Plánujete svatbu? Přijďte se inspirovat na svatební veletrh
Komerční sdělení
30. ledna 2024 (10:05)
Pokud plánujete svatbu nebo větší oslavu, neměl by vám uniknout svatební veletrh, který se uskuteční již příští neděli 11. února od 13 do 17 hodin v prostorách salónku pizzerie Atollo v Příbrami na Březových Horách. Seznámit se zde budete moci se svatební agenturou a půjčovnou E-SVATBY, která je organizátorem celé akce a také další řadou dodavatelů a poskytovatelů služeb.
„Vím, že řada mých klientek řeší nepříjemnosti s uskladněním a následným prodejem svatebního vybavení a dekorací. Sama mám k těmto věcem velmi kladný vztah, a proto jsem si říkala, že založit si půjčovnu svatebních dekorací a vytvořit agenturu, která bude umět zkoordinovat a nabídnout celou řadu služeb, je dobrý nápad,“ říká Jitka Janoušková, která v Příbrami provozuje kosmetické studio.
Půjčovna E-SVATBY má již nyní v sortimentu několik desítek předmětů k zapůjčení, od velkých párty stanů, přes reproduktory, stoly, židle až po bohatý výběr dekorací. Většinu z dekorací lze navíc individuálně přizpůsobit podle přání klientů.
„Na veletrhu především chceme ukázat, že jsme tu pro vás a představit vám naše služby. K vidění bude celá škála svatebních dekorací z naší půjčovny, ochutnat budete moci cupcaky od Shiny cakes, vizážistka Petra (Levá) Máchová vám poradí nové trendy v líčení, které si můžete vyzkoušet na vlastní tvář a představí vám kolekci společenských šatů k zapůjčení. Dále se můžete těšit na ukázku dekorací z umělých květin, které si budete moci i zakoupit a prezentaci zlatnictví Vítková. Nebude chybět ani ochutnávka od objednejsiraut.cz a ukázka svatebního fotografa, kameramana nebo DJ,“ doplňuje dále Janoušková.
Zváni jsou všichni, kteří plánují nejen svatbu, ale i třeba oslavu narozenin a také ti, kteří se chtějí zkrátka jen přijít podívat na nové trendy v oblasti dekorací a líčení. Více informací se dozvíte na Facebook profilu nebo Instagramu agentury E-svatby.
SOUTĚŽ: Každý, kdo se přijde podívat osobně, bude mít možnost být zařazen do slosování o slevu 50% na zapůjčení svatebních dekorací a vybavení. Slosování proběhne online po skončení veletrhu na profilu E-SVATBY na Facebooku.
SOUTĚŽ: Každý, kdo se přijde podívat osobně, bude mít možnost být zařazen do slosování o slevu 50% na zapůjčení svatebních dekorací a vybavení. Slosování proběhne online po skončení veletrhu na profilu E-SVATBY na Facebooku.
foto: PR
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR
Související
•V Tříkrálové sbírce pro příbramskou Charitu darovali lidé téměř 167 tisíc korun
•Doba, kterou lidé strávili u televize, loni mírně klesla na tři hodiny a 40 minut
•Na Cenu hejtmanky je nominována i ředitelka hudebního festivalu nebo starostka obce na Příbramsku
Další články
Pokračováním kamenných zastavení křížové cesty bude sochařské dílo Smíření a odpuštění
Na prosincovém zasedání Zastupitelstva města Dobříše bylo téměř jednomyslně schváleno …
Falešní policisté opět útočí. Dvě ženy přišly o více než milion korun
Středočeští kriminalisté aktuálně vyšetřují hned dva případy podvodů, při nichž se …
Středočeský kraj investuje 10,7 milionu do rozvoje turismu
Krajští zastupitelé schválili poskytnutí dotací na podporu rozvoje destinačních …
Rekordně klidné svátky v útulku v Lazci: žádní vystrašení psi ani nechtěné živé dárky
Útulek v Lazci hlásí nejlepší svátky za roky: žádní vystrašení psi na Silvestra a …
Zvířata
Hasiči zasahovali u požáru v Novém Dvoře u Rožmitálu pod Třemšínem
V úterý 27. ledna dopoledne vyjížděli hasiči k požáru budovy v Novém Dvoře u Rožmitálu …
FOTO
V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 lůžek pro lidi s demencemi
V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 míst pro lidi s demencemi. V krajských …
Stavební uzávěra smetena ze stolu. Co teď čeká Fantovu louku
Rada města Příbrami neschválila vyhlášení stavební uzávěry na Fantově louce. Pro návrh …
Politika
Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den
Odpolední teploty se dnes ve Středočeském kraji a v Praze pohybovaly většinou mezi 3 …
Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa
Mezinárodní vědomostní soutěž YPEF (Young People in European Forests – Mladí lidé v …
Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry
Po osmiměsíční pauze způsobené zraněním se Lucie Pudilová vrací do OKTAGONU. Česká …





