23. 2. svátek má Svatopluk




Petr Větrovský natočil dokument o Kollerovi. Do kin půjde v únoru

8. ledna 2022   (17:16)
Petr Větrovský natočil dokument o Kollerovi. Do kin půjde v únoru
foto: Petr Větrovský / se souhlasem

Film Petra Větrovského česká kina uvedou 3. února pod názvem Jan Koller – Příběh obyčejného kluka. Snímek však nebude jenom o kopané.


Film Petra Větrovského o fotbalistovi Kollerovi uvedou tuzemská kina od 3. února pod názvem Jan Koller - Příběh obyčejného kluka. Česká televize připravuje vysílání snímku na podzim, u příležitosti letošního fotbalového mistrovství v Kataru. Na filmu spolupracoval i Kollerův bývalý klub Borussia Dortmund. Větrovský nenatočil snímek pouze o kopané, přestože se v něm objeví řada domácích a světových fotbalových hvězd, ale i o soukromém životě hráče, který se z amatéra stal hráčem světové úrovně. Novináře o tom informoval režisér a producent Větrovský.

"Diváci se mohou těšit na můj příběh, který je neobvyklý, protože jsem šel jinou cestou než spousta jiných hráčů. Takže je to spíše takový návod pro začínající fotbalisty, že není třeba se vzdávat, musí se bojovat a jít si za svým snem," řekl Koller.

Uvedení filmu na televizní obrazovky je naplánováno na listopad, kdy bude probíhat Mistrovství světa ve fotbale a bude odvysíláno Českou televizí. V plánu je i premiéra v zahraničí. "Vedeme jednání o různých formách uvedení filmu v Německu nebo Rakousku, po podobných sportovních dokumentech je hlad," uvedl režisér Větrovský.
Jan Koller ukončil svou profesionální fotbalovou kariéru v srpnu 2011 po sérii zranění. „Dino,“ jak Kollerovi přezdívali spoluhráči, národní barvy naposledy oblékl během Eura v roce 2009. Dodnes zůstává nejlepším střelcem české reprezentace s 55 vstřelenými góly.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

V Čenkově zachraňovali muže po pádu do Litavky. Zřejmě už druhý pád do vody v únoru V Čenkově zachraňovali muže po pádu do Litavky. Zřejmě už druhý pád do vody v únoru V Čenkově se v neděli 22. února odehrála dramatická záchranná akce. Mladé fotbalové naděje zabojují o pohár starostky. Podlesí čeká velký turnaj! Mladé fotbalové naděje zabojují o pohár starostky. Podlesí čeká velký turnaj! Fotbalové hřiště v Podlesí se v sobotu 29. března promění v dějiště napínavých soubojů … Roste brutalita mladistvé kriminality. Děti se radikalizují a útočí pro samotný zážitek násilí Roste brutalita mladistvé kriminality. Děti se radikalizují a útočí pro samotný zážitek násilí Rostoucí agresivita dětí a mladistvých a nový fenomén zážitkového násilí znepokojují … ZAJÍMAVOSTI Ve Středočeském kraji pracuje přes 34.000 uprchlíků z Ukrajiny, meziročně víc Ve Středočeském kraji pracuje přes 34.000 uprchlíků z Ukrajiny, meziročně víc Ve Středočeském kraji pracuje podle lednových dat úřadu práce přes 34.000 uprchlíků z … Kde v Příbrami dělají nejlepší pizzu? Spouštíme velkou pizzovou anketu! Hlasujte pro svůj podnik číslo jedna Kde v Příbrami dělají nejlepší pizzu? Spouštíme velkou pizzovou anketu! Hlasujte pro svůj podnik číslo jedna Příbramští, připravte se. Teď jde o pizzu — a to je věc, na které se málokdo shodne. … ANKETA Hasiči nad ránem likvidovali požár v Březnici Hasiči nad ránem likvidovali požár v Březnici Několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů vyjelo v noci na neděli k … AKTUÁLNĚ Příbram opravila čtyři rybníky za 20 milionů. Teď se chystá na Černé jezírko Příbram opravila čtyři rybníky za 20 milionů. Teď se chystá na Černé jezírko Klimatické změny, sucho a proměny krajiny nutí města přemýšlet jinak o vodě. V … PŘÍRODA Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Evropský den obětí trestných činů, který připadá na 22. února, si už letos připomněli … Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Co kdyby se ještě před první jízdou v autoškole mluvilo otevřeně o tom, co mladé … ANKETA
Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Sedíte vedle sebe, a přesto máte pocit, že jste si nějak vzdálili? Rutina, únava a …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz