22. 1. svátek má Slavomír




PILOXING® Knockout v OXYGENU

PR
15. června 2015   (11:08)
Dalších 7 fotografií v galeriiPILOXING® Knockout v OXYGENU
foto: Oxygen Příbram

Lekce budou brzy zařazeny do běžného rozvrhu.


Lekce programu PILOXING® pod vedením PILOXING® Master trenérky Anety Šlemendové si v OXYGENU drží jednu z nejvyšších příček v návštěvnosti od roku 2011. Loni na podzim byl uveden doplňkový program PILOXING® Barre, který si zatím své místo upevňuje, jelikož Oxygen je prvním a téměř jediným studiem v České republice, kde jsou lekce tohoto typu dostupné. Minulý týden byla představena fitness novinka roku 2015 PILOXING® Knockout. Nová vzrušující varianta, která využívá stejné základy z již světově uznávané mánie, programu PILOXING®.

PILOXING® Knockout je vysoce intenzivní sportovní cvičení pro celé tělo, které povyšuje tradiční PILOXING® co do intenzity pomocí nového formátu nových cvičení nabízejících maximální výzvu každému účastníkovy, který chce zvýšit svou fyzickou zdatnost. Tento program nejen maximálně prověří vaši výdrž, ale posune vaše fyzické schopnosti na nebo potenciálně až za jejich limity. S vysoce intenzivními plyometrickými sportovně kondičními drily a funkčním tréninkem pomůže PILOXING® Knockout překonat překážky a dosáhnout takové úrovně fyzické kondice, o jaké se vám ani nezdálo.

Na první ukázkovou lekci do Oxygenu přijala pozvání PILOXING® Knockout Master trenérka Adéla Hurníková, která svou energií a profesionalitou doslova „knockautovala“ všechny přítomné včetně A týmu HC Příbram, který se lekce zúčastnil v rámci letní přípravy na novou sezonu. Lekce programu PILOXING® Knockout budou brzy zařazeny do běžného rozvrhu sportklubu OXYGEN, takže je na co se těšit!

Fotogalerie

PILOXING® Knockout v OXYGENU (1) PILOXING® Knockout v OXYGENU (2) PILOXING® Knockout v OXYGENU (3) PILOXING® Knockout v OXYGENU (4) PILOXING® Knockout v OXYGENU (5) PILOXING® Knockout v OXYGENU (6) PILOXING® Knockout v OXYGENU (7)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Oxygen Příbram
autor: PR







Další články

COOP zradil slepice i zákazníky a dál obchoduje s utrpením, říká organizace OBRAZ - Obránci zvířat COOP zradil slepice i zákazníky a dál obchoduje s utrpením, říká organizace OBRAZ - Obránci zvířat Organizace OBRAZ - Obránci zvířat bude v pátek 23. ledna v Příbrami protestovat před … Hasiči z výsuvného žebříku museli otevřít násilím byt Hasiči z výsuvného žebříku museli otevřít násilím byt Ve středu 21. ledna před 18. hodinu byli hasiči povoláni k technické pomoci do … Příbramská rodačka a bývalá moderátorka Rádia Kiss bojuje s těžkou nemocí. V Milíně se chystá benefiční akce Příbramská rodačka a bývalá moderátorka Rádia Kiss bojuje s těžkou nemocí. V Milíně se chystá benefiční akce Bára Tlučhořová, rodačka z Příbrami a dlouholetá moderátorka ranního vysílání Rádia … Přepravní kontroloři mají k dispozici přenosné kamery Přepravní kontroloři mají k dispozici přenosné kamery V rámci modernizace postupů přepravní kontroly Integrované dopravy Středočeského kraje … Pohádky do kapsy se vracejí do příbramského divadla Pohádky do kapsy se vracejí do příbramského divadla Na Velkou scénu příbramského divadla se vrací oblíbené dětské představení Pohádky do … Policie ve Středočeském kraji posílila kontroly. Zaměřila se na chodce, cyklisty i technický stav vozidel Policie ve Středočeském kraji posílila kontroly. Zaměřila se na chodce, cyklisty i technický stav vozidel Středočeští policisté se ve dnech 15. až 17. ledna zapojili do speciální … Skauti zvou veřejnost na výrobu zákopových svíček pro Ukrajinu Skauti zvou veřejnost na výrobu zákopových svíček pro Ukrajinu Příbramští skauti zvou veřejnost k zapojení do celorepublikové sbírky Světlo a teplo … „Hazard mě dostal do vězení.“ Věznice Bytíz spustila silný projekt pro školy „Hazard mě dostal do vězení.“ Věznice Bytíz spustila silný projekt pro školy Věznice Příbram – Bytíz se zapojila do nového preventivního projektu Policie ČR, … Vězenství Soumrak přípravných tříd. Příbram ji letos zřejmě otevře naposledy Soumrak přípravných tříd. Příbram ji letos zřejmě otevře naposledy Přípravná třída v Příbrami letos pravděpodobně funguje naposledy. Novela školského … Školství
Nemocenské a sociální pojištění se pro tento rok změnilo: vyšší limity u DPP i nové podmínky Nemocenské a sociální pojištění se pro tento rok změnilo: vyšší limity u DPP i nové podmínky Rok 2026 přinesl několik důležitých novinek v oblasti nemocenského a sociálního …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz