26. 10. svátek má Erik
Pečeme pro lepší den! Zdabořská ALKA bude s vaší pomocí prodávat lahodné pečivo

9. listopadu 2020   (08:48)
Pečeme pro lepší den! Zdabořská ALKA bude s vaší pomocí prodávat lahodné pečivo
foto: pribram.cz

Nezisková organizace ALKA, o.p.s postoupila v programu o finanční dar. Cíl má na dosah. Právě váš hlas jí může dostat do finále.


Alka má velkou šanci získat finanční podporu v programu ČSOB pomáhá regionům. Pomozte pořídit do nácvikového kiosku s občerstvením pec na rozpékání a balíček startovacího pečiva. Stačí k tomu opravdu málo, pouhý jeden hlas v projektu Pečeme pro lepší den. Soutěž už běží a hlasovat můžete do 20.11.2020.

Pec na rozpékání potěší všechny milovníky teplého a křupavého slaného i sladkého pečiva z listového těsta. Taštičky s lahodnými náplněmi, makové, povidlové či tvarohové šátečky a další dobroty, se budou skvěle hodit k výborné kioskové kávě, která voní na několik metrů daleko.
Kiosek pomáhá klientům s různě závažným postižením začlenit se do společnosti a funguje jako odrazový můstek pro otevřený trh práce. Klienti se zde učí hlavně komunikaci s lidmi, finanční gramotnosti a schopnosti reagovat v různých situacích, nejen při obsluze zákazníků.
I když se provoz kiosku na čas zastavil kvůli omezením, klienti nelení. Připravují se na znovuotevření, vyrábí originální předměty z keramiky a dárkové předměty, které lze v kiosku také zakoupit. Nacvičují činnosti a rozvíjejí dovednosti, které je posouvají k větší samostatnosti. Už teď se těší, až se s vámi znovu setkají a budou sobě i vám moci zlepšit den.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Jana Fedorová

Další články

Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Setkání na hranici čtyř katastrálních území – Dobříše, Hostomic, Rosovic a Bukové u … Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Průměrná teplota pro období od 25. října do 21. listopadu je šest stupňů Celsia. … Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Důvodem tohoto opatření je zhoršující se situace ohledně onemocnění covid-19. Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Dívka byla s vážnými poraněními letecky přepravena do nemocnice. Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Snažili se být neviditelní, skrytí, konspirativní – i přesto je kriminalisté v rámci … Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Zájem o očkování se v posledních dnech v ČR zvyšuje, v pátek bylo podáno téměř 31.000 … V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky Hasiči za pomoci čtyř vodních proudů likvidují jak požár budovy, ale z výškové … AKTUALIZOVÁNO Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Do života se zrakovým omezením vstoupíte 13. listopadu ve Vile Obora. Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Dneškem se zároveň zkracuje karanténa nařízená po kontaktu s nakaženým.
Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Již v úterý 26. října mohou lidé od 17 hodin přijít diskutovat s představiteli …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz