20. 4. svátek má Marcela

Osamělý hrdina: Včera odpoledne na cyklostezce pracoval jediný dělník

FOTOGALERIE
20. května 2014   (14:11)
Dalších 5 fotografií v galeriiOsamělý hrdina: Včera odpoledne na cyklostezce pracoval jediný dělník

Příbram - Smlouva s dodavatelem stavebních prací byla podepsána 31. března 2014.


Příbram – I když by měla být nově budovaná cyklostezka od Horní Obory k Flusárně hotová do konce léta, stavební ruch tomu zatím příliš nenapovídá. Včera odpoledne (kolem 15. hodiny), kdy se náš redaktor vydal na místo, na celé délce plánované cyklostezky pracoval pouze jeden dělník. 

Ze smlouvy ale vyplývá, že stavba by měla být hotová do 5 měsíců od jejího podpisu. K tomu došlo 31. března 2014. Příbramáci by tedy měli využívat cyklostezku již od září tohoto roku. 

„V prostoru Rynečku u mostu se začalo. Stavební stroje vyrobily rýhu pro budoucí cyklostezku. Je to první část, která by měla vést od Horní Obory až k Flusárně. Zcela učite bude hotová do konce letošního léta,“ řekl 19. května pro televizi Fonka starosta Pavel Pikrt (ČSSD).

Výběrové řízení na stavbu cyklostezky vyhrála společnost Invessales z Tochovic s nabídkovou cenou 4,673.855Kč, což bylo o zhruba milion méně než společnost Strabag, která byla druhá v pořadí. Součástí cyklostezky o délce 717 metrů bude i veřejné osvětlení, sadová úprava a chodník.

Fotogalerie

Osamělý hrdina: Včera odpoledne na cyklostezce pracoval jediný dělník () Osamělý hrdina: Včera odpoledne na cyklostezce pracoval jediný dělník (1) Osamělý hrdina: Včera odpoledne na cyklostezce pracoval jediný dělník (2) Osamělý hrdina: Včera odpoledne na cyklostezce pracoval jediný dělník (3) Osamělý hrdina: Včera odpoledne na cyklostezce pracoval jediný dělník (4)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Čtyři jednotky hasičů zasahují u požáru lesa Čtyři jednotky hasičů zasahují u požáru lesa Ani na Velký pátek nemají hasiči klid 19. dubna 2019   (17:49) AKTUÁLNĚ Velký pátek připomíná smrt Ježíše Krista Velký pátek připomíná smrt Ježíše Krista Pokračujeme v našem mini seriálu o významu Velikonoc. 19. dubna 2019   (16:19) K nahlášenému požáru vyjížděli hasiči na Březové hory K nahlášenému požáru vyjížděli hasiči na Březové hory Právě nyní proběhl zásah hasičů na Březových Horách. 19. dubna 2019   (13:58) AKTUÁLNĚ Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Záchranářský vrtulník odlétl prázdný 19. dubna 2019   (12:28) AKTUÁLNĚ I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend Počet akcí je o tomto víkendu poměrně omezený. 19. dubna 2019   (09:41) Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Přinášíme krátká videa vrtulníku a z vrtulníku pro dokreslení velikosti zasaženého území a komplikovanosti zásahu 19. dubna 2019   (06:59) VIDEO Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz