18. 3. svátek má Eduard




Oxygen nabízí lekce na vyzkoušení ZDARMA

PR
12. října 2016   (13:34)
Oxygen nabízí lekce na vyzkoušení ZDARMA
foto: Oxygen

Dnes večer můžete vyzkoušet například Power Yoga terapii.


Pokud přemýšlíte o tom, že byste se měli začít hýbat, ale nevíte, který sport nebo aktivita by pro vás byla ta pravá, dávejte dobrý pozor. Sportovní klub Oxygen v Příbrami na říjen připravil tzv. Open Weeks. Jedná se o akci, kdy každý týden budou vybrané lekce přístupné všem zcela ZDARMA.

Tématem prvního týdne byl Piloxing, v tomto týdnu můžete vyzkoušet jógu. Ještě dnes večer od 20 hodin můžete vyzkoušet například Power Yoga terapii. Příští týden se ponese ve znamení TRX a Spinningu a poslední říjnový týden můžete vyzkoušet step aerobic, Gymball nebo Zumbu.

Yoga týden
12.10. - Power yoga terapie - od 20:00 do 21:00
13.10. - Fit slim yoga - od 8:00 - 9:00

TRX-Spinn týden
17.10. - TRX basic - od 9:00 do 10:00
18.10. - Spinning - od 17:00 do 18:00 (nutná rezervace)
20.10. - Spinning - od 17:00 do 18:00 (nutná rezervace)
21.10. - TRX tabata - od 19:00 do 20:00
23.10. - TRX tabata - od 19:00 do 20:00

Aerobic týden
24.10. - Step aerobic - od 19:00 do 20:00
26.10. - Gymball - od 18:00 do 19:00 (nutná rezervace)
26.10. - Zumba - od 19:00 do 20:00

Na lekce které vyžadují rezervaci, se mužete přihlásit na telefonu 318 632 759 nebo na recepci sportklubu Oxygen.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Oxygen
autor: PR







Další články

Dalibor Janda oslaví narozeniny velkolepým koncertem v Příbrami Dalibor Janda oslaví narozeniny velkolepým koncertem v Příbrami Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda se vrací do Příbrami – a rovnou s jedním ze … PR Příprava na opravu mostu na D4 u Dobříše začala, řidiče čekají omezení Příprava na opravu mostu na D4 u Dobříše začala, řidiče čekají omezení Stavbaři opraví most na dálnici D4 u Dobříše, který vede nad silnicí z Dobříše na … DOPRAVA Terasa u Belvederu se dočkala. Místo s dlouhou tradicí čeká konečně obnova Terasa u Belvederu se dočkala. Místo s dlouhou tradicí čeká konečně obnova Terasa u Belvederu patří k ikonickým místům příbramského kulturního domu. Po letech, … FOTOGALERIE Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc V úterý 17. března krátce před půl sedmou večer přijali záchranáři oznámení o nehodě … AKTUÁLNĚ Pozor na zvěř na silnicích. V těchto měsících hrozí střety častěji Pozor na zvěř na silnicích. V těchto měsících hrozí střety častěji Řidiči by měli být v jarních měsících na silnicích obzvlášť opatrní. Právě nyní totiž … DOPRAVA Peče celá věznice! Na Bytízu soutěžili vězni v pečení žemlovky Peče celá věznice! Na Bytízu soutěžili vězni v pečení žemlovky V příbramské věznici Bytíz to v posledních dnech vonělo jako v cukrárně. Ve školském … NEPŘEHLÉDNĚTE Příbram čeká volejbalový večer roku. Kocouři vstupují do předkola play-off proti Ostravě Příbram čeká volejbalový večer roku. Kocouři vstupují do předkola play-off proti Ostravě Základní část sezony je u konce a přichází chvíle, na kterou čekali hráči i fanoušci. … SPORT Ministerstvo varuje: Tisícům seniorů brzy přestanou platit občanky bez omezení Ministerstvo varuje: Tisícům seniorů brzy přestanou platit občanky bez omezení Ministerstvo vnitra informuje o končící platnosti občanských průkazů. To se týká lidí … NEPŘEHLÉDNĚTE Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami se vrací filmový festival Jeden svět, který přináší dokumentární snímky o … NEPŘEHLÉDNĚTE
Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Vandalismus v Příbrami se projevuje od poničených košů a laviček až po ohnuté stožáry … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz