20. 7. svátek má Ilja

Po masáži byla tři dny nepoužitelná, ještě dnes bere léky

11. července 2019   (13:50)
Po masáži byla tři dny nepoužitelná, ještě dnes bere léky

„Když jsem masérce řekla, že už tu bolest nevydržím, pokračovala dál,“ říká Kamila, klientka jednoho dobříšského masérského studia


Paní Kamila dostala k narozeninám poukaz na masáž do dobříšského masérského studia. Místo relaxace jí však čekalo utrpení.
 
„Byla jsem na masáži několikrát, ale toto jsem ještě nezažila. Strašně to bolelo. Když jsem jí řekla, že tu bolest už nevydržím, masérka pokračovala dál. Když jsem chtěla vstát a odejít, ona zabrala tak, že jsem se nemohla hnout," svěřila se nám Kamila.
 
„Po masáži se mi začalo dělat na zvracení, brněly mě ruce, motala se mi hlava. Dva dny jsem zvracela, bolela mě záda, jako kdyby mě někdo rozsekl vejpůl. Byla jsem vyčerpaná a nepoužitelná. Až v neděli navečer jsem začala jakž takž fungovat. Byl to problém, protože mám doma malé dítě a nebyla jsem schopna se o něj postarat. Nakonec jsem šla k doktorce, protože jsem se nemohla ani nadechnout. Ta se zděsila, dala mi injekci a prášky, které beru dodnes,“ říká Kamila.
 
Šla jste si někam stěžovat?
"Byla jsem si přímo za masérkou. Ta mi ale s úsměvem řekla, že je to zcela v pořádku,
že mě upozorňovala, že se mohou vyskytnout modřinky. Toto ale nejsou modřinky, to jsou podlitiny," uvádí Kamila.

"Jinde jsem si stěžovat nebyla. Ani nevím, kam bych měla jít. Dala jsem to jen na facebook, abych mohla varovat ostatní." 
 
"Byl do dárek k narozeninám, nečekala jsem, že to dopadne takhle," dodává Kamila.

O tom, že není Kamila jediná, která má špatnou zkušenost s tímto studiem, svědčí tento komentář u příspěvku na FB:
"Také jsem u paní byla, modřiny jsem měla stejné. Tvrdila, že je to normální, že druhá masáž bude v pohodě, a tak jsem šla i podruhé. Po té jsem musela navštívit nemocnici, kde se strašně divili, co mi to paní udělala s krční páteří. Nikdy více a nikomu nedoporučuji."

Název a adresa masérského studia je redakci známa. Zkontakovali jsme tedy provozovatelku studia a chtěli po ní vyjádření. Ta se bohužel k případu odmítla vyjádřit.
 

Paní Kamila dostala k narozeninám poukaz …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mir topDalší články

Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Opět přicházíme s pravidelným přehledem víkendových akcí. 19. července 2019   (21:16) Ve městě přibude pět kamerových bodů Ve městě přibude pět kamerových bodů Městská policie Příbram ve spolupráci s Policií ČR vytipovala sedm lokalit, kde by bylo dobré umístit nové kamerové body. Pět určených míst bude kamerami osazeno do konce letošního roku. 19. července 2019   (17:16) Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří "Kluci pracují ve dne v noci, někdy ani nespí, jen aby měli čtenáři aktuální informace,“ říká Miloslava Ritschlová, redaktorka pribram.cz 19. července 2019   (14:27) Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Nadýchal přes dvě promile 19. července 2019   (11:11) Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Dopravní nehoda omezuje provoz v Rožmitále pod Třemšínem 19. července 2019   (09:26) Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Došlo k vážnému poranění nezletilé osoby 19. července 2019   (08:50) AKTUALIZOVÁNO Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice nefunguje tak, jak bychom si představovali, většinou je prázdná,“ říká Bc. Petra Zemanová, vedoucí týmu služeb sociální péče a sociální pracovnice společnosti Alka 19. července 2019   (06:23) Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Při hasení požáru došlo k výpadku dodávky vody pro obec Lhota u Příbramě a hasiči nakonec museli hledat přírodní zdroje hasební vody 18. července 2019   (20:16) Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Pokud si fenky do 21 dnů od nalezení jejich majitelé nevyzvednou, budou nabídnuty k adopci 18. července 2019   (17:12) Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Centrum se zabývá léčbou cévní mozkové příhody neboli mrtvice. 18. července 2019   (14:41)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz