Po koncertě rappera Ektora se v Příbrami chystá další klubová akce
8. března 2015 (16:08)
Po koncertě jednoho z nejpopulárněších rapperů československé scény Ektora, na kterého dorazila do kuluturního domu v Březnici necelá tisícovka návštěvníků, přicházejí organizátoři s další klubovou akcí. Tentokrát se vše odehraje v příbramském klubu Aréna. Návštěvníci se mohou těšit hned na 3 DJs v čele s DJ Public, který je mezi místními fanoušky Hip-Hopu velice oblíbený. Kromě toho zahrál si na velkých akcích, kde vystoupili ty nejslavnější jména československého rapu jako jsou Rytmus, DJ Wich, Hugo Toxxx a mnoho dalších. Za mixážním pultem se také objeví DJ Jacob Kugler a DJ IceBoy. Jako speciální host večera vystoupí taneční skupina složená z krásných slečen Shine Ladies.
Vstup do 22:00 lze zakoupit za zvýhodněné vstupné 50Kč. Kromě výše uvedených vystpujících se můžete těšit také na fotografa a promítnání fotografií z předchozých akcí na velké plátno. Bude opět vyprodáno a klub bude narvaný od podlahy ke stropu? O tom se můžete přesvědčit už v sobotu 14. března v příbramském klubu Aréna.
Vstup do 22:00 lze zakoupit za zvýhodněné vstupné 50Kč. Kromě výše uvedených vystpujících se můžete těšit také na fotografa a promítnání fotografií z předchozých akcí na velké plátno. Bude opět vyprodáno a klub bude narvaný od podlahy ke stropu? O tom se můžete přesvědčit už v sobotu 14. března v příbramském klubu Aréna.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red
Další články
Veselý vánoční skřítek vytvoří letos kouzlo Vánoc přímo u vás doma
Americká tradice „Elf on the Shelf“ dorazila i k nám ovšem v českém kabátku! …
Hasiči z Příbrami cvičili pažení výkopů
Ve dnech 5. až 7. listopadu absolvovali hasiči všech tří směn z Příbrami v areálu …
FOTOGALERIE
Kulíšek nejmenší – drobný, ale odvážný lovec žije i v Brdech
V brdských lesích žije nejmenší evropská sova - kulíšek nejmenší. Tento drobný lovec, …
Brdy zasypal první sníh. Na silnici na Plzeň vyjely první sypače
V noci na neděli se ochladilo, zatáhlo a zatímco někde pršelo, místy i napadl první …
FOTO
Hřiště pod 5. mateřskou školou v Dobříši má novou tvář: děti se mohou těšit na moderní herní sestavu
Dobříš pokračuje v obnově veřejných prostranství. Dětské hřiště pod 5. mateřskou …
Svatý Martin v Příbrami: plášť, husy a první sníh
Svatý Martin přijíždí — někdy na bílém koni, jindy jen v podobě rohlíčků, husy a …
Nálety mizí. Příbram si čistí výhled
Technické služby města Příbram zahájily odstraňování náletových dřevin a keřů, které …
FOTOGALERIE
Na lov vyrážejí spolu s myslivci i policisté
Lovecká sezóna je v plném proudu a s ní přichází nejen krásné chvíle strávené v …
Příbram porazila Žižkov a poděkovala veteránům. Podzim zakončila vítězně
V rámci 16. kola Chance Národní ligy přivítala Příbram na domácím stadionu tým FK …
Soud řeší případ otravy matky metanolem na Příbramsku
Krajský soud v Praze začal v pátek 7. listopadu projednávat případ …





