20. 3. svátek má Světlana




Oxygen na tuto sobotu přichystal spinningový maraton a chystá další novinky

PR
26. března 2015   (17:38)
Oxygen na tuto sobotu přichystal spinningový maraton a chystá další novinky
foto: Oxygen

Na spinningový maraton je možné se ještě přihlásit.


Již tuto sobotu od 10 do 16 hodin se ve velkém sále ve sportovním klubu Oxygen uskuteční spinningový maraton, který je zároveň i symbolickým rozloučením se spinningovou sezonou. Na kolech se bude šlapat celkem 6 hodin. Je možné utvořit tým a střídat se na jednom kole, ale většina přihlášených se zatím rozhodla odjet celých 6 hodin v kuse. Pro každý tým, či jednotlivce bude připraven balíček s několika drobnostmi. Stále zbývá několik volných míst.

S příchodem jara můžete v Oxygenu navštívit i outdoorové lekce. Ty prozatím probíhají jako příprava na Spartan race, kde odstartuje právě i tým z příbramského Oxygenu. Od května se ale s lekcí počítá jako s běžnou lekcí, ve které můžete natrénovat běhání do kopce, šplhání po laně a další aktivity.

V dubnu můžete vyzkoušet Les Mills

Nový cvičební program Les Mills můžete vyzkoušet v příbramském Oxygenu 18. dubna. Les Mills je cvičební značka z Austrálie. Cvičební lekce představují vše, za čím docházíme do fitness centra. Rozvíjíte sílu, dynamiku, vytrvalost, pružnost, spalování tuků, rehabilitaci a relaxaci. Všechny hodiny doprovází přesně určená hudba, která celé cvičení podtrhuje.

Během 18. dubna si budete moci vybrat hned ze tří různě zaměřených lekcí tohoto populárního cvičení. V případě zájmu by se lekce v Příbrami zřejmě začali cvičit pravidelně.

Půjde o Les Mills BODYBALANCE. Jedná se o splynutí jógy, tai chi a pilates cvičení, které staví na pružnosti a pevnosti těla. Díle pak BODYCOMBAT, což je program inspirovaný bojovým uměním a čerpá z celé řady stylů, jako jsou karate, box, taekwondo, tai chi a muay thai. Poslední lekcí je rychlý a efektivní třietiminutový trénink zaměřený na posílení a vyrýsování břišních i hýžďových svalů. Jedná se o funkční trénink střední až vysoké intenzity s názcem CXWORX.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Oxygen
autor: Oxygen







Další články

Brdská příroda volá o pomoc: stovky kilometrů tras čekají na dobrovolníky. Začíná se už v pátek Brdská příroda volá o pomoc: stovky kilometrů tras čekají na dobrovolníky. Začíná se už v pátek Dobrovolníci, rodiny s dětmi i milovníci přírody se opět mohou zapojit do tradiční … PŘÍRODA Policie pátrá po muži z Bohutína: Zanechal dopis na rozloučenou a zmizel Policie pátrá po muži z Bohutína: Zanechal dopis na rozloučenou a zmizel Policie vyhlásila pátrání po 54letém Michalu Vaňáčovi z obce Bohutín. AKTUÁLNĚ Nemocnice v Příbrami nasadila špičkovou UV technologii. Pomůže v boji proti infekcím Nemocnice v Příbrami nasadila špičkovou UV technologii. Pomůže v boji proti infekcím Oblastní nemocnice Příbram rozšiřuje své technologické vybavení o moderní UV-C … Galavečer sportu v Příbrami: Kdo se stal nejlepším sportovcem roku 2025? Galavečer sportu v Příbrami: Kdo se stal nejlepším sportovcem roku 2025? Ve čtvrtek 19. března večer se v příbramské divadle koná dlouho očekávaný Galavečer … ON-LINE PŘENOS Který městský problém si podle vás zaslouží „černého Petra“? Který městský problém si podle vás zaslouží „černého Petra“? Příbram funguje dál svým běžným rytmem, ale řada problémů zůstává otevřená. Na přání … ANKETA Řidič při couvání porazil ženu v Příbrami Řidič při couvání porazil ženu v Příbrami Ve čtvrtek 19. března odpoledne vyjížděli záchranáři k nahlášené nehodě se … AKTUÁLNĚ Ceny benzinu a nafty jdou stále nahoru. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u značky Prim Ceny benzinu a nafty jdou stále nahoru. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u značky Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 38,50 Kč do 40,90 … AKTUÁLNĚ Baník zná soupeře pro čtvrtfinále: Čeká ho derby a start série v pátek Baník zná soupeře pro čtvrtfinále: Čeká ho derby a start série v pátek Sezona jde do svého vrcholu a HC Baník Příbram má za sebou úspěšné osmifinále, ve … SPORT Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Oblíbené farmářské trhy jsou zpět. Sezona 2026 odstartuje už tuto sobotu 21. března na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Mgr. Radek Galaš, ředitel Muzea Policie České republiky, působí jako člověk, který se … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz