Orlík vyplavil tělo mrtvého muže
NEPŘEHLÉDNĚTE
15. srpna 2020 (15:17)
V sobotu odpoledne bylo na Orlíku nalezeno mrtvé tělo. Zda se jedná o pohřešovaného dvaačtyřicetiletého muže, který minulou sobotu skočil ze člunu u Radavy, nedokázala momentálně policie redakci sdělit. „Můžeme informaci o nálezu mrtvého muže potvrdit. Nyní probíhají úkony k identifikaci těla. Zda se jedná o ztraceného vodáka z Radavy nedokážeme v tuto chvíli určit,“ sdělil pribram.cz policejní mluvčí Milan Bajcura.
Oznámení o pohřešovaném muži přijali středočeští policisté minulou sobotu v 14:43 hodin. Oznamovatel uvedl, že u kempu Radava na Orlické přehradě jeden z mužů skočil ze člunu do vody a již nevyplaval. Na místo byly vyslány všechny složky Integrovaného záchranného systému, kdy policisté z obvodního oddělení Zvíkovské Podhradí za pomoci policejního kajutového člunu propátrávali uvedené místo, kde se muž potopil.
Na místo kromě policistů ze Zvíkovského Podhradí a hasičů z Milevska byli vysláni policisté Zásahové jednotky, výše uvedení potápěči, kteří ukončili pátrání u Soběslavi a pokračovali k místu určení. Dále se na Orlickou přehradu přesunuli zdravotníci z Vodní záchranné služby Plzeňského kraje, jenž disponují na lodi silnějším sonarem. Pátrání po utonulém muži (roč. 1978) pokračovalo bez kladného výsledku celý týden.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Miroslav Pavlík (Pátrací akce po ztraceném muži 8. 8. 2020_kemp Radava)
autor: Jakub Pečenka
Další články
Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové
Po teplém začátku týdne míří do Česka výrazná změna počasí. Teploty ve čtvrtek a v …
AKTUÁLNĚ
Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě
Během pondělního dopoledne proběhl na Střední odborné škole Dubno atraktivní …
DOPRAVA
Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se!
V Milíně mají lidé možnost znovu sledovat díky nainstalované kameře čapí hnízdo na …
VIDEO
Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou
Míst pro parkování ve městě ubývá a počet aut naopak stále roste. Ulice kolem domů se …
PR
Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel
Přijďte si užít velikonoční svátky tak, jak je prožívali březohorští havíři a …
VELIKONOCE
Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho
Příbram připravuje novou vyhlášku, která má omezit hlučné činnosti o nedělích a …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Fanoušci rozhodli, sportovci zářili: Sportovec Příbramska 2025 je za námi
Příbram zažila slavnostní večer plný sportovních úspěchů, emocí i inspirativních …
SPORT
Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3
Týden jste hlasovali, doporučovali a posílali tipy na to, kde v Příbrami a okolí …
SOUTĚŽ
Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum
Významné výročí si letos připomíná Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě
U obce Nepomuk byl v pondělí 23. března ohlášen nález munice.
AKTUÁLNĚ





