9. 7. svátek má Drahoslava




Peugeot 208 se stal v Ženevě Evropským autem roku 2020

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
4. března 2020   (16:00)

Za sebou nechal elektrické Porsche i Teslu. V Příbrami je nový Peugeot 208 k mání již nyní u Auto Černý.


Nový Peugeot 208 byl v pondělí 2. března zvolen v Ženevě automobilem roku.

Porota složená z 60 novinářů evropského motoristického tisku ocenila nabídku motorů, v níž si zákazníci mohou vybrat mezi elektrickým, benzínovým a naftovým pohonem. Porotci dále ocenili odvážný design a technologie vozu nový Peugeot 208. Tento nejprodávanější vůz značky je prvním zástupcem „dvojkové" řady, který toto prestižní ocenění získal. Nový Peugeot 208 je již 6. vozem značky Peugeot, který byl trofejí Auto roku oceněn.
V Příbrami nový Peugeot 208 již můžete vyzkoušet i zakoupit u autorizovaného koncesionáře značky Peugeot Auto Černý. Ochutnejte na našem videu přednosti toho, co všechno tento model a koncesionář Auto Černý nabízí.

Nový Peugeot 208, Auto roku 2020, zcela převrací principy svého segmentu. Díky nabídce verze s elektromotorem nebo spalovacím motorem dává budoucímu řidiči svobodu volby. Vnější design vozu zahrnuje nejnovější znaky značky Peugeot, jako jsou LED světlomety s 3 „drápy", zatímco podběhy kol a zadní blatníky důmyslně evokují Peugeot 205. Peugeot i-Cockpit® (zvýšená přístrojová deska, kompaktní volant a dotykový displej) inovuje a přichází s 3D digitální přístrojovou deskou, který je nejen efektní, ale také zvyšuje bezpečnost.
V Příbrami nový Peugeot 208 již můžete …
Tento bestseller značky nyní získal i cenu Car of the Year 2020. Nový Peugeot 208 si od jeho uvedení na evropský trh v říjnu 2019 objednalo již téměř 110 000 zákazníků, 15 % z nich si zvolilo verzi s elektromotorem. Ve Francii se nový Peugeot 208 stal nejprodávanějším osobním vozem na trhu.
„Jsem velmi hrdý na to, že nový Peugeot 208 získal cenu Auto roku 2020. Tato trofej je oceněním vynikající práce a nasazení všech týmů značky Peugeot a skupiny PSA. Je to poprvé, co cenu získal Peugeot dvojkové řady! V současné době jsou tak na trhu tři modely Peugeot s tímto oceněním, a to Peugeot 208, 3008 a 308. Ukázala se rovněž správnost strategie značky „power of choice". Naši zákazníci si nyní budou moci vybrat mezi elektrickým „Autem roku" Peugeot e-208 a „Autem roku" Peugeot 208 se spalovacím motorem," prohlásil Jean-Philippe Imparato, ředitel značky Peugeot.
Peugeot vstupuje se šesti trofejemi mezi tři nejúspěšnější značky z hlediska počtu získaných ocenění Car of the Year. Nový Peugeot 208 oceněný v roce 2020 navazuje na SUV 3008, které cenu získalo v roce 2017, a kompaktní hatchback 308, který zvítězil v roce 2014, dále na 307 roku 2002, 405 roku 1988 a 504 roku 1969. Tato prestižní trofej doplňuje dvanáct dalších mezinárodních cen, které nový Peugeot 208 již získal.

Car of the Year je nejprestižnějším oceněním v automobilovém světě. Porotu tvoří 60 motoristických novinářů z 23 evropských zemí. Anketa, která vznikla v roce 1964, je také nejstarší v Evropě.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Na nádraží si doplníte pitnou vodu nebo osvěžíte. S nápadem přišli dobříšští školáci Na nádraží si doplníte pitnou vodu nebo osvěžíte. S nápadem přišli dobříšští školáci Obyvatelé i návštěvníci Dobříše mohou v letních měsících využít nové veřejné pítko na … Přes 60 jezdců míří do Sedlčan. Rallycross Cup slibuje adrenalin i večerní koncert Přes 60 jezdců míří do Sedlčan. Rallycross Cup slibuje adrenalin i večerní koncert Sedlčanská kotlina bude v sobotu 11. července patřit burácejícím motorům. Na druhý … SPORT Kdo povede Příbram po volbách? Kandidátky se začínají odkrývat! Kdo povede Příbram po volbách? Kandidátky se začínají odkrývat! Termín letošních komunálních a senátních voleb je pevně stanoven. Volit se bude 9. a … POLITIKA Tohle si nenechte ujít! Skanzen na jeden den připomene zapomenutá řemesla Tohle si nenechte ujít! Skanzen na jeden den připomene zapomenutá řemesla Skanzen Vysoký Chlumec se v sobotu 18. července promění v místo, kde se zastaví čas. … ZAJÍMAVOSTI Vodní záchranáři už mají přes 420 zásahů. Při hledání utonulých jim pomáhá podvodní dron Vodní záchranáři už mají přes 420 zásahů. Při hledání utonulých jim pomáhá podvodní dron Vodní záchranáři za letošní léto evidují přes 420 zásahů, což je téměř 50 procent celé … AKTUÁLNĚ Zatímco v Příbrami porodů ubývá, Kolín hlásí meziročně nárůst o pětinu Zatímco v Příbrami porodů ubývá, Kolín hlásí meziročně nárůst o pětinu Navzdory celkovému poklesu porodnosti v Česku stoupl porodnici Oblastní nemocnice … Jak najít Severku? Trik, který zvládne i dítě – a funguje vždy Jak najít Severku? Trik, který zvládne i dítě – a funguje vždy Na noční obloze září tisíce hvězd, ale jen jedna z nich stojí tak pevně, že se stala … ZAJÍMAVOSTI Policie hledá další možné oběti. Kriminalisté vyzývají poškozené, aby se přihlásili Policie hledá další možné oběti. Kriminalisté vyzývají poškozené, aby se přihlásili Středočeští kriminalisté se obracejí na veřejnost s výzvou v souvislosti s případem … AKTUÁLNĚ Ve středních Čechách začaly žně, farmáři sklidili 26 pct ploch s ozimým ječmenem Ve středních Čechách začaly žně, farmáři sklidili 26 pct ploch s ozimým ječmenem Ve středních Čechách začaly žně, zemědělci dosud sklidili přes 26 procent ploch s … DOPRAVA
Začaly nám žně: že to nebude poprvé, se vědělo. Ale tohle asi nikdo nečekal... Začaly nám žně: že to nebude poprvé, se vědělo. Ale tohle asi nikdo nečekal... Letošní žně na Příbramsku odstartovaly teprve před pár dny, ale pro hasiče už začala … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz