11. 4. svátek má Izabela

Ostrůvek na Nováku čeká na první svatebčany

FOTOGALERIE
7. července 2017   (06:29)
Dalších 5 fotografií v galeriiOstrůvek na Nováku čeká na první svatebčany
foto: pribram.cz

Ne každé město může slíbit svému občanovi, že může mít svatbu na ostrově.



Už přes měsíc přibývají zámky zamilovaných párů na mříži u altánu na ostrůvku koupaliště Nový rybník. Vedení města si myslí, že kromě věšení zámků zamilovaných je ostrůvek i ideálním místem pro konání svateb. Zatím se ale na něm žádná nekonala.

První etapa obnovy tohoto přírodního koupaliště sice už skončila a další vetší práce ho čekají až na podzim, ale drobným úpravám v areálu stále dochází. Ostrůvek byl například na přelomu června a července osazený skalníkem a levandulemi. „Celý ostrůvek je kolem dokola osázený skalníkem, ten se bude pnout dolů směrem k vodě a za ním vytvoří levandule nádherný fialový pás,“ řekl starosta Jindřich Vařeka. Podle jeho slov přes léto budou ostrovu dominovat právě fialové levandule a na podzim pak převládne červená barva právě vysazených skalníků.

Podle radnice sice zatím ještě nikdo neprojevil zájem o svatební obřad na tomto místě, nicméně městský úřad i oddávající jsou už na tuto variantu připravení. „Je to určitě romantické místo a ne každé město může slíbit svému občanovi, že může mít svatbu na ostrově,“ dodal příbramský starosta.

Fotogalerie

Ostrůvek na Nováku čeká na první svatebčany (1) Ostrůvek na Nováku čeká na první svatebčany (2) Ostrůvek na Nováku čeká na první svatebčany (3) Ostrůvek na Nováku čeká na první svatebčany (4) Ostrůvek na Nováku čeká na první svatebčany (5)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: RC, TP








Další články

Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Tento víkend patří v Příbrami turistice, historii i společenskému dění. V sobotu 11. a … AKTUÁLNĚ Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na bezpečnost u přechodů pro chodce, a to … AKTUÁLNĚ Zimní sezóna na nové D4: sypače najezdily téměř 40 tisíc kilometrů Zimní sezóna na nové D4: sypače najezdily téměř 40 tisíc kilometrů Zimní údržba nové dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem byla pro tým Via Salis Operations … DOPRAVA Malý, ale neohrožený. To je kulíšek nejmenší Malý, ale neohrožený. To je kulíšek nejmenší Je nejmenší, ale zároveň nejodvážnější a možná i nejdrzejší sovou. Ano, řeč je o … POZNÁVÁME BRDY Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho soustrojí opět v plné síle Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho soustrojí opět v plné síle Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho ze tří soustrojí opět v plné síle. … NEPŘEHLÉDNĚTE Příbram brzdí opravy: asfalt mizí z trhu a dodavatelé chtějí víc peněz Příbram brzdí opravy: asfalt mizí z trhu a dodavatelé chtějí víc peněz Růst cen ropy a dalších komodit začíná dopadat i na Příbram. Město v posledních … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Zahájení sezóny pro turisty i milovníky motorových vozidel! Tipy na víkend: Zahájení sezóny pro turisty i milovníky motorových vozidel! Tento víkend, konkrétně v sobotu 11. dubna, bude v Příbrami oficiálně zahájena … KULTURA Na silnici nad Věšínem skončilo auto na střeše Na silnici nad Věšínem skončilo auto na střeše V pátek 10. dubna dopoledne vyjížděli záchranáři k nahlášené nehodě v katastru obce … FOTOGALERIE Voda, běh a první odpovědi sezony: Příbram hostí už v sobotu napínavý aquatlon Voda, běh a první odpovědi sezony: Příbram hostí už v sobotu napínavý aquatlon Triatlonová sezona se rozjíždí a hned zkraje nabídne pořádně zajímavou podívanou. V … SPORT
Policejní pyrotechnik odpálil nalezenou munici na místě Policejní pyrotechnik odpálil nalezenou munici na místě Ve čtvrtek 9. dubna po 9. hodině ráno byl ohlášen nález munice v katastru obce … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz