18. 9. svátek má Kryštof

Pět zraněných během čtyř dní

14. července 2014   (11:11)
Pět zraněných během čtyř dní

Ještě ve čtvrtek narazil při parkování mladý řidič do 66leté ženy, ta byla s lehkým zraněním převezena do nemocnice.


Během posledních čtyř dní došlo na příbramských silnicích k několika vážným incidentům, při kterých bylo zraněno celkem pět osob. Vážné zranění utrpělo například třináctileté dítě, do kterého v pátek 11. července narazil osobní automobil. K něhode došlo mezi obcemi Kamýk nad Vltavou a Velká.

„Motorista jel a přitom si všiml, že před ním jde po levé straně vozovky neorganizovaná skupina chodců. Z obavy vběhnutí chodce do jízdní dráhy použil zvukové výstražné znamení, na což jedno dítě zareagovalo zmateně a před vozidlo vběhlo,“ popsala příčiny nehody policejní mluvčí Monika Schindlová.

Během pátku došlo k nehodě i u obce Rudolec. Pětatřicetiletá žena se vyhybala protijedoucímu nákladnímu vozu a na mokré vozovce dostala smyk, vyjela mimo silnici a zůstala na levém boku v příkopu. Motoristka vyvázla s lehkým zraněním a škodou 100 tisíc korun,

Těžké zranění 68 leté cyklistky

Vážné následky měla i nehoda, která se stala během včerejšího dne v obci Svatý Jan. 68letá žena na kole nedodržela bezpečnou vzdálenost a narazila do jízdního kola jedoucího před ní. Druhý cyklista vyvázl s lehkým zraněním, v jeho dechu bylo zjištěno 0,23 promile alkoholu.

Nehoda motorky Harley Davidson za 300 tisíc

Během neděle havaroval na silnici I/4 i muž na motorce Harley Davidson. V obci Zalužany objížděl kolonu stojících vozidel, ale nevšiml si ho 61letý řidič osobního vozu, který se chtěl otočit a vybočil do levého pruhu. Poté došlo ke střetu. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, ale hmotná škoda překročila 300 tisíc korun.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Pouťové atrakce nepustí téměř celý příští týden automobily na náměstí T. G. M. Pouťové atrakce nepustí téměř celý příští týden automobily na náměstí T. G. M. Letos poprvé po rekonstrukci náměstí T. G. Masaryka proběhne Václavská pouť přímo v centru města 18. září 2019   (17:43) Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Byl vyhlášen i traumaplán 18. září 2019   (14:18) Pražská ulice bezpečnější Pražská ulice bezpečnější Na základě podnětů od občanů se vedení města zabývalo situací, která nastává každý víkend na pěší zóně Pražské ulice. Lidé jdoucí touto nákupní třídou jsou nuceni proplétat se mezi zaparkovanými vozidly. 18. září 2019   (11:44) Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Na Flusárně si lidé po setmění svítí na cestu mobily. Město zde v horizontu několika měsíců instaluje LED lampy 18. září 2019   (11:26) Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Velkého ocenění se dostalo městu od sportovních odborníků, kteří se věnují koncepci sportu na celostátní úrovni 18. září 2019   (09:58) Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Jana Puklová Havelková. To je letošní Žena regionu pro Středočeský kraj 18. září 2019   (07:33) V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit Handicapovaní klienti a jejich rodiny mají v Alce vždy dveře otevřené. Dnes budete moci vstoupit i vy 18. září 2019   (06:13) Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Nejzávažnější případ sezóny byla resuscitace jednačtyřicetiletého muže, který trpěl Romano-Wandrovým syndromem. Byl podán jeden výboj pomocí AED. Při součinnosti s ZZS byl pacient přiveden do plného vědomí. 17. září 2019   (20:20) Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz