18. 9. svátek má Kryštof

Po masáži byla tři dny nepoužitelná, ještě dnes bere léky

11. července 2019   (13:50)
Po masáži byla tři dny nepoužitelná, ještě dnes bere léky

„Když jsem masérce řekla, že už tu bolest nevydržím, pokračovala dál,“ říká Kamila, klientka jednoho dobříšského masérského studia


Paní Kamila dostala k narozeninám poukaz na masáž do dobříšského masérského studia. Místo relaxace jí však čekalo utrpení.
 
„Byla jsem na masáži několikrát, ale toto jsem ještě nezažila. Strašně to bolelo. Když jsem jí řekla, že tu bolest už nevydržím, masérka pokračovala dál. Když jsem chtěla vstát a odejít, ona zabrala tak, že jsem se nemohla hnout," svěřila se nám Kamila.
 
„Po masáži se mi začalo dělat na zvracení, brněly mě ruce, motala se mi hlava. Dva dny jsem zvracela, bolela mě záda, jako kdyby mě někdo rozsekl vejpůl. Byla jsem vyčerpaná a nepoužitelná. Až v neděli navečer jsem začala jakž takž fungovat. Byl to problém, protože mám doma malé dítě a nebyla jsem schopna se o něj postarat. Nakonec jsem šla k doktorce, protože jsem se nemohla ani nadechnout. Ta se zděsila, dala mi injekci a prášky, které beru dodnes,“ říká Kamila.
 
Šla jste si někam stěžovat?
"Byla jsem si přímo za masérkou. Ta mi ale s úsměvem řekla, že je to zcela v pořádku,
že mě upozorňovala, že se mohou vyskytnout modřinky. Toto ale nejsou modřinky, to jsou podlitiny," uvádí Kamila.

"Jinde jsem si stěžovat nebyla. Ani nevím, kam bych měla jít. Dala jsem to jen na facebook, abych mohla varovat ostatní." 
 
"Byl do dárek k narozeninám, nečekala jsem, že to dopadne takhle," dodává Kamila.

O tom, že není Kamila jediná, která má špatnou zkušenost s tímto studiem, svědčí tento komentář u příspěvku na FB:
"Také jsem u paní byla, modřiny jsem měla stejné. Tvrdila, že je to normální, že druhá masáž bude v pohodě, a tak jsem šla i podruhé. Po té jsem musela navštívit nemocnici, kde se strašně divili, co mi to paní udělala s krční páteří. Nikdy více a nikomu nedoporučuji."

Název a adresa masérského studia je redakci známa. Zkontakovali jsme tedy provozovatelku studia a chtěli po ní vyjádření. Ta se bohužel k případu odmítla vyjádřit.
 

Paní Kamila dostala k narozeninám poukaz …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mir topDalší články

Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Jana Puklová Havelková. To je letošní Žena regionu pro Středočeský kraj 18. září 2019   (07:33) V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit Handicapovaní klienti a jejich rodiny mají v Alce vždy dveře otevřené. Dnes budete moci vstoupit i vy 18. září 2019   (06:13) Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Nejzávažnější případ sezóny byla resuscitace jednačtyřicetiletého muže, který trpěl Romano-Wandrovým syndromem. Byl podán jeden výboj pomocí AED. Při součinnosti s ZZS byl pacient přiveden do plného vědomí. 17. září 2019   (20:20) Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35) Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Během dvou dnů řešili příbramští policisté tři vloupání do objektů. 17. září 2019   (14:03) Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Dva bratři ve věku přes 40 let prodávali na Příbramsku drogy. Při své činnosti sice nespolupracovali, ale rozhodně si nepřekáželi. Každý měl svou specializaci, jeden se zaměřoval na kokain, druhý na marihuanu a pervitin. 17. září 2019   (13:06) Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Na program včerejšího jednání Rady města byl opětovně zařazen bod týkající se placeného parkování pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P 17. září 2019   (10:21) Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku V souvislosti s cvičením bude vyhlášen trauma plán. 17. září 2019   (09:02) Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Přinášíme informace o místech, kde se budou zdržovat policisté. 17. září 2019   (07:53)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz