26. 1. svátek má Zora




Parket v Junioru roztančí francouzští Big Dez i bouřliváci z Hentai Corporation

12. února 2025   (18:26)
Parket v Junioru roztančí francouzští Big Dez i bouřliváci z Hentai Corporation
foto: Hentai Corporation, zdroj: MKC Příbram

Koncerty obou kapel doprovodí v příbramském hudebním klubu předskokani IT a Wild Tides.


Do příbramské klubu Junior zavítá v sobotu 15. února zahraniční návštěva. Elektrické blues smíšené s humorem a melancholií a propojené s funky, soulem a rock and rollem přiveze z Paříže Big Dez.

„Přední francouzská kapela přijíždí potřetí do Česka a Slovenska. Za sebou mají osm alb, reprezentaci své rodné země v Blues Challenge v Memphisu a nesčetné množství odehraných show po celé Evropě,“ zve na koncert pořadatel, Městské kulturní centrum Příbram (MKC). Jako předskokan vystoupí příbramští IT.
„Pořádný bordel přijedou udělat kluci a bouřliváci Hentai Corporation, známí nejen svými úlety, energickými koncerty, při kterých charismatický Radek Škarohlíd dělá doslova psí kusy, ale i kvalitní hudbou,“ avizuje MKC akci, která se v Junioru uskuteční v pátek 21. února. Skupina, jejíž hudba se pohybuje mezi žánry thrash metal a rock and roll, byla založena v roce 2005 a provází ji pověst jedné z nejšílenějších kapel české klubové scény.
Hentai Corporation vydali EP Fuck You Like A Chameleon (2008) a Dokktor Zaius (2011). V roce 2012 pak následoval singl Neurol Machine. V roce 2013 se vynořil kontroverzní videoklip k písni Equilibristic Brides, na konci téhož roku pak vyšlo debutové album s názvem The Spectre Of Corporatism: Starship Shaped Schnitzels From Planet Breadcrumbs Are Attacking A Giant Tree Monster Who Has A Vagina And Holds Hitler Hostage. Uvítací formací akce budou Wild Tides z Prahy.

Po oba večery klub otevře ve 20.00, vystoupení začínají o hodinu později. Vstupné v předprodeji stojí 200 korun, na místě 250 korun.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Další články

Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Odpolední teploty se dnes ve Středočeském kraji a v Praze pohybovaly většinou mezi 3 … Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní vědomostní soutěž YPEF (Young People in European Forests – Mladí lidé v … Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Po osmiměsíční pauze způsobené zraněním se Lucie Pudilová vrací do OKTAGONU. Česká … Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v modernizaci svých provozů. Technické služby … V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V pondělí před 9. hodinou ranní se stala dopravní nehoda v Příbrami v ulici … FOTO Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Meteorologové varují, že přes naše území postupuje tlaková níže k severu. V noci … Vláda chce omezit slevy v obchodech. Řetězce varují: Zdražíme. A zákazníci to pocítí jako první Vláda chce omezit slevy v obchodech. Řetězce varují: Zdražíme. A zákazníci to pocítí jako první Současná vládní koalice zvažuje úpravu pravidel pro slevové akce v supermarketech. … Nepřehlédněte Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Začátek roku má v posilovnách jedno společné. Plná parkoviště, obsazené stroje a … Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Zima se letos vrátila v podobě, na kterou jsme v posledních letech téměř zapomněli. … FOTOGALERIE
Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Sociální sítě zažívají v posledních letech prudký nárůst agresivity, radikalizace a … Nepřehlédněte
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz