Pátraní po pohřešované ženě z Příbramska odvoláno. Policisté ženu našli v lese
7. září 2024 (07:00)
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka
Příběh se šťastným koncem. Zatoulaná seniorka z chatové oblasti v Chotilsku se našla ještě v pátek večer živá, pouze lehce dezorientovaná.
Policisté ve spolupráci s profesionálními i dobrovolnými hasiči a psovody večer našli devětasedmdesátiletou ženu, která včera odpoledne odešla z chatové oblasti v Chotilsku na Příbramsku.
Žena, která trpí Alzheimerovou chorobou v pokročilém stadiu, byla v nedalekém lese, uvedla policie na síti X. Seniorka má jen drobné oděrky. Středočeská policie po ženě vyhlásila pátrání v režimu Osoba v ohrožení.
Žena, která trpí Alzheimerovou chorobou v pokročilém stadiu, byla v nedalekém lese, uvedla policie na síti X. Seniorka má jen drobné oděrky. Středočeská policie po ženě vyhlásila pátrání v režimu Osoba v ohrožení.
Hledanou ženu viděl její manžel naposledy krátce po poledni. Když odešla, začal ji nejdříve hledat sám, před 14:00 se obrátil na policii. Do pátrání se zapojilo na 50 policistů, hasičů, psovodů i příslušníků Letecké služby, kteří večer ženu našli v lese nedaleko od chatové oblasti.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / PČR
autor: Oldřich Kozák
Související
•Policie pátrá po seniorce s Alzheimerovou chorobou, odešla z chatové oblasti v Chotilsku
•Místostarostka Dobříše: Na žádné z dobříšských škol nebyla ohrožena bezpečnost žáků, pedagogů a dalších zaměstnanců
•V Příbrami byly dnes evakuované všechny ZŠ i několik středních škol. „Cílem výhrůžek je znejistit společnost a vnést do ní strach a nervozitu,“ míní Rakušan
Další články
Vyšlo nové Podbrdsko! Co v něm najdete, prozrazuje PhDr. Smolová
Milovníci regionální historie se mohou radovat — právě vyšlo nové číslo sborníku …
AKTUÁLNĚ
Příčinu požáru v Příbrami prověří speciální útvar. Záchranáři ošetřili otce se synem
Hasiči i záchranáři zasahovali ráno ve středu 18. února na Sevastopolském náměstí v …
AKTUALIZOVÁNO
Memoriál Ing. Zdeňka Vojíře pomáhá dětem. Házenkáři hráli opět pro dobrou věc
Sportovní hala v Příbrami hostila v sobotu 14. února už 9. ročník Memoriálu Ing. …
FOTOGALERIE
Pozor na falešné e-maily o vrácení daně. Útočníci se vydávají za ČSSZ
E-mail o přeplatku na dani a příslib rychlé výplaty peněz může znít lákavě. Česká …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Zdravé obědy v ohrožení? Babiš mění tón, Šťastný chce vyhlášku smést ze stolu – Příbram má v jednání své zastoupení
Zuřivý boj o novou stravovací vyhlášku nekončí. Po schůzce, kterou svolal premiér …
ANKETA
Dobříš investuje miliony do sportu: lepší areály pro všechny generace
Dobříš se v roce 2026 zaměřuje na rozvoj a modernizaci svých sportovních areálů. Město …
DOBŘÍŠ
Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru
Sněhové přeháňky v noci na úterý znovu výrazně zatížily už tak oslabené lesní porosty …
FOTOGALERIE
Skrytá hrozba ve vaší koupelně: Varování před nebezpečnými barvami Schwarzkopf
Ministerstvo zdravotnictví ČR označilo jako nebezpečné dvě barvy na vlasy značky …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky
V úterý 17. února v půl třetí odpoledne zasahovali hasiči, záchranáři a policie u …
DOPRAVA
Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech
Počet lidí s akutním respiračním onemocněním včetně chřipky ve Středočeském kraji v …




