24. 7. svátek má Kristýna




Petr Vágner: Nejvíce se těším na zápas Pudilové

ROZHOVOR
24. března 2016   (15:25)
Petr Vágner: Nejvíce se těším na zápas Pudilové
foto: pribram.cz

Petr Vágner sám trénuje bojová umění v jednom z pražských klubů.



Zítřejším GCF 34 Back in the Fight 5 a dnešním vážením bude provázet známý herec i moderátor Petr Vágner. Před zítřejším galavečerem MMA jsme ho trochu vyzpovídali.

Petře, jak se těšíš do Příbrami?
Musím přiznat, že se těším moc. Na loňském GCF Back in the Fight 4 diváci vytvořili neskutečnou atmosféru ve vyprodané hale a doufám, že letos to bude podobné.

Co od GCF 34 Back in the Fight 5 čekáš?
Opět spoustu lidí. Možná by mu slušela i větší hala. Stále se potvrzuje, že českému MMA se daří a máme tady spoustu skvělých zápasníků. Třeba takový Viktor Pešta, jediný český zástupce v UFC, nebo Jiří „Denisa“ Procházka, který si získal organizátory japonského Rizzinu a já pevně doufám, že se podobný úspěch podaří i Lucii Pudilové, kterou čeká zápas s maďarkou Melindou Fábián o mistrovský pás. Pás, který dostane historicky první šampionka v MMA u nás.

Na který zápas jsi nejvíce zvědavý?
Hlavně se těším na fight Lucie Pudilové, která o sobě dává znát i za hranicemi naší republiky.

Jak moc tě moderování MMA baví?
Je to úplně něco jiného, něž klasické moderování akcí. Musíte znát pravidla, zápasníky, sledovat dění kolem. Není to jenom o tom jít do oktagonu a vyhlásit, kdo přijde. Člověk je tady více pod tlakem, jak ze strany zápasníků, tak i fanoušků. Nedávno jsem moderoval galavečer MMA, kde několikrát za večer vypadl proud. I s takovými věcmi si člověk musí poradit.

Nechtěl bys někdy zkusit sám zápasit v oktagonu?
Na zápas MMA bych asi neměl, ale nad fightem v K1 jsem už přemýšlel. Trénuju už několik let v pražském Lanna Gymu pod vedením Marka Lončáka, a tak jsme si řekli, co to nezkusit. Jenže pak jsem měl nehodu na motorce, rekonvalescence trvala dlouho, potom přišlo zase zranění na tréninku. Takže to zatím nechávám otevřené. Doufám, že do padesáti to stihnu.

Natáčíš, dabuješ, moderuješ, jak to všechno stíháš?
Někdy horko těžko, občas mám pocit, že den má více jak 24 hodin. Loni v létě a na podzim jsem ještě hodně natáčel seriál i na Slovensku a abych to stíhal, musel jsem přesuny řešit dokonce i soukromým letadlem. Teď je to naštěstí klidnější.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: GCF
autor: GCF








Další články

Dům, který si nehraje na dokonalost. A možná právě proto zaujme Dům, který si nehraje na dokonalost. A možná právě proto zaujme Na dnešním realitním trhu často vídáme domy po rozsáhlých rekonstrukcích. Nové … PR Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny letí vzhůru Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny letí vzhůru Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 41,49 Kč do 42,90 Kč … DOPRAVA Tipy na víkend: Fesťáczek, tradiční pouťové oslavy a automobilové rally! Tipy na víkend: Fesťáczek, tradiční pouťové oslavy a automobilové rally! Poslední červencový víkend nabídne celou řadu kulturních i sportovních událostí! Děti … NEPŘEHLÉDNĚTE Bohutínské pouťové oslavy nabídnou program od pátku do neděle. Součástí bude i pečení na Řimbabě Bohutínské pouťové oslavy nabídnou program od pátku do neděle. Součástí bude i pečení na Řimbabě Bohutínské pouťové oslavy letos proběhnou od pátku 24. července do neděle 26. … KULTURA REPETE FEST oživí zámek v Rožmitále. Nabídne hudbu, divadlo i podporu obnovy památky REPETE FEST oživí zámek v Rožmitále. Nabídne hudbu, divadlo i podporu obnovy památky V pátek 24. až do neděle 26. července se zámek v Rožmitále pod Třemšínem promění v … NEPŘEHLÉDNĚTE Cyklisté na Příbramsku pod lupou zákona: Pravidla platí pro každého, pokuty za prohřešky se mohou vyšplhat na tisíce korun Cyklisté na Příbramsku pod lupou zákona: Pravidla platí pro každého, pokuty za prohřešky se mohou vyšplhat na tisíce korun Letní sezóna na silnicích Příbramska přináší tradiční napětí mezi řidiči a cyklisty. … DOPRAVA Prázdninový hit: úzkokolejka, kterou děti milují. Vlak jede každý den Prázdninový hit: úzkokolejka, kterou děti milují. Vlak jede každý den Jindřichohradecká úzkokolejka se po 3,5 letech pauzy vrátila na koleje a nabízí přesně … TIP NA VÝLET Okresní soud reaguje na článek o hrající fontáně. Technologie je podle něj nefunkční a obnova by stála statisíce Okresní soud reaguje na článek o hrající fontáně. Technologie je podle něj nefunkční a obnova by stála statisíce Po zveřejnění článku o hrající fontáně na náměstí Arnošta z Pardubic, která je už … ANKETA Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram Silmet Rally Příbram se jede už o nadcházejícím víkendu. A díky generálnímu partnerovi … SOUTĚŽ
Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit Mikroplasty už nejsou hrozba budoucnosti. Jsou v pitné vodě, v dešti, v lidské krvi i … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz