15. 12. svátek má Radana

Placení parkovného přes chytrý telefon je otázkou několika vteřin

25. června 2019   (16:55)
Placení parkovného přes chytrý telefon je otázkou několika vteřin

Po instalaci aplikace, prvním zadání registrační značky a spárování s platební kartou již nemusíte při dalších platbách zadávat žádné údaje


V Příbrami lze platit parkovné i bezhotovostně, a to pomocí aplikace, kterou si nainstalujete do vašeho chytrého telefonu.
 
Město Příbram spolupracuje s firmou MPLA a její aplikace je velmi jednoduchá
V průběhu pár vteřin zaplatíte parkovné, přičemž nemusíte chodit k samotnému parkomatu. Parkovné můžete platit cestou od automobilu do práce nebo si můžete prodloužit parkovné z klidu své kanceláře.
 
Aplikace MPLA je využitelná i v Praze a dalších městech
„Aplikace MPLA je využitelná nejen v Příbrami, ale také v Praze a dalších českých městech. Výhodu vidím v tom, že po instalaci aplikace a prvním zadání registrační značky a spárování s platební kartou, již nemusíte při platbách zadávat žádné údaje. Bezhotovostní platba je poté provedena během pár vteřin. Při používání aplikace MPLA máte vlastně parkovací automat přímo v mobilu,“  říká místostarosta Martin Buršík. 

Platbou prostřednictvím mobilní aplikace si ušetříte cestu k parkomatu a umisťování lístečku za čelní sklo. Potřebujete-li prodloužit parkovné, ušetříte si cestu k vozu, neboť platby lze provádět na dálku, bez nutnosti opustit svůj domov či kancelář. Další nespornou výhodou je to, že nemusíte mít přesně napočítané drobné na platbu parkovného.
 
Parkovné je i v případech placení prostřednictvím mobilních aplikací kontrolováno. Pokud za čelním sklem automobilu není umístěn parkovací lístek, zadají strážníci MP do aplikace registrační značku a ihned vědí, zda je parkovné zaplaceno.
 
Chcete-li se o využívání aplikace dozvědět více, můžete využít nabídky firmy MPLA. Ta bude ve středu 26. června 2019 na náměstí T. G. Masaryka pořádat v čase od 10 do 16 hodin promo ohledně placení parkového mobilem.
 
 
 
 

V Příbrami lze platit parkovné i …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Eva Švehlová
Dis

autor: mirDalší články

Fotografie z Prahy v galerii nemocnice Fotografie z Prahy v galerii nemocnice V polovině prosince bude v nemocniční galerii zase rušno. Ještě před Vánocemi obsadí prostory galerie Fotografie z Prahy. 14. prosince 2019   (18:07) Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hustý dým je vidět na kilometry 14. prosince 2019   (14:14) AKTUALIZOVÁNO Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Už několik dní se řidiči potýkají s dopravními komplikacemi při výjezdu z obchodních domů. 14. prosince 2019   (13:13) Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Pokles hladiny Orlíku vyvolal pozornost některých obyvatel měst, jež využívají vodu z Vltavy k výrobě pitné vody. 14. prosince 2019   (09:50) Flusárna se probrala ze tmy Flusárna se probrala ze tmy Ačkoliv je Flusárna frekventovanou spojnicí mezi starou Příbramí a sídlištěm, byla dlouhé roky zahalena tmou. To se změnilo instalací nového osvětlení. 14. prosince 2019   (07:38) Meteorologové varují před silným větrem Meteorologové varují před silným větrem Hrozí poškození stromů a lesních porostů, škody na majetku a budovách. 13. prosince 2019   (19:24) U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti Záchranné složky vyjížděly dnes po patnácté hodině k dopravní nehodě, hasiči vyhodnotili havárii jako mimořádnou událost. 13. prosince 2019   (16:46) Za předvánoční úklid poděkujte Svaté Lucii Za předvánoční úklid poděkujte Svaté Lucii Svatá Lucie před Vánoci kontrolovala pořádnost hospodyněk. Pokud neměly naklizeno, tvrdě je potrestala 13. prosince 2019   (13:24) Na Nováku probíhá prořez stromů. Některé bude třeba pokácet Na Nováku probíhá prořez stromů. Některé bude třeba pokácet Při návštěvě areálu Nový rybník dbejte opatrnosti. 13. prosince 2019   (10:45) Lidé se naučili jídlo brát, ale už ne dávat. Komunitní lednice je prázdná Lidé se naučili jídlo brát, ale už ne dávat. Komunitní lednice je prázdná Komunitní lednice v Příbrami funguje již téměř rok a půl. Bez pomoci potravinové banky by však neplnila svůj účel 13. prosince 2019   (08:45)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz