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráze natankujete na čerpacích stanicích značky OMV Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,91 … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Tematické plesy, Šibřinky, oslavy masopustu – to vše nabídne valentýnský víkend! Tipy na víkend: Tematické plesy, Šibřinky, oslavy masopustu – to vše nabídne valentýnský víkend! Tento víkend si můžete vybrat z opravdu široké nabídky kulturních akcí – od … Dva příslušníci z Věznice Příbram pomohli zachránit lidské životy Dva příslušníci z Věznice Příbram pomohli zachránit lidské životy Dva příslušníci z Věznice Příbram převzali z rukou generálního ředitele genmjr. Tomáše … Kauza „dezinfekce stadionů“ míří k soudu. Obžalobě čelí i FK Příbram Kauza „dezinfekce stadionů“ míří k soudu. Obžalobě čelí i FK Příbram Obvodní soud pro Prahu 6 může zahájit hlavní líčení v rozsáhlé kauze spojené se … Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Řidiči senioři si polepšili. Připomínáme, že první povinná lékařská prohlídka už se … Doprava
Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Příbram se stala na několik dní místem setkání mladých architektů a nadšenců … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz