15. 2. svátek má Jiřina

Ples „nejen“ pro seniory 2018: Hvězdou večera bude zpěvák Josef Laufer

29. ledna 2018   (10:20)
Ples „nejen“ pro seniory 2018: Hvězdou večera bude zpěvák Josef Laufer

Konat se bude v pátek 9. března 2018 od 16 hodin v Estrádním sále příbramského Kulturního domu. Jeho hvězdami bude populární zpěvák Josef Laufer a nejslavnější dvojník zpěváka Waldemara Matušky - Vladimír Walda Nerušil.



Pro seniory, jejich rodiny a přátele je připraven bohatý program, ve kterém nebude chybět ani tombola a další hudební a pěvecká vystoupení. V ceně vstupenky bude i zabijačkové občerstvení zdarma. Odpolednem a večerem bude provázet moderátor Marcel Forejt, kterého příbramští znají mimo jiné jako skvělého moderátora loňské úspěšné akce Den sportu na Nováku.
Místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková je ráda, že ples si našel ve městě své místo, že je oblíben a podle jejích slov jen díky tomu je možné uspořádat již třetí ročník. „Ples je skvělou příležitostí vytáhnout ze skříně taneční šaty či oblek a provětrat je,“ uvedla dále Ženíšková s tím, že akce je cílena především na starší příbramskou generaci, ale vítáni jsou samozřejmě i ti mladší. „Mám radost, když se dokáže pobavit i generace, která je mnohdy opomíjena, i naše babičky a dědečkové se chtějí veselit,“ doplnila.
Ples pořádá Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, pod záštitou radnice. Prodej vstupenek bude zahájen 5. února 2018.

Předprodej:
* Recepce ředitelství Centra sociálních a zdravotních služeb města Příbram (CSZS), Brodská 100, Příbram VIII
* Vrátnice Domova seniorů CSZS, K Dolu Marie 154
* Sociální poradna CSZS, nám. TGM 1 (vchod Clubu No. 1)
* Senior Point Příbram, Žežická 193, Příbram VIII (pavilon bývalé 8. ZŠ u Družby)
* Pro klienty CSZS – v kterémkoliv Domově s pečovatelskou službou u pečovatelek
Cena vstupného: Pro držitele karty seniora 150 Kč, pro ostatní 300 Kč.
Pro seniory, jejich rodiny a přátele je …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Svobodová Pavlína
autor: TP








Další články

Tragický nález v Čenkově: V Litavce objevili tělo muže Tragický nález v Čenkově: V Litavce objevili tělo muže Policisté a hasiči museli v sobotu dopoledne vyrazit do Čenkova na Jinecku. V říčce … Jiráskovy sady: dnes začíná uzavírka, v dubnu přijde úplná blokáda Jiráskovy sady: dnes začíná uzavírka, v dubnu přijde úplná blokáda Revitalizace Jiráskových sadů vstupuje do rozhodující fáze a řidiče čekají hned dvě … Doprava Padá sníh, silnice kloužou. Čelní střet aut blokuje silnici I/18 Padá sníh, silnice kloužou. Čelní střet aut blokuje silnici I/18 Několik nehod bylo hlášeno najednou v sobotu odpoledne. Jedna u Hájů, druhá v … AKTUALIZOVÁNO Žloutenka na vzestupu. Středočeský kraj řešil stovky případů Žloutenka na vzestupu. Středočeský kraj řešil stovky případů Středočeský kraj má za sebou epidemiologicky náročný rok. Hygienici v roce 2025 řešili … Veselý karneval pro celou rodinu: tanec v bublinách, oblíbený maskot i nové zážitky Veselý karneval pro celou rodinu: tanec v bublinách, oblíbený maskot i nové zážitky Barevné masky, smích, hudba a zábava pro malé i velké. Kulturní dům Dobříš se už po … Dobříš Rožmitál láká nové rodiny. Narození dítěte podpoří částkou deset tisíc korun Rožmitál láká nové rodiny. Narození dítěte podpoří částkou deset tisíc korun Město Rožmitál pod Třemšínem přichází s finanční podporou pro nové občánky. Dětem … Nepřehlédněte Sportoviště u ZŠ Bratří Čapků čeká rozšíření Sportoviště u ZŠ Bratří Čapků čeká rozšíření Sportovní zázemí u Základní školy Bratří Čapků letos projde významnou proměnou. Město … Petunia mluví o vůli pokračovat. A co fakta z dokumentů města? Petunia mluví o vůli pokračovat. A co fakta z dokumentů města? Po reakci jednatelky Zahradnictví Petunia, která odmítla, že by podnik chtěl v areálu … Sobotní zlom v počasí: Od západu dorazí sněžení, může napadnout až 12 centimetrů Sobotní zlom v počasí: Od západu dorazí sněžení, může napadnout až 12 centimetrů Nové výstupy numerických modelů zpřesnily vývoj počasí na víkend. Sobota přinese na …
Turistický boom ve Středních Čechách: Brdy a Příbram lákají stále víc návštěvníků Turistický boom ve Středních Čechách: Brdy a Příbram lákají stále víc návštěvníků Středočeský kraj má za sebou nejúspěšnější rok v cestovním ruchu od roku 2012. Loni do … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz